|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
30.3.2009 15:15:36   
zenicanka86
hvala draga!vidjet cemo za 7 dana sta ce bit,reci cu ti uzivo kad se vidimo!

bas bi voljela da nisam ni isla vjeruj mi!bila sam s njom u ordinaciji
i cekam kad ce me zvati da vidimo otkucaje(jer se kod mene super vidjelo,
cak je i muzic skuzio),kad nista,doktorica se sva izgubila!
a jos smo ti gore,ne znamo njemacki(doktorica ova ne zna engleski-sto mi
je uzas),pa je zvala nekog prijatelja doktora da nam kaze na nasem!
ma joj!
ja sam isla kod muskarca,ali covjek je bio predobar...
ma bit ce dobro,bit ce moja draga uskoro sa velikim stomakom user posted image

_____________________________

nasa bebica dolazi 25.09

(odgovor članu Emina85)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
30.3.2009 15:15:45   
bebana27
ja kad sam isla kod dr isto je dosla jedna cura i nije joj mogla vidjeti plod jer je bio jako mali pa je rekla da dodje za 7 dana ipak dr nesto znaju bolje od nas

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Emina85)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
30.3.2009 15:23:38   
nana22
Draga lara84,
Ja sam prije godinu ipo isti problem imala izgubila sam bebu i 3 misecu trudnoce.Znam kakav je osjecaj kao da gubis pola sebe,al taj ce te osjecaj drzat nekih par miseci pa ce samo od sebe proc.Evo sad nakon tog vrimena ponovo sam trudna i sve je ok, a jos bolje je beba i trudna sam 4miseca...

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
30.3.2009 15:38:59   
nana22
Bina25, samo znaj da sam uz tebe i da ćeš za 2 tjedna vidit a i čut otkucaje srca male user posted image ...Jer i ja sam u početku trudnoće isti problem imala i hvala Bogu evo sad sam u 4 misecu trudnoće i sve je 5...Čak radi tog sveg mi je pomaknut termin 2 tjedna kasnije,a i trudnoća mi kasni isto toliko...

(odgovor članu melissad)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
30.3.2009 15:52:08   
manuela RR
Meni su doktori isto procijenili po menstruaciji  trudnocu od 11 sedmica a ja bila trudna 7 sedmice i kad su me poslali na ultrazvuk vidjela se gestacijska vrecica i otkucaj srca.user posted image
Po menstruaciji termin mi trebao biti 8.10,a kako sam imala kasnije ovulaciju i na osnovu ultrazvucnog nalaza procijenili su novi termin koji je bio 25.10 a ja se porodila 29.10
po ovome se vidi da se uopste ne treba opterecavati duzinom trudnoce bitno je da je trudnoca tu i da se razvija a kolika je  i nije neki problem a ni doktori ne mogu 100 % da procjene duzinu trudnoce.
drzim fige tvojoj prijateljici i znam da ce biti sve ok.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu nana22)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
31.3.2009 2:47:51   
my_little_baby
pozdrav drage moje trudnice i one koje cete to aBd biti...ja evo samo da dodam da sam isla na pregled u osmoj sedmici i doktorica vidjela samo tu gest.vr. ;rekla mi da dodjem za dvije sedmice.....tek tad je vidjela plod i otkucaje srca....znaci sa 10+3 racunajuci po zadnjoj menstruaciji..a rekla mi je da je ultrazvucna dob8+5...
Malo ohrabrenja za one koje cekaju da malo srce podje kucati...


(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
16.9.2011 20:15:08   
amiyca
Pozdrav drage forumasice... Meni je 12.09. dr. konstatovala trudnocu od 6 nedjelja, jedan gestacijski mjehur i embrion od 5,7mm. 14.09. navece sam dobila krvarenje, koje je brzo prestalo i pretvorilo se u smedjkasti iscjedak, bez ikakvih bolova. 15.09. ujutro sam se javila na GAK i pregledao me drugi ljekar, koji mi je propisao Depo Progesteron inj svaki treci dan dok se ne smiri materica i Dabroston 2x1 do 12 nedjelje. Al ono sto me zabrinulo je da je vidio dva gestacijska mjehura, ali ne i embrione u njima... Kaze da mu je taj UZV losiji od onog na koji me pregledala njegova kolegica, pa da mozda zato ne vidi otkucaje i da dodjem 23.09 na 4D. Iscjedak imam jos po malo, otvoreno mi je bolovanje, mirujem al ne znam sta se desava sa mojom ili sada kako stvari stoje mojim bebama...user posted image

_____________________________

Sunce mamino 20.04.2012

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
16.9.2011 21:21:36   
Skvo RR
Meni sa 6 nedelja je bio gestacijski prikazan, bez ploda i zumancane...kada sam dosla za sedmicu, vidio se i plod i otkucaji srca.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu amiyca)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Ima trudnoce, nema bebe
16.9.2011 21:39:19   
amiyca
Nadam se da ce i sa mnom biti tako. Ovo je po njihovoj racunici 7. nedjelja (od prvog dana posljednje m- 01.08.2011). Nadam se da ce slijedeci petak biti sve ok. user posted image

_____________________________

Sunce mamino 20.04.2012

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 84
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *