|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

torbe:-)


Volim mijenjati torbe i nikad mi ih nije dosta
  53% (42)
Volim torbe, ali nemam vremena za često mijenjanje
  26% (21)
Nisam neki ljubitelj torbi, svejedno mi je
  5% (4)
Imam jednu aktualnu i gotovo
  15% (12)


Ukupno glasova: 79


(Posljednji glas : 5.3.2014 20:40:19)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: torbe:-)
24.1.2013 23:48:55   
MicoTico
Ne zna se koja je bolja
http://www.google.ba/imgres?hl=bs&client=firefox-a&sa=X&tbo=d&rls=org.mozilla:en-US:official&tbm=isch&tbnid=LQCjLDzIaEDbpM:&imgrefurl=http://anobanooo.blogspot.com/2011/04/hermes-bags.html&docid=r8VUafEUH0EU-M&imgurl=http://3.bp.blogspot.com/-LY0ZqNNfITg/Ta1XPCfxX6I/AAAAAAAAAFU/Rayi6qmK97A/s1600/hermes-bag.jpg&w=473&h=439&ei=ELsBUbvCDOuW0QWIk4Ag&zoom=1&iact=hc&vpx=750&vpy=59&dur=587&hovh=216&hovw=233&tx=170&ty=124&sig=104284793852594695228&page=1&tbnh=139&tbnw=150&start=0&ndsp=14&ved=1t:429,r:6,s:0,i:96&biw=1024&bih=437

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: torbe:-)
24.1.2013 23:53:13   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ne zna se koja je bolja
http://www.google.ba/imgres?hl=bs&client=firefox-a&sa=X&tbo=d&rls=org.mozilla:en-US:official&tbm=isch&tbnid=LQCjLDzIaEDbpM:&imgrefurl=http://anobanooo.blogspot.com/2011/04/hermes-bags.html&docid=r8VUafEUH0EU-M&imgurl=http://3.bp.blogspot.com/-LY0ZqNNfITg/Ta1XPCfxX6I/AAAAAAAAAFU/Rayi6qmK97A/s1600/hermes-bag.jpg&w=473&h=439&ei=ELsBUbvCDOuW0QWIk4Ag&zoom=1&iact=hc&vpx=750&vpy=59&dur=587&hovh=216&hovw=233&tx=170&ty=124&sig=104284793852594695228&page=1&tbnh=139&tbnw=150&start=0&ndsp=14&ved=1t:429,r:6,s:0,i:96&biw=1024&bih=437


uh moja mjera...
''birkinica'' bordo mi je tiha patnja...
al imama hermes crnu originaluser posted image

i svka mi je...uh da mi je...
do boje do teksture što bi rekliuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: torbe:-)
24.1.2013 23:55:00   
MicoTico
E za birkinicu bi i kredit digla i čekala u redu i bila godinama na listi čekanja, eee to se zove Torba, sa velikim Tuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: torbe:-)
24.1.2013 23:57:17   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: MicoTico

E za birkinicu bi i kredit digla i čekala u redu i bila godinama na listi čekanja, eee to se zove Torba, sa velikim Tuser posted image

user posted image

omiljena epizodauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 229
   [Obrisana poruka]
24.1.2013 23:59:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MicoTico)
  Neposredna veza do poruke: 230
   RE: torbe:-)
25.1.2013 0:02:01   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: MicoTico

E za birkinicu bi i kredit digla i čekala u redu i bila godinama na listi čekanja, eee to se zove Torba, sa velikim Tuser posted image


Nedavno je, dok smo bili u Fr pronese jedna prijateljica...ostale mi oči na njoj...došlo mi da je pitam: daj da je samo opipam al reće žena da sam pukla.
Preeeeedivna je...ahhh user posted image


jedna moja prijteljica...uzela je u ruke i kaže '' dozvoli da je ispoštujem...znam plitka sma al ja to moram '' i ustade i nakloni joj seuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 231
   [Obrisana poruka]
25.1.2013 0:03:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 232
   RE: torbe:-)
25.1.2013 0:04:23   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: MicoTico

E za birkinicu bi i kredit digla i čekala u redu i bila godinama na listi čekanja, eee to se zove Torba, sa velikim Tuser posted image


Nedavno je, dok smo bili u Fr pronese jedna prijateljica...ostale mi oči na njoj...došlo mi da je pitam: daj da je samo opipam al reće žena da sam pukla.
Preeeeedivna je...ahhh user posted image

Ma ja bih je opipala ma makar crklauser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 233
   [Obrisana poruka]
25.1.2013 0:07:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MicoTico)
  Neposredna veza do poruke: 234
   RE: torbe:-)
25.1.2013 0:10:02   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: MicoTico

E za birkinicu bi i kredit digla i čekala u redu i bila godinama na listi čekanja, eee to se zove Torba, sa velikim Tuser posted image


Nedavno je, dok smo bili u Fr pronese jedna prijateljica...ostale mi oči na njoj...došlo mi da je pitam: daj da je samo opipam al reće žena da sam pukla.
Preeeeedivna je...ahhh user posted image

Ma ja bih je opipala ma makar crklauser posted image


Trebala sam se ponuditi da je pridržim dok se žena obuvala user posted image
Zamisli scene mene s torbom...ko iz filmauser posted image .



Sad si se sjetila...
hajd opet kad odeš reci ''dođi mi sa njom''user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: torbe:-)
25.1.2013 7:36:36   
pocahontas
ama kakve liste čekanja? valjda možeš kupiti birkinicu i za malo manje para i regularnim putemuser posted image
ja kad vidim kako neke postavljaju po fejsu slike tih fensi torbi sa komentarom "I have" i navodno da su original, kontam pa odakle bato dragiuser posted image ..to jedino kod nas ima da se šetaš po ferhadiji sa tobom od 10 000 dollara...ili eto hajd da su u pola manje...user posted image
ali ova torba hermes je vječna stvarno..model, forma, praktičnost..ja bih je rado imala, ali fake no, no user posted image



< Poruku je uredio pocahontas -- 25.1.2013 7:43:44 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: torbe:-)
25.1.2013 7:43:07   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hannica
ja sam vise burberry tip,volim ovakve stvarcice.. http://de.burberry.com/store/womens-bags/exotic-bags/prod-38560921-the-medium-orchard-in-alligator-bridle-leather/ cijena bas sitnica.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


lijepa je ova baš user posted image

ja inače volim lijepe praktične torbe..i da se zna koja je za koju priliku i da je tako ukombinujem..ne mereš neku sportsku torbu sa elegantnom suknjicom i štiklicama i pravac tako na posao...mislim, zna se šta uz šta ide user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: torbe:-)
25.1.2013 9:49:30   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: pocahontas

ama kakve liste čekanja? valjda možeš kupiti birkinicu i za malo manje para i regularnim putemuser posted image
ja kad vidim kako neke postavljaju po fejsu slike tih fensi torbi sa komentarom "I have" i navodno da su original, kontam pa odakle bato dragiuser posted image ..to jedino kod nas ima da se šetaš po ferhadiji sa tobom od 10 000 dollara...ili eto hajd da su u pola manje...user posted image
ali ova torba hermes je vječna stvarno..model, forma, praktičnost..ja bih je rado imala, ali fake no, no user posted image




ovo je bila šala po sjećanjuuser posted image
http://www.youtube.com/watch?v=ItpUikcE22I oko 1.30 miniuteuser posted image

Naravno d amožeš kupiti original regularnim putemuser posted image





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: torbe:-)
25.1.2013 9:55:12   
Hannica
http://de.burberry.com/store/womens-bags/exotic-bags/prod-38560921-the-medium-orchard-in-alligator-bridle-leather/
Lijepa jeste,samo joj je cijena malouser posted image user posted image user posted image . Kod nas auto manje kosta.user posted image
A sto se tice fejk torbi meni ne smeta ako je forma prekopirana,ali one natpise tipa LV,D&G,Prada, ne mogu podnijet nikako.user posted image

< Poruku je uredio Hannica -- 25.1.2013 9:56:47 >


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: torbe:-)
25.1.2013 9:58:49   
Hanady RR
Postoje birkinice sa manjom cjenom do ove naravno...
sezonski starije itduser posted image
bojom, dodatkom, dimenzijom...
al svakako je to nešto dobro skupo...
crna je najeftinija još ako ima sezonski stara oko 9 godina...podnošljiva u ogromnoj želji za ime i kvalitetu i nešto za cijeli život....


ja ne volim natpise također...ni na originalima a kamoli na fake torbama...


no dobroj kopiji pod mojim uslovima dajem mogućnost da je pronosamuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: torbe:-)
25.1.2013 10:01:35   
Hannica
A koliko kosta birkinica,nije valjda skuplja od ove moje burberry?user posted image

Koliko imate torbi uopste? Ja imam skroz malo,mozda 10,a od tih deset odprilike 4- 5 koje nosim.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: torbe:-)
25.1.2013 10:09:09   
Hanady RR
manje je od ove tvoje....
mada ko zna možda ima i skupljauser posted image
u onim listama čekanja...user posted image

http://www.portero.com/index.php/catalog/product/view/id/233172/s/hermes-geranium-togo-35cm-birkin-bag/

nego
ja imam puno tašni...
međutim uglavnom sve su na broju od dana kada sma tašne počela kupovati...
ima tu svega...i onoga što je odavno trebalo biti raskućeno
pa i onoga što meni sada ne odgovara u nošenju...al džaba kad ja njih volim na broju...
a uglavnom na jednu kad se naklatim podugo je nosim...mjenjam uglavnom po vremenu kakvo je vani, godišnjem dobu, obući u bojama itd...
volim i krpene ljeti...al volim kožni lak najviše...user posted image





< Poruku je uredio Hanady RR -- 25.1.2013 10:13:17 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: torbe:-)
25.1.2013 10:11:44   
mirnah
I ja isto imam oko 10-tak tašna, pa možda i manje, ali nosim samo 2, 3. Trebali bi prodavati ih ovako između sebe i razmjenjivatiuser posted image Ako neko ima namjeru da prodaje jer mu je dosadila, misli da je nece nositi i tako to, nek postavi ponudu i cijenu i to je to!

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: torbe:-)
25.1.2013 10:14:34   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mirnah

I ja isto imam oko 10-tak tašna, pa možda i manje, ali nosim samo 2, 3. Trebali bi prodavati ih ovako između sebe i razmjenjivatiuser posted image Ako neko ima namjeru da prodaje jer mu je dosadila, misli da je nece nositi i tako to, nek postavi ponudu i cijenu i to je to!

imamo mi baby bazar...
pa je jedno vrijeme bio tašna bazar...user posted image
tu sam oko 5 prodala...
a jednu hajrovala...samo uz jednu haljinku da jedna dan pronosamuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mirnah)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: torbe:-)
25.1.2013 10:19:00   
mirnah
imamo mi baby bazar...
pa je jedno vrijeme bio tašna bazar...user posted image
tu sam oko 5 prodala...
a jednu hajrovala...samo uz jednu haljinku da jedna dan pronosamuser posted image


Kako ja to propustih user posted image Imam osjecaj da bi mi se svaka svidjela, toliko sam luda za tasnamauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: torbe:-)
25.1.2013 10:22:01   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mirnah

imamo mi baby bazar...
pa je jedno vrijeme bio tašna bazar...user posted image
tu sam oko 5 prodala...
a jednu hajrovala...samo uz jednu haljinku da jedna dan pronosamuser posted image


Kako ja to propustih user posted image Imam osjecaj da bi mi se svaka svidjela, toliko sam luda za tasnamauser posted image


to je naš glavni porblem...
princip ''ko prije djevojci, njemu djevojka''user posted image

nego...
sa ovom bih ostavila testament...samo moja, u mezar s anjom da me smjesteuser posted image
http://www.portero.com/index.php/catalog/product/view/id/227295/s/hermes-geranium-matte-crocodile-35cm-birkin-bag/


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mirnah)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: torbe:-)
25.1.2013 10:24:30   
Skvo RR
ah..vidim...vjecita rasprava oko torbiuser posted image user posted image user posted image
Uglavnom..negdje na prvoj stranici sam pisala...ne voljem..skaj..imitacije, truleks materijale...volim koznu tasnu..ako vec biram po mogucnosti cijenim (svinjeci boks)user posted image ..ali generalno uzivam u tasnama, biram ih..uvijek imam one koje su mi ljubimice...MM me cesto pocasti tasnom...(eto da i njega malo pohvalimuser posted image )...dakle vise volim jednu kako treba nego vise komada nekakvih....user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mirnah)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: torbe:-)
25.1.2013 10:24:31   
Hannica
Bas sam se pitala kako neko moze skupiti pun ormar torbi. Ja bacam ili podjelim ako mi se vise ne svidjau.Ne volim lagerovati nepotrebne stvari,nemam dovoljno mjesta.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu mirnah)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: torbe:-)
25.1.2013 10:26:37   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Hannica

Bas sam se pitala kako neko moze skupiti pun ormar torbi. Ja bacam ili podjelim ako mi se vise ne svidjau.Ne volim lagerovati nepotrebne stvari,nemam dovoljno mjesta.user posted image


oh nađem ja njima mjesta...
ja sam svaku platila fino za svoje vrijeme...
i ja njih mazim, pazim...mažem ...
lakše njih poslagat nego išta drugouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: torbe:-)
25.1.2013 10:28:38   
Hannica
Hoce mi nesto biti od ovih cijena.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *