|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Test za trudnoću
7.12.2012 8:20:54   
Maja1309
ne budi tužna kikitown...

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 776
   RE: Test za trudnoću
7.12.2012 8:43:18   
Kikitown
Draga Maja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nikad u životu nisam se osjećala ovako jedno, a jučer sam bila presretna. Sačekat cu koji dan pa ako ne dodje ponoviti test. Bilo je prelijepo bar jedan dan misliti da je beba tu.
Andy, oko godinu dana, deseti mjesec smo u braku. Sve se nadam da ce biti... user posted image

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 777
   RE: Test za trudnoću
7.12.2012 9:17:48   
Maja1309
Kikitown na ovom forumu sam naletila na ženice koje su dobile user posted image i nakod 4 god i 6 mislim. Tako da NOSIKIRIKI, bude... strplenja samo.. znam da je lako reći opusti se, al mislim da to stvarno pomaže... I sama sam zabrinuta (4 ciklusa pokušavanja) i lakše mi je tebi reći da se smiriš nego sebi samoj al evo šta ću... iskreno te podržavam... mjeriš li ti BT

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 778
   RE: Test za trudnoću
7.12.2012 10:34:44   
Kikitown
ne mjerim, nisam jos pocela. Bice nadam se da se sve obradujemo. ja jednostavno prvih par mjeseci svaki puta kada mi je kasnila dan dva stalno sam posmatrala gacice i toalet papir (da oprostite) da li je dosla vjestica, a u sebi se molim da nije i onda me je to zamaralo zato sam pocela sa testovima dva dana prije ocekivane pa opet na dan ocekivane. jednostavno mi lakse, smiruje me. i jucer sam se tako ponadala...

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 779
   RE: Test za trudnoću
7.12.2012 11:18:33   
grozđe
Kikitown sto si se tako nasekirala draga user posted image i samoj mi se znalo desiti da mi se ucini pa nista..
bice user posted image
imamo cijelih 12 mjeseci da se druzimo i pricamo i testiramo user posted image

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 780
   RE: Test za trudnoću
7.12.2012 12:38:13   
Kikitown
Grožđe lutko bilo mi je tžno jer sam prvi puta vidjela tu drugu crtu. iako je poslije nestala
user posted image
Nadam se, i nikada necu prestati. No opet cu u ponedjeljak uraditi testic ako ne dodje vjestica do tada, pa vas izvijestim... Nadam se da onu drugu crtu nisam sanjala! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 781
   RE: Test za trudnoću
7.12.2012 13:02:22   
Maja1309
kikitown ja sam tek počla bjeriti BT, al je preporučam jer sam pročitala da je ta metoda mnogim trudilicama pomogla, nemam šta izgubiti može samo pomoći, možda da i ti kreneš mjeriti user posted image

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 782
   RE: Test za trudnoću
7.12.2012 20:20:54   
Kikitown
Budem probala, definitivno sam primijetila da je to jedna od pouzdanijih metoda

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 783
   RE: Test za trudnoću
8.12.2012 9:39:17   
Andy_Bec23
Kikitown ja sam zatrudnila sa trakicama za O , ja ti to toplo preporucam , jer kod bazalne tek nakon 2-3 ciklusa mozes bit sigurna kada ti je O ....

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 784
   RE: Test za trudnoću
8.12.2012 17:02:29   
Lellaa
kikitown i ja sam isto od nedavno ovisnik o testovima za trudnocu user posted image
ja se slazem sa Andy i ja sam ovaj mjesec pocela sa trakicama tj.testovima za ovualciju i mislim da je mnogo jednostavnije i pouzdano, sa BT nisam ni pokusala procitala sam da se mora mjeriti svako jutro u isto vrijeme, niti se budim svako jutro u isto vrijeme niti mi je jasno kad je ovulacija user posted image
neka svaka za sebe odluci za sto je a da nam svima olaksa i da ugledamo svoje user posted image
pozdrav za sve

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 785
   RE: Test za trudnoću
8.12.2012 17:12:49   
ljiljo
Moze li neka preporuka koje koristite O.trakice i ja bih da probam ovaj mjesec s tim

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu Lellaa)
Neposredna veza do poruke: 786
   RE: Test za trudnoću
8.12.2012 17:23:46   
Lellaa
ja sam koristila GraviGnost test za ovulaciju, zaista je jednostavan za upotrebu, kupila sam odmah tri i tih dana pratila, preporucuje se od 11dc ako ti nisu redovne user posted image .
trazila sam i trakice nazalost nisam nasla u nasim apotekama samo taj test, pa mozda sljedeci mjesec ako ne dobijem user posted image da kupim i trakice isti je princip samo sto njih dodje vise a test je za jednokratnu upotrebu user posted image

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 787
   RE: Test za trudnoću
8.12.2012 17:45:10   
ljiljo
Hvala ti na informaciji, i ja isprobavam ovaj mjesec user posted image

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu Lellaa)
Neposredna veza do poruke: 788
   RE: Test za trudnoću
8.12.2012 18:06:24   
snjeguljicaa
Zdravo žene moje imam jedno pitanje gdje vi kupujete te trakicce ili sta vec i koliko to kosta user posted image , i ja bih možda pokusala ako dode ovaj mjesec a iskreno se nadam da neceeeeeeeeee user posted image pusa vam velika......

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 789
   RE: Test za trudnoću
8.12.2012 18:19:35   
Lellaa
snjeguljicaa kupi u apoteci, imas u svakoj user posted image GraviGnost test za ovulaciju, a trakice treba potraziti.
iskreno se nadam da ti nece ni trebati user posted image
pusa i user posted image za tebe...

(odgovor članu snjeguljicaa)
Neposredna veza do poruke: 790
   RE: Test za trudnoću
8.12.2012 19:07:47   
snjeguljicaa
hvala puno Lellaa na brzom odgovoru i ja se nadam ako Bog da da mi nece trebati user posted image user posted image al u slucaju da treba da znam jos jednom sretno nam svima koji se nadamo

(odgovor članu Lellaa)
Neposredna veza do poruke: 791
   RE: Test za trudnoću
9.12.2012 13:41:15   
Kikitown
znaci razumijemo se Lellaa user posted image Neko ce cekati radije da mu kasni nekoliko dana pa da uradi test. ja sam uvijek imala skolske, 28 slucajno 29 dana ciklus. onda sam u maju fasovala nekakvu upalu pa mi se produzio ciklus na 35, pa 33 dana. sad je opet 28. pisem zato jer sam jucer trebala dobiti m. a nista. nedjelja pa nam ni jedna apoteka ne radi, ja bih opet sutra uradila test, no sutra ga kupujem pa ako ne dodje prekosutra opet na jutarnji urin. ja se jos nadam user posted image user posted image user posted image >Imala sam i nakakav iscjedak svijetlo smeđkasto žut ovih dana, danas nema nista. Jedva cekam da sutra kupim test user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lellaa)
Neposredna veza do poruke: 792
   RE: Test za trudnoću
9.12.2012 14:39:14   
Andy_Bec23
Kikitown to bi mogla da znaci trudnoca drzim fige i jedva cekam da se javis :-)user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 793
   RE: Test za trudnoću
9.12.2012 21:28:01   
Kikitown
Hvala Andy, nadam se. Opet sa druge strane imam i neka probadanja kao da sam dobila user posted image . Sutra trčim u apoteku po testove user posted image user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 794
   RE: Test za trudnoću
10.12.2012 10:16:31   
Lellaa
Kikitown sretno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 795
   RE: Test za trudnoću
10.12.2012 11:41:56   
snjeguljicaa
Kikitown drzim ti fige i da nam se javis danas sa lijepim vijestima user posted image

(odgovor članu Lellaa)
Neposredna veza do poruke: 796
   RE: Test za trudnoću
11.12.2012 20:51:29   
Kikitown
radila sam jutros test, jedna crta. vjestice jos nema. biće da je neka upala. al drzim se one stare "trudna sam dok se ne dokaze suprotno!" user posted image

(odgovor članu snjeguljicaa)
Neposredna veza do poruke: 797
   RE: Test za trudnoću
12.12.2012 12:11:12   
Lellaa
kikitown tako je user posted image koliko ti kasni? sretno ti draga navijam za user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 798
   RE: Test za trudnoću
12.12.2012 21:20:37   
Kikitown
dosla user posted image jutros user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bar mogu posvjedociti pouzdanost testa "unitest" koji kosta samo 3.2 KM user posted image
i da...poslije sam skontala sta je ona druga "misteriozna crta" : Ako je uletjelo vie od 4 kapi, ta mala kolicina urina krene ponovo gore i stvori roze sjenu user posted image
U svakom slucaju hvala vam na podrsci enice moje, mislim da cu da se odmorim, tj pustim kraju sve nekoliko mjeseci pa nanovo u proljee... pozzzuser posted image

< Poruku je uredio Kikitown -- 12.12.2012 21:26:07 >

(odgovor članu Lellaa)
Neposredna veza do poruke: 799
   RE: Test za trudnoću
13.12.2012 17:42:41   
Lellaa
kikitown zao mi je sto je stigla user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *