|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 0:31:32   
Dalil@
prestrasno

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 0:41:47   
lila25
jeli se ovo opet neko zeza ili ima i ovakvih situacija..cccc

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 1:07:57   
Galicia
Sta ces dalje?
Nista, nastavi ga varati kao i do sad.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 1:22:43   
felix
ni smješno ni strašno da je ovo muško napisalo il zensko da je muško ovo uradilo bilo bi buaaaa , pa šta neka se vidi da ima pravo i zena prevariti ne samo muško pa ja user posted image
neznam šta ti rec, ja mislim prvo da se nebi to usudila uraditi ak ti je uopšte stalo do tm a haman da nije dok i pored svog muza misliš na bivšeg daj boze da taj vaš brak opstane
neznam , nije fino cuti ni da muškarac prevari zeno ni obrnuto al boze moj, ljudski je grešiti kao i praštati...

sretno , i da nebi ti bila u koži nikako da me grize savjet nedo mi Bog ni zbog cega ne sam prevare

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 7:49:09   
Mirkica
prevara se DESI i kad bi se nekim ludimmm slucajem desila kod mene , ja ne bih mogla zivjet s tim , lijepi razvod , ne bih ja mogla sebe gledat u ogledalo posle svega kod mene bi bio RAZVOD 100 % .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 10:44:41   
vila_7
niko ti ne moze zapravo reci sta bi uradio na tvom mjestu osim onog koji je je i bio u toj situaciji. Ja hB nisam , al da smijem nesto tvrditi 100 posto- ne smiijem. Prije sam mislila da bih 100 posto milion stvari uradila u odredjenim situacijama,a zapravo kad se one dese- reagujemo sasvim drugacije. Uvijek je lakse gledati sa strane.
Ako mislis da se vrijedi za brak boriti, potrudi se izbaciti ga iz misli, potrudi se da ga ne sretnes,..... A ako mislis da ti brak vise nije ono sto zelis i da ces s bivsim biti sretnija.....znas sto ti je ciniti...samo DOBRO razmisli i izvagaj!

P.S. Neki dan je na FB bila izreka - u smislu - ne vracaj se bivsima jer ista govna se ne jedu 2 puta! user posted image user posted image A ti razmisli sto ste ostali BIVSI....

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 11:02:16   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

da sex,i to kao nikada do sad,ne znam smijem li pisati detalje ali bas divlje strastveno...uhhh. ne mogu da legnem pored mm ovaj mi u glavi vracam slike osjetim njjegov miris.ma pukla skroz ne znam sta cu od sebe da mi je gdje pobjeci na nekoliko dana da se smirim bojim se da ce mm skontati jer vec pita sta je s tobom...


Boga mi tebi lijepo bilo

nego ti poredaj stvari hladne glave, jesi li spremna na razvod, šta sa djecom? hoćeš li nastaviti odnos sa bivšim?

budi racionalna


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 11:58:23   
Anoniman
Kao prvo, mani se sad ovih moralista po forumu kojima je sve strašno prestrašno, koje ne bi nikad i sl. Prevara kao prevara se svakome može desiti, pa i onim koji "ne bi nikad". Niko ne zna šta donosi noć, a šta dan. Bila sam u sličnoj situaciji, nije bilo sexa, ali sam se zapalila za bivšeg vjerenika, iako smo oboje u braku i imamo djecu. Prvo su počele poruke,pa pozivi, pa susret. I hB tu je završilo. Jednostavno, ja nisam bila spremna za nešto više. Zašto? Ne znam ni sama! Možda je i rutina tvog braka učinila svoje, svako nekad zapadne u krizu,pomisli šta ja radim s ovim čovjekom/ženom, izgubila se ona nit što nas je povezivala sve ove godine, udaljili smo se, i sl. Nekad se prevara desi i kad je u braku sve sasvim ok. Jednostavno se desi. I šta sad?! Ja ti iz ličnog iskustva mogu reći da se meni desilo da su mi upravo ti pozivi i susret pomogli da "osvježim" brak u smislu da nam je poslije toga sve krenulo nabolje. Osjetila sam da sam još uvijek poželjna i lijepa, da mogu zavesti nekoga, a da to nije moj muž. Seks (sa mm, naravno) sada je bolji nego ikad. Na tvom mjestu, ja ne bih rekla mužu. Sjedi, "popričaj" sa sobom, šta dalje? Da li vrijedi ostati sa tim momkom, napustiti muža, krenuti u nešto novo, neizvjesno? Ili je bolje ostati, ako su u pitanju trenutna osjećanja prema tom dečku, proći će. Da li je vrijednije boriti se za svoj brak (u smislu da tm i ti obnovite tu vatru koju ste nekad zapalili)? U svakom slučaju, na tebi je sve. Ti odlučuješ, ili-ili.... SRETNO.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:02:44   
veeseelaa
e dobro si sve rekla anonimna iznad mene
ma da, prevare se dešavaju, kad kad i kad je sve ok u braku
ni ja ne volem moralisanje, svima se iz ovog il onog razloga može desiti nešto slično

sve je to ljudski, no treba se sabrati, ne živjeti u oblacima, anonimna 1 nipošto nemoj da kažeš tm za sex s bivšim
ne budi blesava
i daj se malo sredi, skuliraj se, šta treperiš ko da ti je 15 godinauser posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:10:14   
Mirkica
ja ne moralisem nikome samo kazem da ne bih mogla zivjet s tim , kad bi mi se desilo iz ovog ili onog razloga , znacilo bi kraj sa mm jer nam se tu sta traziti vise ja sam takva . I da s obzirom da imam puno toga za izgubiti ne bih to tek tako stavila na kocku .

I da anonimne ako ste toliko savremen i ako ej to za vas ok pa pisite po pravim imenom ne kao anonimne .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:13:42   
veeseelaa
ma nije sad prevara poželjna, naravno, al nekad je ne može neko izbjeć user posted image user posted image user posted image Bože mi oprostiuser posted image

lično ne znam šta bi poslije sexa sa drugim muškarcem, ne znam dal bi ostavila mm


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:16:39   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e dobro si sve rekla anonimna iznad mene
ma da, prevare se dešavaju, kad kad i kad je sve ok u braku
ni ja ne volem moralisanje, svima se iz ovog il onog razloga može desiti nešto slično

sve je to ljudski, no treba se sabrati, ne živjeti u oblacima, anonimna 1 nipošto nemoj da kažeš tm za sex s bivšim
ne budi blesava
i daj se malo sredi, skuliraj se, šta treperiš ko da ti je 15 godinauser posted image






ma daj vesela ko ce koga varat ako ej sve na mjestu , prvenstveno sex i obostrano postovanje , ko bi majek ti reskirao brak , djecu i supruznika radi obicnog sexa AKO JE VEC SVE OK za mene to samo rade one najgore ok je kad zeni fali svega od strane muza ali u slucaju da je sve ok drolja pa hajd

< Poruku je uredio Mirkica -- 2.7.2012 12:17:08 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:17:50   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma nije sad prevara poželjna, naravno, al nekad je ne može neko izbjeć user posted image user posted image user posted image Bože mi oprostiuser posted image

lično ne znam šta bi poslije sexa sa drugim muškarcem, ne znam dal bi ostavila mm





ma sto bi ga ostavljala, ne ostavljaju ni muskarci zene kada varajuuser posted image user posted image kako oni lijepo balansiraju na dva mjestauser posted image

prevarila pa prevarila, saberi se, vidi vrijedi li biti u tom braku jos uvijek, volis li svog muza i zelis li uopce biti i dalje s njim, ako je odgovor potvrdan, lijepo se saberi, za par dana ce te lude emocije prema bivsem izlapiti i idemo daljeuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:18:26   
Mirkica
a i ko mi garantuje da je ovaj bolji od mog muza u krevetu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:20:10   
minja_
Potpisujem Anonimnu II user posted image i Veeseelu. I nikakve odluke ne donosi ovih dana, low profile, vrati zivot u rutinu dok ne budes znala sta ces. I bivseg na off. Sto Veeseelaa u jednoj rijeci kaze, skuliraj se. Iz nekakvog zbira iskustava ljudi oko mene, mislim da se takvi dogadjaji tesko dugorocno zavrse pozitivnim ishodom. Ne ganjaj ga, ne trazi ga, razmisli kakve su te okolnosti dovele u ovo osjecajno stanje. Podsvijest je cudo, koliko neke mizerne dozivljaje, gledano sa strane, moze potencirati i dati dimenziju, koju kad gledas s odredjene vremenske distance, objektivno nikad nije ni imalo. I zato, nemoj da ti ovo zakomplikuje zivot vise nego sto zasluzuje.

Ja se ni za samu sebe ne bih mogla zakleti da bih ovako ili onako postupila, niko ne zna sta mu zivot donosi, a znam da dragi Bog voli testirati velike zakletve, samo cu reci, da mi dragi Bog pomogne da u najvecim iskusenjima donesem ispravnu odluku.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:22:44   
Anoniman
Ma da, eto samo "savremene" prevare muža user posted image how yes no. I ko svakome od nas garantuje da se nama to isto sutra neće desiti??? Jal da ti prevariš muža, jal on tebe? Ili da je već prevario? Niko! Ja samo kažem, desilo se i šta sad. Pa nije smak svijeta jbt. A pišem anonimno baš zbog takvih kao ti koji bi imali šta "žvakati" narednih 10 rr kafica user posted image user posted image user posted image user posted image Anonimna 2.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:23:10   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e dobro si sve rekla anonimna iznad mene
ma da, prevare se dešavaju, kad kad i kad je sve ok u braku
ni ja ne volem moralisanje, svima se iz ovog il onog razloga može desiti nešto slično

sve je to ljudski, no treba se sabrati, ne živjeti u oblacima, anonimna 1 nipošto nemoj da kažeš tm za sex s bivšim
ne budi blesava
i daj se malo sredi, skuliraj se, šta treperiš ko da ti je 15 godinauser posted image






ma daj vesela ko ce koga varat ako ej sve na mjestu , prvenstveno sex i obostrano postovanje , ko bi majek ti reskirao brak , djecu i supruznika radi obicnog sexa AKO JE VEC SVE OK za mene to samo rade one najgore ok je kad zeni fali svega od strane muza ali u slucaju da je sve ok drolja pa hajd


ne slažem se
ne mislim da svi varaju isključivo jer im nešto doma ne štima..... može da bude sve za 10, i muž i sex, i odnos cjelokupan pa da se neko s nekim posexa sa strane.....

Imaš ti ljudi avanturista, ponesenih atmosferom, ljudi koji neće da sputavaju svoje trenutne želje itd

prevarila pa prevarila, saberi se, vidi vrijedi li biti u tom braku jos uvijek, volis li svog muza i zelis li uopce biti i dalje s njim, ako je odgovor potvrdan, lijepo se saberi, za par dana ce te lude emocije prema bivsem izlapiti i idemo daljeuser posted image


e baš tako, to sam joj i ja savjetovala









_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:25:05   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ma da, eto samo "savremene" prevare muža user posted image how yes no. I ko svakome od nas garantuje da se nama to isto sutra neće desiti??? Jal da ti prevariš muža, jal on tebe? Ili da je već prevario? Niko! Ja samo kažem, desilo se i šta sad. Pa nije smak svijeta jbt. A pišem anonimno baš zbog takvih kao ti koji bi imali šta "žvakati" narednih 10 rr kafica user posted image user posted image user posted image user posted image Anonimna 2.



daleko od toga , nego njima je to normalna pojava user posted image user posted image , sto ce mene mm varati bolan nema razloga a i da me oprevari ja bih mu oprostila novo iskustvo dobro dodje u krevetu user posted image user posted image user posted image user posted image al sa bivsom to ne doalzi u obzir jer ispade ona bolaj od mene a znam da nije user posted image user posted image user posted image

A mene zabole za tobom i pricacu sigurno na svakoj RR kahvi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:26:13   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ma da, eto samo "savremene" prevare muža user posted image how yes no. I ko svakome od nas garantuje da se nama to isto sutra neće desiti??? Jal da ti prevariš muža, jal on tebe? Ili da je već prevario? Niko! Ja samo kažem, desilo se i šta sad. Pa nije smak svijeta jbt. A pišem anonimno baš zbog takvih kao ti koji bi imali šta "žvakati" narednih 10 rr kafica user posted image user posted image user posted image user posted image Anonimna 2.


user posted image user posted image user posted image ma treba se samo sexat user posted image user posted image nije sexualna prevara od strane partnera najgora stvar koje se insanu može desiti
neko se ne može suzdržati kad ga uhvati šandaprc user posted image user posted image user posted image

i ovi naši muževi, ko da su nam vjerni, ovaj moj je malo bojažljiv al haj ga znaj user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:28:55   
D_K

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Evo vec pet dana ne mogu doci sebi,svo vrijeme se pitam kakva sam to ja osoba .prevarila sam muza sa kojim sam vec 8 godina i sad se pitam sta dalje kako zivjeti s tim?U zivot mi se sasvim slucajno usetao bivsi kojeg nisam vidjela 10 godina a tad sam ga bas voljela.culi smo se neko vrijeme dogovarali kafice i meni je to sve prijalo jer sam u posljednje vrijeme bas usamljena tu je mm ali sve mi se promijenilo nije kao nekada ni sex niti nas odnos.I dogovorimo taj nas susret ne mogu vam opisati koliko sam izludila poslije njega .Samo mi je on u glavi...izbezumljena hodam po gradu ne bi li ga slucajno srela kao tinejdjerka.A opet tu je i savjest gdje mi je brak stigao u koju fazu ako sam to mogla u raditi..eto znam da ce me mnoge osuditi ali morala sam bar negdje to izbaciti iz seba .Znam da sam zgrijesila ali mene najvise brine sto uopste nemam osjecaja krivnje da li to znaci da je mom braku kraj....


vjerovatno jeste..
smijem li pitati imate li djece?

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:31:44   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ma da, eto samo "savremene" prevare muža user posted image how yes no. I ko svakome od nas garantuje da se nama to isto sutra neće desiti??? Jal da ti prevariš muža, jal on tebe? Ili da je već prevario? Niko! Ja samo kažem, desilo se i šta sad. Pa nije smak svijeta jbt. A pišem anonimno baš zbog takvih kao ti koji bi imali šta "žvakati" narednih 10 rr kafica user posted image user posted image user posted image user posted image Anonimna 2.


user posted image samo da poDapisem ovo user posted image pa nek mene "zvakaju" po kafama.U ostalom kao sto si napisala niko ne zna sta mu se moze desiti.Kad malo bolje sagledas oko sebe skontas da min 70% parova kako u braku onako i van braka(mislim na veze) varaju!Kad ti dodje prijateljica i kaze "ja sam preavrila muza" e onda ja kao treba da je nabijem na kolac ,ma hocu sipak.sta god neko napravi sebi napravi.Takodje vecina njih koje prevare kazu da im u braku nakon toga sve funka bolje nego prije(kod mene jos uvijek funka odlicno pa jos ne razmisljam o prevari) user posted image
Elem anonimna1,vec sam napisala mojoj prijateljici se desilo da je preavrila svog muza s nekim bivism i ona je tako isla na mjesta gdje bi ga srela,vidjeli se nakon toga nekoliko puta na kafi i kaze da joj je ta prevara popravila brak.pa sad i meni na oko oni izgledaju ko tek zaljubljeni par.sta se desava u njenoj glavi,ima li osjecaj da je grize savjest ili nesto sl. ne znam.
Iskreno ja bi se rastala pa nasla sebi nekog,mada ne smijem se zakleti.ali s obzirom na obzir da jako dobro poznajem sebe prvo bi se rastala.

< Poruku je uredio hatepsut -- 2.7.2012 12:35:29 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:35:17   
veeseelaa
.Kad malo bolje sagledas oko sebe skontas da min 70% parova kako u braku onako i van braka varaju!


auuuu
pa garant
ja skoro svaki treći par što poznajem znam da je muž sa strane čačko, a za žene stvarno ne znam
il one vješto krijuuser posted image , muškarci su tu transparentniji user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:35:23   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ma da, eto samo "savremene" prevare muža user posted image how yes no. I ko svakome od nas garantuje da se nama to isto sutra neće desiti??? Jal da ti prevariš muža, jal on tebe? Ili da je već prevario? Niko! Ja samo kažem, desilo se i šta sad. Pa nije smak svijeta jbt. A pišem anonimno baš zbog takvih kao ti koji bi imali šta "žvakati" narednih 10 rr kafica user posted image user posted image user posted image user posted image Anonimna 2.

Ovo kao da je Pocy pisala user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:36:25   
veeseelaa
ma ne vjerujem da Pocy tako misli

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:36:37   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: hatepsut


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ma da, eto samo "savremene" prevare muža user posted image how yes no. I ko svakome od nas garantuje da se nama to isto sutra neće desiti??? Jal da ti prevariš muža, jal on tebe? Ili da je već prevario? Niko! Ja samo kažem, desilo se i šta sad. Pa nije smak svijeta jbt. A pišem anonimno baš zbog takvih kao ti koji bi imali šta "žvakati" narednih 10 rr kafica user posted image user posted image user posted image user posted image Anonimna 2.


user posted image samo da poDapisem ovo user posted image pa nek mene "zvakaju" po kafama.U ostalom kao sto si napisal niko ne zna sta mu se moze desiti.Kad malo bolje sagledas oko sebe skontas da min 70% parova kako u braku onako i van braka varaju!Kad ti dodje prijateljica i kaze "ja sam preavrila muza" e moda ja kao treba da je nabijewm na kolac ,ma hocu sipak.sta god neko naravi sebi napravi.Takodje vecina njih koje prevare kazu da im u braku nakon toga sve funka bolje nego prije(kod mene jos uvijek funka odlicno pa jos ne razmisljam o prevari) user posted image
Elem anonimna1,vec sam napisala mojoj prijateljici se desilo da je preavrila svog muza s nekom bivism i ona je tako isla na mjesta gdje bi ga srela,vidjeli se nakon toga nekoliko puta na kafi i kaze da joj je ta prevara popravila brak.pa sad i meni na oko oni igledaju ko tek zaljubljeni par.sta se desava u njenoj glavi,ima li osjecaj da je grize savjest ili nesto sl. ne znam.
Iskreno ja bi se rastala pa nasla sebi nekog,mada ne smijem se zakleti.ali s obzirom na obzir da jako dobro poznajem sebe.



a sta ja majketi cijelo virjeem pisem , rekal sam da kad bi mi se desilo da bih se razisla kao sto ti poznajes sebe i ja sebe poznajem ( a nisam rekla meni se to ne moze desiti ) mm kada bi to uradio i to sam navela znaci nisam rekla ne bi on mene prevario . Ojj BOze dragi ovom narodu samo da napada nekoga a uopste ne cita sta ko pise nego preleti pa udri sklopi u svojoj glavi i udri.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *