|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Test za trudnoću
5.7.2012 19:00:09   
ogica
Mykice,gdje si?
Ima li ista novo kod tebe?
Ja sutra idem na inseminaciju user posted image ponovo (drugi put).
Ako sad ne upali..ostavicu sve na stranu i odmoriti se.

Cure pozdrav svimmaaaaaaaaa

_____________________________

6 godina braka,dva spontana,nalazi uredni i kod mene i muza.
Krenuli sa detaljnom i intenzivnom borbom za bebolino!!!

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 751
   RE: Test za trudnoću
8.8.2012 17:14:46   
Baby_Jane
Zdravo svim mamama, sadasnjim i buducim :D Ja se vec danima mucim i razmsljam jesam li user posted image ili ne ( voljela bih da jesam :D )... Trebala sam dobiti user posted image 29.7. ali nisam...uradim test nakon dva dana i negativan... Uradim opet jod jedan nakon koji dan i opet neg... A fkt se osjecam kao user posted image hihihihi... Ne znam da li za treci put odem kod ginekologa ili da uzmem jos jedan test....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 752
   RE: Test za trudnoću
8.8.2012 17:17:05   
sretna sam jako
Mozes ti vec otic kod doktora moze ti se vidjet na uzv ako je trudnoca!
Drzim ti user posted image i vjerujem da si user posted image ! user posted image

(odgovor članu Baby_Jane)
Neposredna veza do poruke: 753
   RE: Test za trudnoću
8.8.2012 17:18:44   
Baby_Jane

IZVORNA PORUKA: sretna sam jako

Mozes ti vec otic kod doktora moze ti se vidjet na uzv ako je trudnoca!
Drzim ti user posted image i vjerujem da si user posted image ! user posted image

Hvala...a moram cekat kad se narucim...ajd valjda bebec doceka pregled :D Mada su me ova dva minusa malo razocaralauser posted image

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 754
   RE: Test za trudnoću
8.8.2012 17:19:46   
sretna sam jako
Znas onu- Trudni smo dok se ne dokaze suprotno!user posted image user posted image

Naruci se i idi cim prije!

(odgovor članu Baby_Jane)
Neposredna veza do poruke: 755
   RE: Test za trudnoću
8.8.2012 17:20:44   
Baby_Jane

IZVORNA PORUKA: sretna sam jako

Znas onu- Trudni smo dok se ne dokaze suprotno!user posted image user posted image

Naruci se i idi cim prije!


Hehehehhehehehhe user posted image user posted image Ajde nadam se, javim rezultate user posted image

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 756
   RE: Test za trudnoću
9.8.2012 10:35:26   
Baby_Jane
Nazalost jos jedan negativan test, jutros uradjen(treci)... Narucila sam se za sutra kod gin, mada sumnjam da cu docekati... Sinoc su me grudi pocele boliti, danas vec osjetim i lijevi jajnik, hehe...znaci user posted image dolazi user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Baby_Jane)
Neposredna veza do poruke: 757
   RE: Test za trudnoću
11.8.2012 2:34:06   
Baby_Jane
Danas sam isla kod ginica, i sve je ok dole...nema trudnoce(nije vidjela na ultrazvuku i na testu koji je radjen u 6 navece)...endometrij je 7mm, i ima malo slobodne tecnosti, kao to moze biti kod trudnoce,pred menstruaciju i tak, mada kaze da zbog toga treba treba imati bolove, a mene nista ne boli...
Medjutim, izgleda da sam ja sebi umislila da sam trudna i kraj, hehehehhe... Previse sam se nacitala postova gdje pise:doktori mi nisu otkrili trunocu do treceg mjeseca, itd...heheheh...tak da se ja idalje cudno osjecam, a i ne dobijam...

(odgovor članu Baby_Jane)
Neposredna veza do poruke: 758
   RE: Test za trudnoću
15.10.2012 12:52:02   
cele.k.
Cao. Zanima me moze li test za trudnocu odmah pokazti trudnocu nakon prvog dana izostanka user posted image ili se moze desiti da pokaze 2-3 dan?

(odgovor članu Baby_Jane)
Neposredna veza do poruke: 759
   RE: Test za trudnoću
15.10.2012 13:05:00   
veeseelaa
meni je pokazao u prvoj trudnoći na dan kad sam trebala dobiti mjesečnici
a u drugoj dva dana po kašnjenju



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu cele.k.)
Neposredna veza do poruke: 760
   RE: Test za trudnoću
15.10.2012 13:17:56   
Leena

IZVORNA PORUKA: cele.k.

Cao. Zanima me moze li test za trudnocu odmah pokazti trudnocu nakon prvog dana izostanka user posted image ili se moze desiti da pokaze 2-3 dan?


Sve zavisi, meni je pokazao 7 dana prije nego sto sam uopste trebala dobiti

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu cele.k.)
Neposredna veza do poruke: 761
   RE: Test za trudnoću
15.10.2012 13:41:06   
Anoniman
Drage zene trebam vasu pomoc! Nakon dva dana izostanka mjesecnice radila sam test, neki kao trakica, najjeftiniji i pokazao je bas jako blijedu crticu. Prvo sam mislila da umisljam ali i moj muz je vidio odmah cim sam mu pokazala test. Dva dana nakon toga, ponovo isti test, jos bljedja crtica. Uradim treci test danas, neki skuplji i navodno osjetljiviji i on isto pokaze neku jako slabu crticu koja se moze vidjeti samo pod odredjenim uglom. Da napomenem, svi rezultati su se pojavili unutar vremena koje je oznaceno za ocitavanje testa, dakle, ne bi trebalo da bude evaporacijska crtica. user posted image jos nema, sad kasni 7 dana. Da li se ovo nekome desavalo? Sta moze biti ako nije u pitanju trudnoca?

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 762
   RE: Test za trudnoću
15.10.2012 14:18:54   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Drage zene trebam vasu pomoc! Nakon dva dana izostanka mjesecnice radila sam test, neki kao trakica, najjeftiniji i pokazao je bas jako blijedu crticu. Prvo sam mislila da umisljam ali i moj muz je vidio odmah cim sam mu pokazala test. Dva dana nakon toga, ponovo isti test, jos bljedja crtica. Uradim treci test danas, neki skuplji i navodno osjetljiviji i on isto pokaze neku jako slabu crticu koja se moze vidjeti samo pod odredjenim uglom. Da napomenem, svi rezultati su se pojavili unutar vremena koje je oznaceno za ocitavanje testa, dakle, ne bi trebalo da bude evaporacijska crtica. user posted image jos nema, sad kasni 7 dana. Da li se ovo nekome desavalo? Sta moze biti ako nije u pitanju trudnoca?


trudna si, zakazi termin kod dr da vidi gdje je plod i jel sve okuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 763
   RE: Test za trudnoću
15.10.2012 14:45:19   
Anoniman
Bebice ne vjerujem jer nakon onog prvog blijedog testa sve su druge crtice jos blijedje, ova zadnja se vidi samo pod odredjenim uglom i to na najosjetljivijem testu user posted image
Jel se to nikom nije desavalo!?

(odgovor članu Bebica11)
  Neposredna veza do poruke: 764
   RE: Test za trudnoću
15.10.2012 14:48:01   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Bebice ne vjerujem jer nakon onog prvog blijedog testa sve su druge crtice jos blijedje, ova zadnja se vidi samo pod odredjenim uglom i to na najosjetljivijem testu user posted image
Jel se to nikom nije desavalo!?



Sve je moguce. Uradi Betu user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 765
   RE: Test za trudnoću
15.10.2012 15:01:09   
boombar

,

< Poruku je uredio boombar -- 15.10.2012 15:03:46 >

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 766
   RE: Test za trudnoću
6.12.2012 21:27:53   
Kikitown
evo da i ja podijelim svoj cudan dozivljaj koji se desio jutros. prvo, priznajem, ne mogu si pomoci. ovisnik sam o testovima za trudnocu user posted image user posted image
Ovako... jutros sam radila test, unitest casette, i nakon dvije minute otprilike pojavi mi se druga crta, zadrzi se par sekundi i onda bukvalno "krene" ka kontrolnoj crtici i ide i ide i nestane. jja otvorim bukvalno kutijicu i tamo sa druge strane vidim roskasta povrsina. novi test cu raditi sutra sa jutarnjim urinom, ali ovo mi je izgledalo kao u nekim losim horor filmovima - ogromna srece i ondaa gledam bukvalno kako mi crta klizi i nestaje. cudno...
cisto sumnjam...no....jeli se to nekom desilo??? inace moja je praksa da kupujem jeftinije testove dok ne vidim dvije crte, a onda tek skupi da se uvjerim.

(odgovor članu ogica)
Neposredna veza do poruke: 767
   RE: Test za trudnoću
6.12.2012 22:07:22   
Kikitown
cure plz help

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 768
   RE: Test za trudnoću
6.12.2012 22:11:42   
Andy_Bec23
Kikitown za ovo prvi put cujem, neznam ni dali ti kasni m?

Inace kada se test umoci u urin crvena crta se penje od dole prema gore, pa tako i ta 2 crta bude crvena i penje se gore i onda samo testna ostane crvena...
I da test se ocitava unutar 1-5 min ne moze odma da bude user posted image ... Ponovi test sutra ujutru i sacekaj min. 30sek onda g ocitaj .
Od srca zelim user posted image i navijam, javi nam sutrauser posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 769
   RE: Test za trudnoću
6.12.2012 22:25:43   
Kikitown
Hvala Andy na odgovoru, ja isto to nikad nisam dozivjela. Nakon sto sam kanula urin na predvidjeno polje, istina da se "penjao" ka kontrolnoj crtici i prešao preko testnog podrucja tako da se odmah ukazala kontrona crta. istina nakon pola minute - minut pojavila se duplo bljeđa ali jasno vidljiva druga crta, prvo nisam mogla da vjerujem od uzbudjenja oči su mi bile uprte u jasno vidljivu drugu crtu, a onda se na moje oci ta druga crta pocela kretati, i izblijedila je. Sabrala sam se i odlucila da sutra radim ponovo test, jer mi je dva dana prije ocekivane. ali nije mi bilo jasno zasto se to desilo jer nikad nisam vidjela nesto tako. da nisam bacila posudicu i pipetu sa jutarnjim urinom ponovila bih ga, ali uvijek nakon sto kanem 4 kapi kako stoji u uputstvu, ja test odlozim, cekam da se upije urin, pojavi kontrolna crta a onda pokupim sve i bacim jer ne zelim da odmah buljim u test, tako da tu izgubim desetak - petnaest sekundi,...
znaci mozda sa testom nesto nije bilo u redu. Inace kupim po dva testa, i jedan uradim dva dana prije ocekivane a drugi na da ocekivane. Do sad su uvijek bili negativni, ali nekako budem smirenija ako kasni dan - dva, jer ako ne uradim test stvorim si neki stres pa imam osjecaj da od njega dodatno kasni. hvala Andy u svakom slucaju.

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 770
   RE: Test za trudnoću
6.12.2012 22:28:07   
Andy_Bec23
Kikitown navijam za user posted image obraduj me sutra user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 771
   RE: Test za trudnoću
6.12.2012 22:28:53   
Andy_Bec23
Kikitown navijam za user posted image obraduj me sutra user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 772
   RE: Test za trudnoću
6.12.2012 22:32:03   
Kikitown
Nevjerovatno je kako se osjecam....neopisivo. Bice ovo duga noc! U svakom slucaju idem na počinak da dočekam to daleko sutra... i preživim ovu beskrajnu noć user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 773
   RE: Test za trudnoću
7.12.2012 7:52:31   
Kikitown
jedna crta.

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 774
   RE: Test za trudnoću
7.12.2012 8:18:05   
Andy_Bec23
Kikitown ti si mila uranila , nemoj gubit nadu sve je moguce user posted image user posted image
Glavu gore molim te budi jaka, koliko dugo radite na bebacu?

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *