|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: spolni odnosi u trudnoći
29.8.2012 12:52:23   
veeseelaa
al da podivljamo i budemo zestoki, istina, budemo, nije me strah, kazem ja mm ne brini se, beba je hermeticki zatvorena user posted image user posted image user posted image


da znam, al takjav sex iziskuje razne akrobacije, na to sam mislila


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: spolni odnosi u trudnoći
29.8.2012 21:25:46   
ajla86
uzivaj u akrobacijama dok nije stomak poceo smetati

< Poruku je uredio ajla86 -- 29.8.2012 21:26:09 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: spolni odnosi u trudnoći
29.8.2012 21:33:32   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

al da podivljamo i budemo zestoki, istina, budemo, nije me strah, kazem ja mm ne brini se, beba je hermeticki zatvorena user posted image user posted image user posted image


da znam, al takjav sex iziskuje razne akrobacije, na to sam mislila


ja ne pamtim kad smo bili zestoki, ne smijemo da nas djeca ne cujuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: spolni odnosi u trudnoći
29.8.2012 21:58:09   
MicoTico
meni se u trudnoći nikakva posebna hrana nije tražila, ali zato sex...samo sam na to mislila i nikad mi bolje nije bilo, najviše sam uživala, najbolji orgazmi, ma extra. Pa čak i pred porod, pošto sam prenijela obe trudnoće, pa kao da ubrzamo malo, nekoliko puta dnevno. Jadan onaj mm, kako sam ga samo spopadalauser posted image


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: spolni odnosi u trudnoći
30.8.2012 8:23:52   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

al da podivljamo i budemo zestoki, istina, budemo, nije me strah, kazem ja mm ne brini se, beba je hermeticki zatvorena user posted image user posted image user posted image


da znam, al takjav sex iziskuje razne akrobacije, na to sam mislila


ja ne pamtim kad smo bili zestoki, ne smijemo da nas djeca ne cujuuser posted image



user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: spolni odnosi u trudnoći
24.9.2012 17:01:45   
grozđe
Evo meni danas rece doktorica da nema sexa user posted image dok beba malo ne ojaca ( 5 sedmica )..... ali posto sam odabrala doktora ja cu njega opet upitati user posted image

da li je i vama receno tako na pocetku trudnoce?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: spolni odnosi u trudnoći
24.9.2012 17:05:44   
ajla86
meni ejste...
nepreporucuju se odnoci ukoliko si tesko zanijela,imala spontani ili se plod kako je meni moj dr laicki reko "nije dobro uhvatio za matericu tj. lohotan je"
a ti si 5 sedmcia sami pocetak....znaci nmozes izdrati mozda sedmicu dvije bez sexa pa onda pitaj opet....meni je od 6 sedmice zabranjen i citavu trudnocu sam "suhe" hodala..sve se moze akd se mora.....

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: spolni odnosi u trudnoći
24.9.2012 17:45:15   
grozđe
Odmah sam zatrudnila, nemam nikakvih problema...
moze se malo izdrzati user posted image

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: spolni odnosi u trudnoći
24.9.2012 20:53:52   
Alannah
I meni je na pocetku od 5 do 8 sedmice bio zabranjen,tad sam pila i dabroston,poslije 8.sedmice sve normalnouser posted image

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: spolni odnosi u trudnoći
24.9.2012 20:59:45   
Cickolini
Kod nas je trajalo dok sam ostala trudna i u pocetku sam pila utragestan, ali mi sex nikad nije bio zabranjen. Mi smo uzivali max do dan pred porod, a par sedmica poslije samo nastavili user posted image

U ovoj trudnoci nisam ni pitala, smatram ga dozvoljenim dok ne kaze sam dr suprotno.... A iskreno se nadam da do toga nece doci user posted image

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: spolni odnosi u trudnoći
25.9.2012 8:49:39   
Selenaa
pozz

meni je isto zabranjen user posted image ali ne znam zasto - nisam se sjetila pitati je... rekla je da sve izgleda savrseno ali sex do daljnjeg zabranjen a i kad mi kaze da moze, strogo cenzurisano i uz zastitu kondomima ...

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: spolni odnosi u trudnoći
25.9.2012 8:56:09   
veeseelaa
meni je isto zabranjen user posted image ali ne znam zasto - nisam se sjetila pitati je..


kako se bona nisi sjetila pitati?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Selenaa)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: spolni odnosi u trudnoći
25.9.2012 9:02:20   
Selenaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je isto zabranjen user posted image ali ne znam zasto - nisam se sjetila pitati je..


kako se bona nisi sjetila pitati?





otkud znam? prvi pregled pa sam se uspanicila.. samo sam rekla dobro user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: spolni odnosi u trudnoći
25.9.2012 9:02:59   
veeseelaa
ajd ti opet kod dr-a
moraš znati šta je razlog


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Selenaa)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: spolni odnosi u trudnoći
25.9.2012 11:37:04   
grozđe

IZVORNA PORUKA: Selenaa


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je isto zabranjen user posted image ali ne znam zasto - nisam se sjetila pitati je..


kako se bona nisi sjetila pitati?





otkud znam? prvi pregled pa sam se uspanicila.. samo sam rekla dobro user posted image


Selena i meni je rekla na prvom pregledu, ja sam samo sutila... rekla je dok beba ne ojaca..

Nadam se da cu moci od 8 sedmice kako su rekli i Alannah user posted image

(odgovor članu Selenaa)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: spolni odnosi u trudnoći
25.9.2012 11:41:15   
grozđe
Zaboravih reci da sam imala bol,kao grc vise kada bih imala orgazam ( ovo bas zadnjih dana ), to samo kada dozivim orgazam....

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: spolni odnosi u trudnoći
27.9.2012 10:47:17   
amrych
Pozdrav svima,

nisam citala sve postove pa se izvinjavam ako je neko vec imao slican problem. Ja sam od pocetka trudnoce imala cak i vecu zelju nego prije trudnoce, ali u posljednje vrijeme izbjegavam jer me boli, kao da pece tokom odnosa, i cak pecka i satima poslije. Nalaze radila sve ok, ali nisam papa test, sad ne znam da li je neka infekcija ili :SSS
Ja sam poslije jednog orgazma zavrsila u bolnici hahah rekla mi je doktorica da izbjegavam jer izaziva kontrakcije, i ja sam imala pravo jake grceve koji nisu prolazili, tako da od tada moram da se patim :((( heheheh

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.9.2012 21:04:49   
milenium
amrych,ne može ti pregled pokazati imaš li neku bakteriju.zato moraš uraditi neki bris ili papa test,ili izvadit nalaze urina.

pošto mi odnosi u ovoj trudnoći nisu zabranjeni mi ih upražnjavamo koliko nam to vrijeme,obaveze i dijete dopušta,ali zadnji put nakon odnosa ja nisam mogla hodati ni stajati,nije to bila bol već kao da imam ogromnu kuglu doleuser posted image ,neka težina,kao da mi je sve nateklo,prije sam imala takav osjećaj samo kad dobijem. trebam li se zabrinuti?user posted image

(odgovor članu amrych)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.9.2012 22:35:42   
grozđe

IZVORNA PORUKA: milenium

amrych,ne može ti pregled pokazati imaš li neku bakteriju.zato moraš uraditi neki bris ili papa test,ili izvadit nalaze urina.

pošto mi odnosi u ovoj trudnoći nisu zabranjeni mi ih upražnjavamo koliko nam to vrijeme,obaveze i dijete dopušta,ali zadnji put nakon odnosa ja nisam mogla hodati ni stajati,nije to bila bol već kao da imam ogromnu kuglu doleuser posted image ,neka težina,kao da mi je sve nateklo,prije sam imala takav osjećaj samo kad dobijem. trebam li se zabrinuti?user posted image


Muz i ja ponovo vodimo ljubav jer nam je doktor rekao da mozemo...da nisam upitala ne bi nista ni rekao...

milenium, reci doktoru kada budes na kontroli kakve probleme imas...treba sve reci, samo nemoj da sutis...

koja si sedmica trudnoce?

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.11.2012 0:14:34   
visnjica1
Drage mamice kako ste vi i dokle upraznjavale intimne odnose, moj muz i ja od pocetka imamo redovne.odnose sada sam 9 mjesec i uopste mi ne smeta stomak,lijepo mi ie orgazam svaki put osjetim nesto sam.opustenija nego prije haha..

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.11.2012 9:24:32   
I love youu
Visnjice blago tebi kad imate redovne odnose. Ja sam 16 sedmica sad i koristim utrogestan vag, dr mi nista nije rekao,a nisam ga ni ja pitala smijem li.Mi bas bas rijetko jer vag koristim 2x2 pa kako cu sa tabletama,hehe.
A nisam sigurna ni sto mi je dao utrogestan, kaze sve je uredu al je beba malo nisko,pa mozda zbog toga,pojma nemam. Sta vi mislite smijemo li?

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.11.2012 9:41:21   
visnjica1
Pa trebala si pitati zasto ti je propisao utrogestan, i kada budes isla na kontrolu upitaj ga smijes li imati odnose, meni moj dr nikada nista nije rekao niti smijes niti ne, apulutno ni kako je beba jeli nisko ili nije smao pregled i kuci, al mi smo redovni a aktivnostima user posted image , ne znam kako cemo 40 izdrzati haha, uglavnom meni moj pibaa ne smeta u akrobacijama user posted image

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.11.2012 10:11:09   
I love youu
Eto ti jos malo pa eto bebice, uspavas je i opet na muza hhahahahah:p
Pa ja nesto mislim ako nije nista rekao da smijemo al meni zbog ovih vag nesto se ne da.Brzo opet idem na kontrolu,pa cu vidjeti sa njim.Sigurno si ti vec sve spremila za bebu,ja jedva cekam da pocnem kupovati,jos malo nek prodje pa cu krenuti u kupovinu,hehe.

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.11.2012 10:13:42   
Apotekarka
Ja sam na utrogestanu od 8 sedmice a u 12 sam dobila kontrakcije i nastavak s utrogestanom i mirovanja sto vise...Da sam bas mirovala toliko i nisam,sad sam 17 sedmica pa vidjet cemo stanje na iducoj kontroli....Doktor mi nije zabranio odnose ispocetkame bilo strah a brate sad ponekad i imamo odnose,nisu cesti...Janisam sjecala nikakvu nelagodu poslije njih pa neznm,pitat u ga na iducoj kontroli

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.11.2012 10:25:25   
malena sharena
Nema ih :( Doktorica nam zabranila sve zivo sto ima veze s tim, ne smijemo se ni maziti, nista :( Nije mi dobro nikako, oboje smo nervozni, ujedamo >:

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *