|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Izvale" naših muževa
21.4.2012 0:03:37   
ljubičica 28
Hrani mm J. begovom čorbom i J. uredno ispljune celer i bamju, kad će mm: Ovo nam dijete ne voli kelj (celer), a ni brokula (bamja) mu izgleda nije draga user posted image user posted image user posted image

Ne moram spominjati da mm ne voli povrće user posted image user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 801
   RE: "Izvale" naših muževa
30.4.2012 1:17:14   
Bihter
Hahahaha stvarno sam se nasmijala na ovu temu ko nikad..Curke muzevi su vam smijeeeh zivi user posted image i sto vise citam ,vidim da svi imaju jednu zajednicku crtu...Kucanstvo + muzevi nikako ne ide zajedno...Evo i mog primjera..svom dragom mm sam rekla kad sam posla u bolnicu na operaciju da treba da izvadi ves iz masine da ne bude mokar u masini par dana..kao cut ce se..imat ce los miris..Nakon pet dana dolazim ja kuci i vidim onaj ves mm izvadio i onako ga zguzvanog ostavio u korpi nekakvoj maaa,.. Umjesto da ga je razvukao na mrezu...Pola robe je bilo suho,pola mokro i smrdljivo..Super, sve sam morala nanovo prati user posted image user posted image

Ah bilo je tu jos njegovih bisera ali jedan od boljih je bio kad me njegova mama upitala za moje ekstenzije za kosu ..kako ih koristim da joj objasnim i tako..A mm ce kao iz topa..kad ih ne koristi drzi ih na ormaricu auser posted image hahaha :::A smo se ismijali Boze... ma da ga je bar netko nesto pitao...slatkica

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 802
   RE: "Izvale" naših muževa
30.4.2012 11:29:39   
mala_sa
Joj muzevi su nam za oplakat, al bas user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio mala_sa -- 30.4.2012 11:30:11 >


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 803
   RE: "Izvale" naših muževa
9.5.2012 16:31:26   
dana3
U trgovini srecemo nekog muzevog bivseg radnog klolegu i staju da se pozdrave.Tek kolega pita:Da li je ovo tvoja supruga?
Muz odgovara:ne, ne nije to mi je zena!
user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 804
   RE: "Izvale" naših muževa
15.9.2012 11:24:07   
Anoniman
joj zenice ima li kakvih novih izjava ja sam dva dana plakala od smijeha citajuci izvaled,i ja cu staviti samo dok se sjtim

(odgovor članu dana3)
  Neposredna veza do poruke: 805
   RE: "Izvale" naših muževa
15.9.2012 13:36:28   
jasmin
Nije bas izvala mm,ali ima veze s njim.
Krenuli mi u jedno mjesto kupiti nesto i kako nismo odatle,mm stao da pita nekog starijeg cikicu gdje ce da nadje to sto trazimo.Cikica divan,ljubazan,saslusa,kaze volio bih ti pomoci,ali vjeruj ne znam gdje bi to moglo da bude.Kaze mm,a izvinite,kako se zove tacno ovaj dio...gleda ga cica,kaze :pa izadji i citaj...(i bosanska uzrecica zvana psovka) user posted image .Popravio mi je dan.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 806
   RE: "Izvale" naših muževa
15.9.2012 22:23:17   
Anoniman
Vozimo se mi na more i prolazimo pored Mostara,na radiu pjeva pjesma"...zbogom ostaj voljeni moj grade",kaze mm vcuj ovog pjevaca kao da zna da smo pored Mostara,rekoh sto to kaze on meni pa cujes da pjeva zbogom Mostar voljeni moj grade user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 807
   RE: "Izvale" naših muževa
16.9.2012 10:23:07   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Vozimo se mi na more i prolazimo pored Mostara,na radiu pjeva pjesma"...zbogom ostaj voljeni moj grade",kaze mm vcuj ovog pjevaca kao da zna da smo pored Mostara,rekoh sto to kaze on meni pa cujes da pjeva zbogom Mostar voljeni moj grade user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 808
   RE: "Izvale" naših muževa
16.9.2012 10:26:18   
MAMA MA
Diktiram ja nesto mom muzu a on kuca na racunaru(nesto vezano za posao mu trebalo)..i u po frke on kaze ono vise sebi u bradu "ljubičica"..Reko "sta bolan ljubičica?", kaze on "pa kad naletim na slovo lj ili nj uvijek moram reci lj-ljubicica,i nj-njuska-da ih razlikujem..."user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 809
   RE: "Izvale" naših muževa
16.9.2012 10:33:14   
Amyla

IZVORNA PORUKA: ljubičica 28

Hrani mm J. begovom čorbom i J. uredno ispljune celer i bamju, kad će mm: Ovo nam dijete ne voli kelj (celer), a ni brokula (bamja) mu izgleda nije draga user posted image user posted image user posted image

Ne moram spominjati da mm ne voli povrće user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 810
   RE: "Izvale" naših muževa
16.9.2012 10:41:06   
Vinetu

IZVORNA PORUKA: MAMA MA

Diktiram ja nesto mom muzu a on kuca na racunaru(nesto vezano za posao mu trebalo)..i u po frke on kaze ono vise sebi u bradu "ljubičica"..Reko "sta bolan ljubičica?", kaze on "pa kad naletim na slovo lj ili nj uvijek moram reci lj-ljubicica,i nj-njuska-da ih razlikujem..."user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 811
   RE: "Izvale" naših muževa
16.9.2012 10:47:24   
Vinetu
Pričam ja mužu kako je divno osjetiti bebine pokrete u stomaku. Istom, on se sav strese. Kaže: Kako je nevjerovatno da vi žene uživate u tome. Ja bih pomahnit'o da mi se nešto mrda u stomaku. K'o da imam "osmog putnika".
user posted image

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 812
   RE: "Izvale" naših muževa
16.9.2012 12:03:24   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Vinetu

Pričam ja mužu kako je divno osjetiti bebine pokrete u stomaku. Istom, on se sav strese. Kaže: Kako je nevjerovatno da vi žene uživate u tome. Ja bih pomahnit'o da mi se nešto mrda u stomaku. K'o da imam "osmog putnika".
user posted image


hahahahaja imam priblizno misljenje tvom muzu, tj naravno da sam uzivala u bebinim pokretima, ali sam uvijek govorila ko da imam malog vanzemaljca, pogotovo kad cujem srce kako ubrzano radi
i oduvijek me fascinira trudnoca i lici mi na vanzemaljce (mora da sam previse filmova gledala user posted image )

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 813
   RE: "Izvale" naših muževa
16.9.2012 12:06:09   
Visnja RR
user posted image user posted image osmi putnik je cest termin kod muskaraca...tako je moj prijatelj svojoj zeni isto rekao "da joj se nesto mrda u stomaku ko osmi putnik" ona nije pricala s njim citav dan user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 814
   RE: "Izvale" naših muževa
16.9.2012 12:12:21   
Alhemicarka
Ovo je tandemska izvala mm i mog brata.
Ukakila se beba do za vrat, i presvlači je snaha i daje mm punu tetra pelenu i kaže mu odnesi ovo u wc, misleći da će moj hairlija pokiseliti. Eto ti njega za sekund, pita ga snaha - pa šta uradi sa pelenom, a on će - pa stavio sam je u mašinu. Sve onako sa poklonom. I snaha iznervirana okreće se svom mužu, a mom bratu i pita ga šta bi ti Boga ti uradio. A on sav ponosan, uz smješak, pa bacio je u kantu za smeće user posted image

_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 815
   RE: "Izvale" naših muževa
16.9.2012 12:24:26   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Alhemicarka

Ovo je tandemska izvala mm i mog brata.
Ukakila se beba do za vrat, i presvlači je snaha i daje mm punu tetra pelenu i kaže mu odnesi ovo u wc, misleći da će moj hairlija pokiseliti. Eto ti njega za sekund, pita ga snaha - pa šta uradi sa pelenom, a on će - pa stavio sam je u mašinu. Sve onako sa poklonom. I snaha iznervirana okreće se svom mužu, a mom bratu i pita ga šta bi ti Boga ti uradio. A on sav ponosan, uz smješak, pa bacio je u kantu za smeće user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 816
   RE: "Izvale" naših muževa
16.9.2012 18:32:13   
Vinetu

IZVORNA PORUKA: Alhemicarka

Ovo je tandemska izvala mm i mog brata.
Ukakila se beba do za vrat, i presvlači je snaha i daje mm punu tetra pelenu i kaže mu odnesi ovo u wc, misleći da će moj hairlija pokiseliti. Eto ti njega za sekund, pita ga snaha - pa šta uradi sa pelenom, a on će - pa stavio sam je u mašinu. Sve onako sa poklonom. I snaha iznervirana okreće se svom mužu, a mom bratu i pita ga šta bi ti Boga ti uradio. A on sav ponosan, uz smješak, pa bacio je u kantu za smeće user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 817
   RE: "Izvale" naših muževa
20.9.2012 13:42:56   
muaaa
MM kad kihne a u tom je nesto pricao kaze za to pricano "istina je".

Sinoc ja nesto po kuci radim a on u dnevnom nesto razmislja.I kihnu... ja "na zdravlje",on "hvala i istina je".

Kad za\sekundu sam sebi "a sta je istina"....ja sam se ukinula od smjeha.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 818
   RE: "Izvale" naših muževa
20.9.2012 13:45:09   
Funky
IZVORNA PORUKA: muaaa

MM kad kihne a u tom je nesto pricao kaze za to pricano "istina je".

Sinoc ja nesto po kuci radim a on u dnevnom nesto razmislja.I kihnu... ja "na zdravlje",on "hvala i istina je".

Kad za\sekundu sam sebi "a sta je istina"....ja sam se ukinula od smjeha.user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  ma čovjek više nema pojma ni šta misli... moja muaaa šta mu radiš...

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 819
   RE: "Izvale" naših muževa
20.9.2012 13:47:33   
Bihter

IZVORNA PORUKA: Alhemicarka

Ovo je tandemska izvala mm i mog brata.
Ukakila se beba do za vrat, i presvlači je snaha i daje mm punu tetra pelenu i kaže mu odnesi ovo u wc, misleći da će moj hairlija pokiseliti. Eto ti njega za sekund, pita ga snaha - pa šta uradi sa pelenom, a on će - pa stavio sam je u mašinu. Sve onako sa poklonom. I snaha iznervirana okreće se svom mužu, a mom bratu i pita ga šta bi ti Boga ti uradio. A on sav ponosan, uz smješak, pa bacio je u kantu za smeće user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 820
   RE: "Izvale" naših muževa
20.9.2012 13:49:17   
jasmin

IZVORNA PORUKA: muaaa

MM kad kihne a u tom je nesto pricao kaze za to pricano "istina je".

Sinoc ja nesto po kuci radim a on u dnevnom nesto razmislja.I kihnu... ja "na zdravlje",on "hvala i istina je".

Kad za\sekundu sam sebi "a sta je istina"....ja sam se ukinula od smjeha.user posted image user posted image user posted image


user posted image
Reci jedina istina je da si kihnuo user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 821
   RE: "Izvale" naših muževa
20.9.2012 13:52:27   
muaaa
Ma on mi je sav u nekom dumanu pa ima cesto tih slucajnih izvala

Za Ajfelovu kulu je rekao Ajfelova kuRa

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 822
   RE: "Izvale" naših muževa
14.10.2012 10:50:50   
jasmin
Frisko,maloprije za doruckom...pita mene muz ovako:Hej...jel ti dolazila ona.......sestra.......sto se udala za onog...........brata..........???
Ja user posted image ...........pa user posted image .
Rekoh:Jeste!!!
Tad smo oboje user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 823
   RE: "Izvale" naših muževa
14.10.2012 10:59:34   
pipi_duga_capara

IZVORNA PORUKA: jasmin

Frisko,maloprije za doruckom...pita mene muz ovako:Hej...jel ti dolazila ona.......sestra.......sto se udala za onog...........brata..........???
Ja user posted image ...........pa user posted image .
Rekoh:Jeste!!!
Tad smo oboje user posted image .

user posted image user posted image joj Vegende (legende)sto bi rekla moja S

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 824
   RE: "Izvale" naših muževa
1.11.2012 0:09:06   
gerberka

IZVORNA PORUKA: almai

user posted image user posted image user posted image user posted image za sve muzeva bas su originalni....
evo citajuci vase postove naumpadose mi neke izvale i moga hajirlije...
-Kad sam se je trebala poradati i bolovi su poceli ,a necu jos da idem u bolnicu i on je kuci uz mene i on mi masira leda da bol sto prije prode,a ja od muke uzela svoju ruki i grizem je.On sav strahovit rece'ljubavi Bogami bi ti ja dao svoju ruku da grizes ali kad vidm kako svoju grizes pa moju ces otkinuti(i sakri svoje ruke iza leda)user posted image user posted image
-Jedne prilike mu ostavila dijete9mj.i rekla ako se probudi da ga samo izvadi iz kreveta i uzme.Ja dolazim kuci a djeta place....dok on hrce u dnevnoj.Napadnem ga ja i velim pa sto bar nisi lego u spavacu  da ga cujes  ako se probudi ,a on veli .Mislio sam ali bi tamo zaspo pa ga nebi cuouser posted image user posted image
-Posalala ga ja u videoteku i rekla mu da mi digne film 'Đavo nosi Pradu'
dolazi i veli mi 'ah sto me ti osramoti tamo kazu da taj film nepostoji' ja velim kako nepostoji jucer ga ja trazila a on bio izdat.on ponovo pa nisam ja lud fino sam trazio film'Đavo nosi bradu'user posted image user posted image user posted image



oplakalasam od smijeha user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

svi su genijalni!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Kvadratura stana/kuce
salmy

U koliko kvadrata zivite?

30 (32%)

60 (43%)

preko 100 (26%)


Broj svih glasova: 222

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *