|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ''Ogradica-vrtić'' za bebe
25.3.2013 12:19:51   
Blue rose RR
Moja je ulijetala u njeg do 3,5-4 godine.
Naravno služio nam je u tom dobu njenom da unutra budu igračke i da iste ne razbacuje po stanu.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: ''Ogradica-vrtić'' za bebe
25.3.2013 12:27:33   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: Daliyah92

Moja beba ima 9mj. i odavno mu planiram kupiti ogradicu a mislila sam da nema koristi ako on ne puze, i skoro je tek poceo puzati. Kupila bi mu tu ogradicu ali ne znam do koliko mjeseci je moze koristiti, jel moze do godinu i po - dvije?


Oni se koriste do negdje 15-18kg. Ja sam imala http://www.amazon.de/Hauck-606889-Reisebett-Dreamn-96x96x/dp/B001H30QA8/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1364210766&sr=8-2
kupila kad je imala nekih 7mj da je bez problema mogu ostaviti samu da se igra. Ljepo joj stavila deku jednu debelu unutra, igracki i volila je u nju sve do godinu dana hahhhaa alöi je prakticna sto je putna, da se fino sklopiti i ostaviti za drugo

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: ''''''''ogradica-vrtic'''''''' za bebe
25.3.2013 13:16:02   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Alma_27

kod nas je brevi eurpoa ovakav: http://www.giocattoleria.it/articoli-bambina/articoli-bambini/seggioloni-box/box-circus-europa-brevi-struttura-con-chiusura-a-compasso-e-rivestimento-imbottito-per-attutire-gli-urti-del-bebe.html


(ne znam postaviti sliku pa zato link)

veliki je. stabilan i siguran. kostao je 200+Km (ne znam tacno jer su kupili svekar i svekrva). nama se isplatio jer se stariji sin izigrao u njemu a i mladji ga koristi. pogledaj dimenzije zbog prostora u tvojoj sobi gdje bi ga postavila



i jos nesto. jamislim da je bolje uzeti i polovan a da je kvalitetan (pitaj prijateljice ima li neka ogradicu koju visene koristi) nego novo a da je bezveze jer je sigurnost djeteta u pitanju



ja prodajem moju ogradicu. nekoliko mjeseci mi stoji sklopljena. eto, ako ste zainteresovane, javite. nadam se da mi administratorka nece naplatiti reklamu user posted image

dajem je za 80KM

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: ''''Ogradica-vrtić'''' za bebe
25.3.2013 13:17:52   
Daliyah92
E super bas, cim prije idemo je kupiti user posted image Jos ovdje nisu tako skupe, ima ih i od 30 eura + one loptice koje inace kostaju oko 5 eura, bude ih bas puno. Samo se nadam da ce beba htjeti biti u njoj user posted image

< Poruku je uredio Daliyah92 -- 25.3.2013 13:18:17 >


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: ''''Ogradica-vrtić'''' za bebe
25.3.2013 13:21:19   
Daliyah92
Alma, da sam u Bosni mozda bi i pogledala, ali daleko sam user posted image Ja isto mislim da je bolje uzeti polovno a kvalitetno, nego novo i ne isprobano pa se pokajati. Ali eto ova ovdje kod nas nije skupa pa i ako se pokajemo bar nismo bacili velike pare user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: ''''Ogradica-vrtić'''' za bebe
19.5.2013 13:02:57   
micamaca13
Drage moje, odvano vas pratim i citam, ali ne stignem bas uvijek pisati, pa sam relativno nova u tome...Ali da podijelim svoje iskustvo za krevetac...Ovako, ja imam drveni klasicni sa ladicom i dobrim madracem u spavacoj za spavanje (moja curica ima malo vise od 2 god) i jos nikad nijednu noc nije spavala sa nama na krevetu.A u dnevnoj sobi imam i putni istih dimenzija 120*60, dakle veliki u koji stavljam veeeeliku deku 220*220 koju tako presavijem par puta i "obucem" u jedan slifer dimenzija krevetica.To smo dobili za prvi rodjendan i nikad, ali nikad nismo dobili nista korisnije.Koristi se bukvalno svaki dan, u pocetku za igranje a svakodnevno dok ja kuham ili sam u kupatilu ili nesto radim po kuci...I cak u njemu moja djevojcica skace svaki dan, igra se, a na moru je spavala 10 dana u njemu sa istom dekom u sliferu umjesto madraca i sve je bilo savrseno.Cak i jutros dok ja obavim 15-20 minuta nekog posla od pripreme dorucka i sl.Znaci nama je doslovno pomogao vise nego bilo sta sto imam od opreme.Napominjem da zivimo u 38 kvadrata i nemam "guzvu" u kuci zbog toga.Za dva mjeseca opet ocekujem rodjenje druge djevojcice i kupila sam jos jedan drveni sa madracem za spavanje, a putni ce sigurno biti u dnevnoj sobi jos par godinauser posted image Dakle, ja sam po svom licnom iskustvu PREZADOVOLJNA.user posted image Pozdrav za sve

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 206
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *