|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Test za trudnoću
12.4.2012 22:14:52   
vjestica
nijedan test ma koliko skup bio ili osjetljiv, ne može pokazati odmah iza oplodnje
to ne može pokazati čak ni provjeta beta hcg iz krvi
tek kad dođe do implantacije, počinje lagano rasti beta, ali i tad je ne može registrovati obični test
test najraniej može pokazati rezultat 12 dpo, ali za svaki slučaj (da se izbjegne nepotreban stres i lažno negativan rezultat) ne treba raditi prije dana očekivane menstruacije

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 701
   RE: Test za trudnoću
12.4.2012 22:23:57   
milenium
bome ja sam ga radila odmah tjedan dana nakon hm...znate(nisam mogla dočekatiuser posted image ) i pokazao mi je +. možda je to bilo slučajno ali eto potrefilo je da je stvarno pogodio.i bio je clear blueuser posted image user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 702
   RE: Test za trudnoću
2.6.2012 11:52:42   
slatkica19
milenium kolika je cjena tog testa ja se nesjecam koji sam uzimala u 1 trudnoci

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 703
   RE: Test za trudnoću
2.6.2012 16:15:22   
marinčii
IZVORNA PORUKA: slatkica19

milenium kolika je cjena tog testa ja se nesjecam koji sam uzimala u 1 trudnoci

ako misliš na clear blue koliko mi je ostalo u sjećanju on je oko 16km,doduše ja ga nisam kupovala ima već 3 godine al valjda se cijena nije mjenjalauser posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu slatkica19)
Neposredna veza do poruke: 704
   RE: Test za trudnoću
2.6.2012 18:24:59   
Miimy
Kad si trudan trudan si i gotovo to ce pokazati i najeftiniji i najobcniji test od 2km ja sam najskuplji test platila 5km pa mjesecima bio negativan, i kad sam se najmanje nadala , u inat nisam htjela da radim test 12 dana kasnjenja i 13 dan uradim obicni od 2,20km i bude plus ko kuca.... zato sve prije toga je bacanje para i jedno veliko razcarenje .... stpljen spasen, puno srece svima

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 705
   RE: Test za trudnoću
2.6.2012 18:35:36   
slatkica19
tako je Miimy hvala!

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 706
   RE: Test za trudnoću
18.6.2012 11:52:15   
mykica
Cure radila Sam test maloprije, nije sa jutarnjom mokracom I pokazao mi onu kontrolnu liniju I blijedu drugu liniju. Inace Danas mi je 3 dana prije ocekivane menstr. Pa ne znam sta sad da mislim

(odgovor članu slatkica19)
Neposredna veza do poruke: 707
   RE: Test za trudnoću
18.6.2012 11:53:27   
veeseelaa
pa na uputi piše ako nema druge linije nikako da nema trudnoće a ako je ima pa čak i tako blijede da trudnoća postoji

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 708
   RE: Test za trudnoću
18.6.2012 11:57:31   
Visnja RR
ja vjerujem da si ti trudna user posted image
nije bitan jutarnji urin... i ja sam radila tek iza 16 h... i isto tako jedna bila ok a druga blijeda...ali je bila... cuvam jos uvjek taj clearblue test ko vrijednost najvecu user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 709
   RE: Test za trudnoću
18.6.2012 11:59:56   
veeseelaa
i ja sam test radila poslije podne, u oba slučaja, kakav jutarnji, nema se kad čekat user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 710
   RE: Test za trudnoću
18.6.2012 12:03:13   
emi7908
Vesela jesam ja dobro pročitala i svatila????   Pa čestitam user posted image
a kad smo kod testova ja sam svoj radila isto poslije podne i bio je uspješan ;)


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 711
   RE: Test za trudnoću
18.6.2012 16:14:09   
Anoniman
sutra sam trebala dobituser posted image ,ali sam ujutro napravila test i pokazao je dvije crteuser posted image . maloprije sam opet napravila i opet je pokazao obe crt,doduse jedna manje vidljiva ali se vide obe. e sad mene zanima sljedece-
sta mislite ako bi vec sutra otisla ginekologu,dali je prerano? dali se moze ista vidjeti,sa obzirom da bi po pravilu tek sutra trebala dobit. nestrpljiva sam, i odmah bi sutra otisla??????

(odgovor članu emi7908)
  Neposredna veza do poruke: 712
   RE: Test za trudnoću
18.6.2012 16:21:29   
abh
Ja ne bih isla do 6-7 sedmice.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 713
   RE: Test za trudnoću
18.6.2012 16:21:34   
mykica
anoniman Ti i ja smo u sličnim situacijama :) Samo što sam ja uradila 3 dana prije test. Ja ti preporučujem da odeš izvaditi beta hcg ona će najbolje pokazati trudnoću. A sumnjam da će se išta još vidjeti kako sam skontala tek od 5 sedmice se vidi nešto. Mada opet nisam sigurna.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 714
   RE: Test za trudnoću
18.6.2012 16:43:37   
animagical
ako je test pokazao dvije crte, trudna si, cestitam, ne treba ti beta...ginekolog ce ti reci da dodjes dvije sedmice nakon kasnjenja menstruacije za prvi uzv.. sretnouser posted image

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 715
   RE: Test za trudnoću
18.6.2012 17:00:43   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mykica

anoniman Ti i ja smo u sličnim situacijama :) Samo što sam ja uradila 3 dana prije test. Ja ti preporučujem da odeš izvaditi beta hcg ona će najbolje pokazati trudnoću. A sumnjam da će se išta još vidjeti kako sam skontala tek od 5 sedmice se vidi nešto. Mada opet nisam sigurna.



dali si ti imala ikakvih simptoma user posted image . odnosno zasto si 3 dana ranije uradila test??? ja sam nekako predosjetila trudnocu,planirala sam,pa zbog nestrpljivosti nisam mogla docekat,pa sam danas uradila.

(odgovor članu mykica)
  Neposredna veza do poruke: 716
   RE: Test za trudnoću
18.6.2012 17:03:07   
Anoniman
i da,sve simptome user posted image imam vec par dana

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 717
   RE: Test za trudnoću
18.6.2012 17:06:56   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Anoniman

sutra sam trebala dobituser posted image ,ali sam ujutro napravila test i pokazao je dvije crteuser posted image . maloprije sam opet napravila i opet je pokazao obe crt,doduse jedna manje vidljiva ali se vide obe. e sad mene zanima sljedece-
sta mislite ako bi vec sutra otisla ginekologu,dali je prerano? dali se moze ista vidjeti,sa obzirom da bi po pravilu tek sutra trebala dobit. nestrpljiva sam, i odmah bi sutra otisla??????


nece ti se vidjeti

ja sam s curicom otisla 3dana nakon ocekivane i nije se vidjelo, tek 5-6ti dan se vidjela tackica, sacekaj heftu

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 718
   RE: Test za trudnoću
18.6.2012 17:09:16   
mykica
Ja planiram već duže vrijeme, a i pila sam klomifen, tablete za potpomognuto začeće. A i nekako sam ovaj mjesec osjećala da je to - to. Grudi su mi ogromne, nikad nisu bile ovako velike, bradavice natekle, jedva i grudnjak nosim. I imala sam neke čudne grčeve još od ovulacije. A zadnjih par dana imam osjećaj kao da ću da dobijem svaki tren, što mi se prije nikad nije dešavalo, bolove bih dobijala tek taj dan kad dobijem menstruaciju.
Mada mene je strah da i priznam sebi, bojim se razočarenja. Tako da ujutru radim opet test sa prvom jutarnjom mokračom. Ako bude pozitivan opet, idem sutra vaditi betu da ipak potvrdim i tako user posted image
Imaš ti kakvih simptoma?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 719
   RE: Test za trudnoću
18.6.2012 17:53:49   
Anoniman
pa imam simptome.isti su mi sada kao i svaki mjesec.isti kao i kod tebe,samo kao sto rekoh kod mene su uvjek tako.a i zene kazu da su isti simptomi trudnoce i user posted image tako da je sada to tesko znati. uglavnom ja zvala gin. maloprije, narucio me da dodjem za 10 danauser posted image , pa cemo vidjeti. ti ako ces radit betu,puno srece.javi u svakom slucaju. sretno.

(odgovor članu mykica)
  Neposredna veza do poruke: 720
   RE: Test za trudnoću
18.6.2012 18:03:42   
ogica
Anoniman ,
jao pa mi trebamo dobiti isti dan,i ja bih ne daj Boze trebala dobiti sutra.
Radjena mi je inseminacija ,danas imam neke bolove na desnom jajniku (kratkotrajnou vidu probadanja).
Sto se tice simptoma ...nemam nikakvih ,osim sto mi negodi od juce jutarnja domaca kafa...
a prije sam se zalijevala kafom ujutro.
Nisam u toku,jesi li radila test?Imas li neke simptome trudnoce?



_____________________________

6 godina braka,dva spontana,nalazi uredni i kod mene i muza.
Krenuli sa detaljnom i intenzivnom borbom za bebolino!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 721
   RE: Test za trudnoću
18.6.2012 18:08:45   
ogica
Anoniman nisam u toku bila,cestitke od srca !Nema fule dva puta je pokazao.
Ja se ne usudjujem jos ,nisam se jednom razocarala ...ufffff

_____________________________

6 godina braka,dva spontana,nalazi uredni i kod mene i muza.
Krenuli sa detaljnom i intenzivnom borbom za bebolino!!!

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 722
   RE: Test za trudnoću
19.6.2012 11:10:59   
mykica
Cure, samo da javim, ja danas uradila još dva testa, nakon jučerašnje blijede druge crtice. A danas nema ništa. Uzimala sam svaki put drugačiji test, jučer sa podnevnim urinom bila ta svijetla crtica, jutros sa prvim urinom ništa i maloprije opet ništa. Sad ne znam šta misliti niti vjerovati bilo kojem testu. Čekam prekosutra da vidim hoće li stići vještica, ako ne dođe pravac gin.

(odgovor članu ogica)
Neposredna veza do poruke: 723
   RE: Test za trudnoću
19.6.2012 11:51:29   
cele.k.
Cao cure.Ja pratim forum al slabo pisem.Mykica ja sam imala isti problem.Uradila sam test i vidjela se blijeda linije,sutradan je nije bilo ni slucajno.Od tad j eproslo 2 mj i nisam trudna.Cak mislim da od silnog gledanja mi umislimo tu drugu liniju.Ti pokusaj uraditi jos jedan test ako je ne pokAZE MISLIM DA NEMA POTREBE ICI GINEKOLOGU

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 724
   RE: Test za trudnoću
19.6.2012 13:03:23   
vila_7

IZVORNA PORUKA: mykica

Cure, samo da javim, ja danas uradila još dva testa, nakon jučerašnje blijede druge crtice. A danas nema ništa. Uzimala sam svaki put drugačiji test, jučer sa podnevnim urinom bila ta svijetla crtica, jutros sa prvim urinom ništa i maloprije opet ništa. Sad ne znam šta misliti niti vjerovati bilo kojem testu. Čekam prekosutra da vidim hoće li stići vještica, ako ne dođe pravac gin.


uzmi onaj sto pokaziva vec na 25 onih nekih jedinica - osjetljiviji i ponovo ga uradi ujutro. Ja se nadam da je prvi ispravan!

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *