|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ciste
25.10.2008 23:40:51   
Apotekarka
Nova sam na forumu i zanima me vase misljenje...Godinu dana sam u braku i u zadnje vrijeme zelimo bebu.Prije mjesec dana menstruacija mi kasnila oko mjesec dana i ja se ponadala da sam trudna kupim test negativan,i onda odem ginekologu Borisu Nikulinu i on mi vaginalnim ultrazvukom nadje na oba jajnika ciste...jedna 14 mm,a druga 20 mm...i kaze mi da se ne brinem jer ce one ubrzo puknuti ovih dana me pomalo boli jedan jajnik...Uterus mi je malen,endometrij 10 mm...desni jajnik 33x24 mm.a lijevi 36x28mm...sto mislite o svemu ovome jesam li naletjela na pravog doktora i on mij je rekao da sad prva 2 mj necu moci zatrudniti ali mi to ne bi trebalo kasnije stvarati probleme...Ipak jako se brinem...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ciste
25.10.2008 23:59:01   
bebana27
ja ti imam cistu ali vodrenu znaci puni se i kad dobijemuser posted image ona pukne i nema je nije to nista strasno samo cajeva bij moja je zava sa uvinovim cajem unistila cistu mislim vise je nema

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ciste
28.10.2008 22:49:55   
Apotekarka
Mene zadnja 3 dana bas bole jajnic sad ne znam da li me mogu te ciste boliti ili je nesto drugo prehlada i sl.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ciste
29.10.2008 9:03:28   
Vedica
post sa druge teme

IZVORNA PORUKA: Apotekarka
Ne znam da li je itko od vas trosio lijek na biljnoj bazi za pucanje cista,meni su rekli da je najbolj pokiseliti u rakiju po mogucnosti lozu persun i to da odstoji 21 dan i piti svako jutro.Par zena me ubjedjuje da je tim otklonilo ciste...Sto vi mislite o tome?



_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ciste
29.10.2008 10:58:19   
marinela
pa da i ja sam cula isto za taj lijek,mnoge zene kazu da je dobro..

< Poruku je uredio marinela -- 29.10.2008 11:00:27 >

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *