|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
13.7.2012 18:52:43   
Miimy
Ja sam danas bila i vidjela sam da je svakoj terminskoj trudnici samo uradjen ctg dr. pogleda potpise ako je ok. i to je to ako je CTG malo losiji rade ultrazvuk kao sto je kod mene slucaj , guzva je godisnji dezure na svaki 3 ili 4 dan bas im je haos a ctg je odlican pokazatelj nema potrebe da brines...

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu jogobela)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
16.7.2012 17:32:27   
aniss
Molim vas da li neko zna kada je Nakas ili Puzic dezurni? Hvala!

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
16.7.2012 21:25:41   
didasa
I mene zanima Puzic probacu ih ujutro dobiti ako saznam javim

(odgovor članu aniss)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
17.7.2012 14:58:20   
Gigana
Drage moje,

zna li neko od vas kad bi se Dr. Masic trebao vratiti sa godisnjeg, znam da ga nema cijeli ramazan, ali se nadam da bi odmah poslije Bajrama mogao biti u bolnici (21.avgust)?

Cula sam da je i dr. Nakas u avgustu na odmoru, pa ako neko zna i ovu informaciju, neka mi potvrdi. Ovo pitam zato sto trebam na drugi carski u drugoj polovini avgusta, a za dvije sedmice cu na komisiju i tacno cu znati datum.

Dobila sam preporuku da trazim doktoricu Aidu Đulepa, da mi ona uradi carski, ali ja ziva ne znam sta da radim. Ima li s njom iko iskustva kad je carski u pitanju? Predomisljam se da idem na Jezero, mada gore nikad nisam kročila.

I da, opet imam jos samo jedno pitanjce, kako ide procedura dogovaranja carskog na Jezeru? Da li oni rade nalaze, anesteziolog, internista itd... ili je procedura kao u Vojnoj (sve preko DZ)??? Hvala unaprijed!!!

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu didasa)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
17.7.2012 15:04:24   
Miimy
Dr. Masic sad u petak ide na godisnji znam jer imam pregled kod njega taj dan i rekao mije da dodjem da se dogovorimo kome da me ostavi... i dolazi krajem augusta sad nisam sigurna dali 21 al kolko sam cula jos poslije mada se kod njh nikad nezna... inace moja dr. je dr. Aida i ona mi vodi cjelu trudnocu a posto je na godisnjem do 30 jula ostavila me Dr,Masicu meni je odlicna jako temeljita i detaljna i nista ne prepusta slucajnu, komunikacija za cistu desetku zena jako ljubazna i susretljiva, mada ruku na srce svi su jako dobri i ljubazni u Opstoj barem su na mene ostavili takav dojam nakon sto sam lezala na cuvanju trudnoce... ja ti proceduru carskog neznam, osim dA sefica dr. Gutic je glavna u komisiji , nadam se da sam barem malo pomogla...

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
17.7.2012 15:13:05   
Gigana
jesi, barem sam cula fine rijeci za dr. Aidu. Hvala ti, ako jos neko zna ovo oko Jezera, molim vas, javite se.

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
17.7.2012 15:47:11   
hapymum

IZVORNA PORUKA: Gigana

jesi, barem sam cula fine rijeci za dr. Aidu. Hvala ti, ako jos neko zna ovo oko Jezera, molim vas, javite se.

szo se tice CR ja provjereno znam da ti je najbolji Puzic i Miseljic i Drzavnoj a na jezeru je Nikulin


_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
17.7.2012 15:48:40   
hapymum
Znaci Miimy masic radi u petak u kabinetu dole,i meni treba.neznam nakon koliko od poroda se ide na pregled

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
18.7.2012 9:44:15   
novi kolacic
Ja ne idem kod Masica, ali posto vas je puno njegovih pacijentica, raspitajte se, sada sam procitala na klix.ba da on prelazi krajem Avgusta iz Vojne bolnice u MUPovu ambulantu!

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
18.7.2012 11:07:50   
Monaa
Nazalost tacno je. user posted image Ja sam dobila informaciju iz bolnice da ih napusta. Nista, sad se i RR seli u MUP-ovu ambulantu. user posted image

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
18.7.2012 11:39:27   
Nasmijana1

IZVORNA PORUKA: Gigana



Cula sam da je i dr. Nakas u avgustu na odmoru, pa ako neko zna i ovu informaciju, neka mi potvrdi.

I mene interesuje ova infi., ako neko moze potvrditi?

_____________________________

U zen fazi :). Cekam prvo dijete, termin aBd 29.08.2012

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
18.7.2012 12:12:52   
Miimy
Eto konacno je procurila info za dr. Masica ja to znam vec par mjeseci... ja sam mu rekla eto me za Vama on se smije ...
u augustu kolko ja znam dr Nakas ide na godisnji neznam tacno datum ....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu Nasmijana1)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
18.7.2012 12:24:08   
Monaa
Ista stvar, ali nisam htjela da isapdnem mahalusa pa da odmah postavljam na forum. user posted image Ma idemo mi svi za njim, jer ja zaista ne znam kome bih drugom i isla, a promijenila sam dosta ginekologa i niko mi do njega nije odgovarao. Jos samo da otvori i privatnu ordinaciju i bice super.

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
18.7.2012 14:02:42   
hapymum

IZVORNA PORUKA: Monaa

Nazalost tacno je. user posted image Ja sam dobila informaciju iz bolnice da ih napusta. Nista, sad se i RR seli u MUP-ovu ambulantu. user posted image




pa nije valjda da ide:) nista mi covjek ne rece user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
18.7.2012 14:21:37   
jogobela
Imam tacnu info da Nakas ide 27.7 na godisnji a juce kad sam bila kod Masica na kontroli bile i dvije sestre sa njim i bas su nesto spominjali MUP ambulantu, ali ja se nsiam obazirala na to....

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
18.7.2012 14:47:38   
SREĆNA
Dobila sam preporuku da trazim doktoricu Aidu Đulepa, da mi ona uradi carski, ali ja ziva ne znam sta da radim. Ima li s njom iko iskustva kad je carski u pitanju? Predomisljam se da idem na Jezero, mada gore nikad nisam kročila.


Gigana, meni je dr.Aida radila CR, što se tiče rane i reza i same operacije sve je ok, nije mi istanjila zid materice, rana je super zašivena, a zašiva se nekakvim koncima koji se ne vade.Što se tiče operacije i nije loša sveukupan dojam.

A za Mašića ne znam šta bi rekla definitivno više.Dan prije nego je moja beba umrla on me je pregledao i rekao '' ma sve ok''.Nemam više riječi.

(odgovor članu jogobela)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
18.7.2012 15:24:49   
novi kolacic
Ne cudi me, zato sam ja odabrala drugog dr.iako sam cula da je taj Masic dobar. Covjek je ocigledno preopterecen, fizicki ne moze podnijeti toliko zena, a umor stvara greske user posted image

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
18.7.2012 15:59:09   
Gigana
Srecna,

jako mi je zao zbog tvog gubitka, bez rijeci sam ostala. Zaista ne znam sta covjek da kaze. Hvala ti na informaciji za dr. Aidu.

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
18.7.2012 20:26:58   
didasa
user posted image od moj dragi doktor a ja sam cula da je navodno otvorio vec ordinaciju u Vogosci

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
19.7.2012 19:49:00   
kleoopatra
U vogosci je radio i prestao je ima pola godine, a gdje ambulanta mup-a, pa hocel nas moci primiti

_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu didasa)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
20.7.2012 8:33:23   
Miimy
Evo mene sabah zorom sa pregleda.... oprostih se sa Dr Masicem barem za sada , iskreno natjera mi covjek suze na oci ... sinoc je bio dezurni jutros me rano primio i pregledo posto sam pred porod sve ok dao neka upustva, zagrlio me tako cvrsto kao svoje djete i zazelio mi lahak i hairli porod i da mu obecam da necu insistirati na carskom user posted image legenda moja.... porazgovarali smo o njegovom odlasku i kratko je rekao da najvjerovatnije ide, tesko muje al jednostavno preumoran je, pod velikim pritiskom i treba mu vise vremena za porodicu i za samog sebe za usavrsavanje itd. jednostavno hocu da budem malo rahat i da se opustim... u poptunosti ga shvatam ,... eto to je to u Opcoj je ludnica kreci se patologija sad su na 10 spratu, pa ce se kreciti porodjajno bas je haos al opet stvarno svi rade kao sat s obzirom da su ih na sve strane rastrkali...
sto se ambulante tice tu se lijece zene koje imaju karton kod njih iz raznih drzavnih institucija e kako ce biti za nas sa strane neznam vidjecemo... uglavnom Veceg Insana, covjeka takvog srca, jednu velicinu stvarno nikad nisam upoznala nek mu Bog podari zdravlje i sve sto zeli jer stvarno je zasluzio....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
20.7.2012 9:16:37   
jogobela
sad su nasli kreciti user posted image pa ce nas vuci hajd tamo pa hajd tamo ...

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
20.7.2012 9:23:52   
Gigana
Uh...

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu jogobela)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
20.7.2012 9:49:41   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: Gigana

Dobila sam preporuku da trazim doktoricu Aidu Đulepa, da mi ona uradi carski, ali ja ziva ne znam sta da radim. Ima li s njom iko iskustva kad je carski u pitanju? Predomisljam se da idem na Jezero, mada gore nikad nisam kročila.



Ovako, ja sam se porodila prije skoro godinu dana u Vojnoj na carski rez koji je radila upravo dr Aida.
Ja imam samo rijeci hvale za zenu, jer njena odluka da radimo (hitan) carski rez je u konacnici spasila
zivot meni i mojoj bebi. Ko zna sta je moglo biti da se neko drugi zatekao tu i donio drugaciju odluku.
Ja sam dosla u dezuru pod temperaturom, dr me pregledala i prvo rekla da ostajem lezati. Medjutim,
nakon CTG-a, gdje su bebini otkucaji bili 180, odlucila se odmah za CR, i na tome cu joj biti beskrajno
zahvalna.

I btw, ona je jedina s kojom se nisam niti jednom srela, niti na pregledima niti na CTG-u. A dolazila sam
gore od 1.8. pa sve do poroda svaki dan. I bas se ona zatekla tu noc u dezuri kad sam ja dosla.

Malo ja oduzih, ali ovo je "samo" moje iskustvo i moje skromno misljenje.

Sretno u svakom slucaju!

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
20.7.2012 9:56:15   
Gigana
Hvala ti, znači mi puno kad ovako neko napise nesto iz licnog iskustva. A pogotovo me tjesi sto do sada imaju svi riječi hvale za nju.

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Imena
amaniamanic

Koje vam je naj---

Ajlin (25%)

Esma (17%)

Ajsa (59%)


Broj svih glasova: 404

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *