Želiš da odustaneš od takmičenja? Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.
Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".
Saznajte više!
a u trecem ga ona sredi po svojoj mjeri. Ja sve cekam hoce li postaviti treci dio na nasem na netu, ali izgleda da cu ja sutra njega da kupim. Pa onda da citam u krevetu
u IV djelu se Ana prijavljuje na RR.ba i sve ide u legendu...
nema treći na našem ... samo na negleskom imama za računara
_____________________________
''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''
nema treći na našem ... samo na negleskom imama za računara
ajd sad stavi u google translater i prevedi nam sve ovdje
salim se
_____________________________
''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''
meni je ova trilogija extra i planiram kupiti sve 3 knjige. ovo treba imati u kućnoj biblioteci. ne mora baš sve biti Dostojevski i Jesenjin, može i malo perverzija
_____________________________
Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!
Praćenje kalendara će biti mnogo lakše uz mobilnu aplikaciju
Anketa
zet
dali bi otisle sa svojim zetom i zaovom i njenom djecom na letovanje , mislim ono dal bi se mogle skinuti ispred njega :S , jel vas stid od djevera, zeta i ostalih
da zasto da ne (64%) ne nikada ne bih (11%) skidam se ipsred svih onih stranaca pa sto da ne (10%) idem samo sa svojom porodicom (16%)
Broj svih glasova: 160
Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!