|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 11:14:07   
veeseelaa
Eh da sam ja tako razmisljala vjerovatno bi "problem" vrlo brzo bio rijesen, vec ja odmah svasta drugo pomislila i depra me uhvatila. Grrr.......


nemoj tako, samo budi opuštena, shvati da je prošao dug period, da je normalno da ga hvataju osjećaji stida i daj sve od sebe da ga osvojiš
i zapamti: nikada ne zvocaj, ne budi ljubormorna (il bar ne pokazuje pred njim), ne optužuju ga, budi mila, seksi, draga, luckasta, zavodljiva i bit će sve ok
i ljubim te, redovno geldam slike tvoje dječice, bebica je ista ti, prekrasna je


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1101
   [Obrisana poruka]
19.10.2012 11:16:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 1102
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 11:17:48   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: buba29

baš se čudim otkud ti na ovoj temi user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

ova bi trebala tema da je najposjećenija
sex je ključna stvar za brak, za zajednicu, za ten, za ljepotu, za djecu


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1103
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 11:32:12   
veeseelaa
lulu da li se zabrana seksualnih odnosa tokom trdunoće odnosila na orgazam il na penetraciju?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1104
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 11:35:35   
SailorMoon
Mi isto nemozemo ako je djete s nama u sobi. Zato smo je sa 2mjeseca delozirali u njenu sobu hahahah.
A aBd kad drugo dodje A. ce biti velika (5. godina) i mislim da i tad necemo imati problema.

< Poruku je uredio SailorMoon -- 19.10.2012 11:44:46 >


_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1105
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 11:35:53   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Eh da sam ja tako razmisljala vjerovatno bi "problem" vrlo brzo bio rijesen, vec ja odmah svasta drugo pomislila i depra me uhvatila. Grrr.......


nemoj tako, samo budi opuštena, shvati da je prošao dug period, da je normalno da ga hvataju osjećaji stida i daj sve od sebe da ga osvojiš
i zapamti: nikada ne zvocaj, ne budi ljubormorna (il bar ne pokazuje pred njim), ne optužuju ga, budi mila, seksi, draga, luckasta, zavodljiva i bit će sve ok
i ljubim te, redovno geldam slike tvoje dječice, bebica je ista ti, prekrasna je



Slazem se 100%...pogrijesila sam, definitivno. Pogrijesila prije 4 i pol godine pa sam hB ispravila gresku, tada je do mene bilo. Sada do muza i ne shvatih ga nikako, i ne uradih bas to sto sam trebala. Nema druge...popravni u decembru tek jbg. Hvala za djecicu user posted image user posted image user posted image , porodicno gledajuci nam je divno, on je bolji otac nego ikada, mada je i ranije bio ali eto sada mi je jos bolji i drazi..valjda mi je zato jos teze palo? Moram naci nacin...

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

lulu da li se zabrana seksualnih odnosa tokom trdunoće odnosila na orgazam il na penetraciju?


Na oboje user posted image , kontrakcije glupave...


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1106
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 11:37:16   
Lady26
Pa orgazam i jeste problem, zbog kontrakcija materije, nije sam cin sexa toliko, bar je meni dr objasnila na taj nacin...
A Lulu, ja zaboravih da tm nije tu user posted image , sad shvatam tvoju reakciju...u tom slucaju mislim da bih slicno reagovala user posted image  user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1107
   [Obrisana poruka]
19.10.2012 11:40:24   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 1108
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 13:27:46   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: emy24

joj evo i nas na ovoj temi,otkako smo dobili bebu ,skroz slabo imamo vremena za sebe,doduse doprinosi tome i manjak prostora jer oboje djece spava sa nama u sobi...ni sama neznam do kad ce to trajati,ali neobicno mi je jer je moj muz po tom pitanju manijak...eh sad jedino nam preostaje da uputimo negdje djecu


Pa to je ono sto je i meni neobicno jer kazem bas ranije za njega stid nije postojao...bilo gdje bilo kada...biraj: auto, napolju ma bilo gdje bilo kada...A sada ne moze u dnevnoj jer je na balkonu starija (koja doduse nekada ustane u po noci haha) a u spavacoj malena...Kupatilo nam je malo tijesno..probali smo haha...



Ako u kupatilu ima mjesta za veš mašinu, ne može biti tijesno. user posted image

Šalu na stranu, ja nikad, ali nikad ne bih mogla imati sex dok dijete spava u krevetu do nas.
Mislim, no way.
Ne bih se mogla opustiti, djaba.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1109
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 13:33:15   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: emy24

joj evo i nas na ovoj temi,otkako smo dobili bebu ,skroz slabo imamo vremena za sebe,doduse doprinosi tome i manjak prostora jer oboje djece spava sa nama u sobi...ni sama neznam do kad ce to trajati,ali neobicno mi je jer je moj muz po tom pitanju manijak...eh sad jedino nam preostaje da uputimo negdje djecu


Pa to je ono sto je i meni neobicno jer kazem bas ranije za njega stid nije postojao...bilo gdje bilo kada...biraj: auto, napolju ma bilo gdje bilo kada...A sada ne moze u dnevnoj jer je na balkonu starija (koja doduse nekada ustane u po noci haha) a u spavacoj malena...Kupatilo nam je malo tijesno..probali smo haha...



Ako u kupatilu ima mjesta za veš mašinu, ne može biti tijesno. user posted image

Šalu na stranu, ja nikad, ali nikad ne bih mogla imati sex dok dijete spava u krevetu do nas.
Mislim, no way.
Ne bih se mogla opustiti, djaba.



Također...

mada mislim da mnogo toga nam i kreira taj ''osjećaj mogućnosti''

Ja imama dovoljno portora da tako ne rmoa biti, kuća, kvadrati, sobe itd...
No vjerujem da živimo u garsonjeri u kojoj relano nemam gdje otići...morala bih to prevladati...ovako ne moram pa može mi seuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 1110
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 13:40:15   
bananica

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: emy24

joj evo i nas na ovoj temi,otkako smo dobili bebu ,skroz slabo imamo vremena za sebe,doduse doprinosi tome i manjak prostora jer oboje djece spava sa nama u sobi...ni sama neznam do kad ce to trajati,ali neobicno mi je jer je moj muz po tom pitanju manijak...eh sad jedino nam preostaje da uputimo negdje djecu


Pa to je ono sto je i meni neobicno jer kazem bas ranije za njega stid nije postojao...bilo gdje bilo kada...biraj: auto, napolju ma bilo gdje bilo kada...A sada ne moze u dnevnoj jer je na balkonu starija (koja doduse nekada ustane u po noci haha) a u spavacoj malena...Kupatilo nam je malo tijesno..probali smo haha...



Ako u kupatilu ima mjesta za veš mašinu, ne može biti tijesno. user posted image

Šalu na stranu, ja nikad, ali nikad ne bih mogla imati sex dok dijete spava u krevetu do nas.
Mislim, no way.
Ne bih se mogla opustiti, djaba.




ne bih ni ja.....sreca pa imaju i druge sobe

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 1111
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 13:41:53   
bananica
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: emy24

joj evo i nas na ovoj temi,otkako smo dobili bebu ,skroz slabo imamo vremena za sebe,doduse doprinosi tome i manjak prostora jer oboje djece spava sa nama u sobi...ni sama neznam do kad ce to trajati,ali neobicno mi je jer je moj muz po tom pitanju manijak...eh sad jedino nam preostaje da uputimo negdje djecu


Pa to je ono sto je i meni neobicno jer kazem bas ranije za njega stid nije postojao...bilo gdje bilo kada...biraj: auto, napolju ma bilo gdje bilo kada...A sada ne moze u dnevnoj jer je na balkonu starija (koja doduse nekada ustane u po noci haha) a u spavacoj malena...Kupatilo nam je malo tijesno..probali smo haha...



Ako u kupatilu ima mjesta za veš mašinu, ne može biti tijesno. user posted image

Šalu na stranu, ja nikad, ali nikad ne bih mogla imati sex dok dijete spava u krevetu do nas.
Mislim, no way.
Ne bih se mogla opustiti, djaba.




meni ovaj dio nikako nije jasan, kako ti dijete na balkonu spava?

< Poruku je uredio bananica -- 19.10.2012 13:42:20 >

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 1112
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 13:46:55   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: malena sharena

Nema sanse za sex dok je dijete s nama u sobi, njega bi to garant probudilo, jer je vec veliki. Zasad koristimo sve slobodne prostorije u kuci. E sad, sa dvoje bi nam problem predstavljalo vjerovatno vrijeme i umor, a prostora imamo hvala Bogu. Tu ne racunam haustor i ostale zajednicke prostorije [sm=smiley36.gifr]



ostavis dijete s nanom u kuci dok vi ko fol obavite nesto u gradu pa pravac u ostavu user posted image sexy kao da radite nesto zabranjeno user posted image


Zasad stvarno nemamro problema te vrste, jer imamo jedno dijete i prostran stan. S jos jednim malim clanom vjerujem da ce biti malo teze, ali snaci cemo se.
Nego mi naumpade, nas dvoje ljetos otisli na selo sedam dana, priroda, planina, nadajuci se nekoj romantici. Svaku, ali svaku noc mi smo zasovili do 9 navece. Po danu radili, veliko imanje, basta, vazda nekog posla, ma skapali smo. Od rada, nazalost

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 1113
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 14:06:34   
teacher75
3
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

mi imamo sada problem jer alan spava s nama u sobi a ima uzasno lagan san, svaki susanj ga probudi, tako da nikako ne mozemouser posted image a lana u drugoj sobi


pa što se mora sex desiti u spavaćoj???
ima hodnik, kupatilo, na pregradnom zidu, na nosivom, balkonu, haustoru, kupatilu, ostavi, kuhinjiuser posted image


u nasem minijaturnom stanu nema sanse vjerujuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1114
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 14:11:03   
Mala Selma
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: emy24

joj evo i nas na ovoj temi,otkako smo dobili bebu ,skroz slabo imamo vremena za sebe,doduse doprinosi tome i manjak prostora jer oboje djece spava sa nama u sobi...ni sama neznam do kad ce to trajati,ali neobicno mi je jer je moj muz po tom pitanju manijak...eh sad jedino nam preostaje da uputimo negdje djecu


Pa to je ono sto je i meni neobicno jer kazem bas ranije za njega stid nije postojao...bilo gdje bilo kada...biraj: auto, napolju ma bilo gdje bilo kada...A sada ne moze u dnevnoj jer je na balkonu starija (koja doduse nekada ustane u po noci haha) a u spavacoj malena...Kupatilo nam je malo tijesno..probali smo haha...



Ako u kupatilu ima mjesta za veš mašinu, ne može biti tijesno.

Šalu na stranu, ja nikad, ali nikad ne bih mogla imati sex dok dijete spava u krevetu do nas.
Mislim, no way.
Ne bih se mogla opustiti, djaba.




meni ovaj dio nikako nije jasan, kako ti dijete na balkonu spava?


user posted image user posted image user posted image

Pa zena je zatvorila balkon tj.napravila sobicu (bar se nadam)user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1115
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 14:15:43   
felix

IZVORNA PORUKA: teacher75

3
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

mi imamo sada problem jer alan spava s nama u sobi a ima uzasno lagan san, svaki susanj ga probudi, tako da nikako ne mozemouser posted image a lana u drugoj sobi


pa što se mora sex desiti u spavaćoj???
ima hodnik, kupatilo, na pregradnom zidu, na nosivom, balkonu, haustoru, kupatilu, ostavi, kuhinjiuser posted image


u nasem minijaturnom stanu nema sanse vjerujuser posted image

kak nema tiki bem mu tunje sto anel kaze user posted image

lana je skoro pa svako malo kod nane, a malac mora se zadesiti jednom u nekoliko mjeseci da zaspi kad tm dodje s posla
ti odma navali
snalazi se user posted image

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1116
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 14:19:08   
animagical
nemojte na pregradnom zidu, zive bile, srusicete ga, samo na nosivim zidovimauser posted image

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 1117
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 14:28:34   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: emy24

joj evo i nas na ovoj temi,otkako smo dobili bebu ,skroz slabo imamo vremena za sebe,doduse doprinosi tome i manjak prostora jer oboje djece spava sa nama u sobi...ni sama neznam do kad ce to trajati,ali neobicno mi je jer je moj muz po tom pitanju manijak...eh sad jedino nam preostaje da uputimo negdje djecu


Pa to je ono sto je i meni neobicno jer kazem bas ranije za njega stid nije postojao...bilo gdje bilo kada...biraj: auto, napolju ma bilo gdje bilo kada...A sada ne moze u dnevnoj jer je na balkonu starija (koja doduse nekada ustane u po noci haha) a u spavacoj malena...Kupatilo nam je malo tijesno..probali smo haha...



Ako u kupatilu ima mjesta za veš mašinu, ne može biti tijesno. user posted image

Šalu na stranu, ja nikad, ali nikad ne bih mogla imati sex dok dijete spava u krevetu do nas.
Mislim, no way.
Ne bih se mogla opustiti, djaba.




meni ovaj dio nikako nije jasan, kako ti dijete na balkonu spava?


Balkon je lodja od 7 kvadrata koji je zatvoren prije skoro 2 godine i tu je djecija soba.


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 1118
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 14:33:38   
Apotekarka
Lako je vama o sexu i savjetima ja pod kontrakcijama,zato sam ovako zivcanauser posted image ,fali mi nesto a ne smijemuser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1119
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 14:36:32   
Emica_sa
ja se sjecam jednom,Alan je imao 8 mjeseci,spavao u kreveticu do naseg kreveta i ja i muz se zadali,kad sam se ja slucajno okrenula vidim Alana stoji poluotvorenih usta,to je bila faca za uslikatiuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1120
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 15:30:36   
felix

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

ja se sjecam jednom,Alan je imao 8 mjeseci,spavao u kreveticu do naseg kreveta i ja i muz se zadali,kad sam se ja slucajno okrenula vidim Alana stoji poluotvorenih usta,to je bila faca za uslikatiuser posted image

user posted image user posted image mogu misliti vaš izraz lica a ne njegovog kad ste vidjeli da djete gleda user posted image
zato draga druga soba

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 1121
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 15:43:21   
malena sharena
Ova tema se pretvara u savjete za "ikakav sex", daj sta das user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 1122
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 15:45:01   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: malena sharena

Ova tema se pretvara u savjete za "ikakav sex", daj sta das user posted image


duboke ste me razočarale user posted image
ja nisam imala problema zbog oko djeteta
nadam se da će tako i ostati i kad dodje drugo, ta valjda ta djeca nekad spavaju user posted image user posted image

Apotekarno i u prvoj trudnoći si imala kontrakcije? pa od kuda tooo? u čemu je kvaka s istima?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 1123
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 15:47:33   
veeseelaa
inače sex ti je ko hrana, a jesti se mora

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1124
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 15:49:35   
Ella_H
vesela istinu si reklauser posted image .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *