|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

torbe:-)


Volim mijenjati torbe i nikad mi ih nije dosta
  53% (42)
Volim torbe, ali nemam vremena za često mijenjanje
  26% (21)
Nisam neki ljubitelj torbi, svejedno mi je
  5% (4)
Imam jednu aktualnu i gotovo
  15% (12)


Ukupno glasova: 79


(Posljednji glas : 5.3.2014 20:40:19)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: torbe:-)
25.1.2013 10:30:16   
Hannica
Mozes ti,ti zivis u kuci.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: torbe:-)
25.1.2013 10:30:16   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Hannica

Hoce mi nesto biti od ovih cijena.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


život je jedan...kasica i malo po malo nakupi se...
pa i ona dolar pride kusurauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: torbe:-)
25.1.2013 10:31:33   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Hannica

Mozes ti,ti zivis u kuci.


to mi je najveća mana...
iz kuće u kuću došla...
tako sma postala mi' mekinjaš...sakupljač svega user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: torbe:-)
25.1.2013 10:33:06   
Hannica
Dajem stan i auto za birkinicu.user posted image Taman bi moglo pokriti ovih 79990 $

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: torbe:-)
25.1.2013 10:34:59   
Hanady RR
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: torbe:-)
25.1.2013 10:41:24   
bellla
Takodjer ne volim skaj,neke jeftine materijale i sl,ne volim pretjerano ni sportske neke torbe,i ne posjedujem ni jednu.Volim vece shopper torbe,i imam par onih clutch torbica za posebne prilike,hmm ovih velikih fakat ne znam koliko imamuser posted image user posted image

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: torbe:-)
25.1.2013 10:53:21   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hannica

http://de.burberry.com/store/womens-bags/exotic-bags/prod-38560921-the-medium-orchard-in-alligator-bridle-leather/
Lijepa jeste,samo joj je cijena malouser posted image user posted image user posted image . Kod nas auto manje kosta.user posted image
A sto se tice fejk torbi meni ne smeta ako je forma prekopirana,ali one natpise tipa LV,D&G,Prada, ne mogu podnijet nikako.user posted image


slažem se ali ja da nosim fake ne ide mi s poslom kojim se bavim nikako user posted image

radije orginal h&m ili lindex torba nego neka made by no name a model i logo LV i sl. user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: torbe:-)
25.1.2013 10:57:09   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hannica

Hoce mi nesto biti od ovih cijena.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


život je jedan...kasica i malo po malo nakupi se...
pa i ona dolar pride kusurauser posted image



ja ne znam sto se sekirate oko tih cijena...meni je ovo nerealno skroz pa se ne uzbudjujem..ja bih taj model od prije 9 godina i taman mi crna treba..
evo ima clip kako prepoznati pravu i fake i skontah da ona na fb ipak ima fake...user posted image koja blesača..a stavlja je i kači kao da je original...Boze ljudi svakakvih user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=afbn5rgcqhs

i ja skontah na kraju da ako dolazi sa ovim narandzastim kartončićem da je fake..jesam li dobro skontala?

< Poruku je uredio pocahontas -- 25.1.2013 11:00:19 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: torbe:-)
25.1.2013 11:00:59   
Hanady RR
ja to na Fb i ne gledam...sasvim mi je jasno odavno da original od njih ne očekujem..
sve je to ''kina majka'' i svaka im čast...svačim se bave..vrlo inovativan narod...al ja mu ne pripadamuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: torbe:-)
25.1.2013 11:04:21   
teacher75
evo da i ja napisem nesto o torbamauser posted image volim ih puno punouser posted image ova hermes crvena sto je hanady postavila mi je predivna, ova sto nije aligator uzorak nego "normalna" koza. inace volim prave kozne tasne ili ljeti platnene. posto je alan sada mali, trebaju mi slobodne ruke, pa kad kupujem trazim da imaju mogucnost nosenja preko ramena, kao postaruser posted image ona sto sam kupila u guliveru nedavno mi je predivna i bas je po mom ukusu. sad mi treba neka slicna crna na taj fol. inace su mi torbe u gulivera predobre i oni uglavnom kopiraju forme markiranih tasni ali stavljaju svoj logo. svidjaju mi se i torbe u moni ali ne svi modeli, neki su mi previse tetastiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: torbe:-)
25.1.2013 11:06:01   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja to na Fb i ne gledam...sasvim mi je jasno odavno da original od njih ne očekujem..
sve je to ''''kina majka'''' i svaka im čast...svačim se bave..vrlo inovativan narod...al ja mu ne pripadamuser posted image



ma nisi me skontala..nije to kupovina preko fb vec jedna (sto ima otvoren profil da svijet vidi sve) tako stavlja sta sve ima od temarkirane robe i sebi i djetetu thomas burberry, hermes, celine torbe itd. (a ovamo znam da nema za kifle haman) i jos komentira kako neke tamo cure po gradu nose fake burberry salove pa je nervira to jer eto onda njoj blam nositi original jer ce svi misliti da je fake...
joj gluposti...stvarno ima kompleksaša nidje veze user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 25.1.2013 11:07:15 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: torbe:-)
25.1.2013 11:08:41   
bellla
radije orginal h&m ili lindex torba nego neka made by no name a model i logo LV i sl. user posted image

ja ne znam sto se sekirate oko tih cijena...meni je ovo nerealno skroz pa se ne uzbudjujem.

Da!

licno,mi se ne svidjaju Birkin torbe,i ne bih ni novi ni stari model,toliko su preplavile svijet,sto originali,sto dobre kopije,sto one skroz lose da mi cak i oni koji si mogu priustiti torbu izgledaju smijesno,kad znas da je na svakoj pijaci ima.

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: torbe:-)
25.1.2013 11:10:48   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: bellla

radije orginal h&m ili lindex torba nego neka made by no name a model i logo LV i sl. user posted image

ja ne znam sto se sekirate oko tih cijena...meni je ovo nerealno skroz pa se ne uzbudjujem.

Da!

licno,mi se ne svidjaju Birkin torbe,i ne bih ni novi ni stari model,toliko su preplavile svijet,sto originali,sto dobre kopije,sto one skroz lose da mi cak i oni koji si mogu priustiti torbu izgledaju smijesno,kad znas da je na svakoj pijaci ima.


pazi, orginal je uvijek original..i briga me sta drugi misle sve dok ja to znam..ne kupujem za druge vec za sebe jer recimo to volim....ne mora da vristi logo uopste ali kvalitet je neupitan tu...user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: torbe:-)
25.1.2013 11:16:37   
reallove
Evo i moje dvije najnovije,ovu mi je mm kupio u Chikagu,H&M...

user posted image

ova druga je sa Tajlanda,nije original,naravno,ali je dobra kopijauser posted image

user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: torbe:-)
25.1.2013 11:19:03   
bellla

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: bellla

radije orginal h&m ili lindex torba nego neka made by no name a model i logo LV i sl. user posted image

ja ne znam sto se sekirate oko tih cijena...meni je ovo nerealno skroz pa se ne uzbudjujem.

Da!

licno,mi se ne svidjaju Birkin torbe,i ne bih ni novi ni stari model,toliko su preplavile svijet,sto originali,sto dobre kopije,sto one skroz lose da mi cak i oni koji si mogu priustiti torbu izgledaju smijesno,kad znas da je na svakoj pijaci ima.


pazi, orginal je uvijek original..i briga me sta drugi misle sve dok ja to znam..ne kupujem za druge vec za sebe jer recimo to volim....ne mora da vristi logo uopste ali kvalitet je neupitan tu...user posted image


Naravno da je se vidi razlika izmedju originala i kopije,neupitno,ja govorim svoje misljenje o pomenutim torbama.,nemam apsolutno nikakvih afiniteta prema takvim,po meni totalno nerealnim stvarima,high street moda je meni sasvim ok,i cijena i kvalitet.


_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: torbe:-)
25.1.2013 11:50:26   
Galicia
Ja nesto ne volim torbe u bojama.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: torbe:-)
25.1.2013 11:52:37   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja nesto ne volim torbe u bojama.


Samo crnu?

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: torbe:-)
25.1.2013 11:57:03   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja to na Fb i ne gledam...sasvim mi je jasno odavno da original od njih ne očekujem..
sve je to ''''kina majka'''' i svaka im čast...svačim se bave..vrlo inovativan narod...al ja mu ne pripadamuser posted image



ma nisi me skontala..nije to kupovina preko fb vec jedna (sto ima otvoren profil da svijet vidi sve) tako stavlja sta sve ima od temarkirane robe i sebi i djetetu thomas burberry, hermes, celine torbe itd. (a ovamo znam da nema za kifle haman) i jos komentira kako neke tamo cure po gradu nose fake burberry salove pa je nervira to jer eto onda njoj blam nositi original jer ce svi misliti da je fake...
joj gluposti...stvarno ima kompleksaša nidje veze user posted image


joj pocy ta je komleksaš sve i da joj nije kopija u pitanju...user posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: torbe:-)
25.1.2013 11:58:05   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja nesto ne volim torbe u bojama.


ni ja...
ja ustvari naj volim lijepu klasiku user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: torbe:-)
25.1.2013 11:59:12   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja to na Fb i ne gledam...sasvim mi je jasno odavno da original od njih ne očekujem..
sve je to ''''kina majka'''' i svaka im čast...svačim se bave..vrlo inovativan narod...al ja mu ne pripadamuser posted image



ma nisi me skontala..nije to kupovina preko fb vec jedna (sto ima otvoren profil da svijet vidi sve) tako stavlja sta sve ima od temarkirane robe i sebi i djetetu thomas burberry, hermes, celine torbe itd. (a ovamo znam da nema za kifle haman) i jos komentira kako neke tamo cure po gradu nose fake burberry salove pa je nervira to jer eto onda njoj blam nositi original jer ce svi misliti da je fake...
joj gluposti...stvarno ima kompleksaša nidje veze user posted image


joj pocy ta je komleksaš sve i da joj nije kopija u pitanju...user posted image user posted image




pa to ti kažem user posted image
i evo vidim na youtube klipu da je fake samo takavuser posted image ...Boze Petra user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: torbe:-)
25.1.2013 12:01:36   
Galicia

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja nesto ne volim torbe u bojama.


Samo crnu?


Imam crne i smedje. A ljeti imam u bojama al platnene, pletene itd. Al kozu ne mogu zamisliti u roza, plavoj, zutoj itd.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: torbe:-)
25.1.2013 12:04:28   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja nesto ne volim torbe u bojama.


Samo crnu?


Imam crne i smedje. A ljeti imam u bojama al platnene, pletene itd. Al kozu ne mogu zamisliti u roza, plavoj, zutoj itd.


samo u crvenoj i sve nijanse sđe eod oker do terakota, čokolada itd user posted image još pored ovoga...
uglavno ovako je kod mene...
a ove druge materijele mogu u bojama i samo u vermenskim uvjetima prikladnim  boji...user posted image


< Poruku je uredio Hanady RR -- 25.1.2013 12:05:12 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: torbe:-)
25.1.2013 12:04:32   
Anoniman
Vesela, Bogme, dobra ti ta torba. U zdravlju je nosila i boljom promijenilauser posted image

Ja volim torbe koje nisu tetaste(ustvari nista ne volim tetasto), koje nema stvatko, koje nemaju po sebi nekih dzidza, koje su u nekim mojim bojama(neke nijanse smedje, sive, bez, crna, neka nijansa zelene, teget plave...), koje su prica sama za sebe...Moje torbe nisu preskupe. Cijena im je od 30 do 60 KM.

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 273
   RE: torbe:-)
25.1.2013 12:06:45   
jasmin
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Vesela, Bogme, dobra ti ta torba. U zdravlju je nosila i boljom promijenilauser posted image

Ja volim torbe koje nisu tetaste(ustvari nista ne volim tetasto), koje nema stvatko, koje nemaju po sebi nekih dzidza, koje su u nekim mojim bojama(neke nijanse smedje, sive, bez, crna, neka nijansa zelene, teget plave...), koje su prica sama za sebe...Moje torbe nisu preskupe. Cijena im je od 30 do 60 KM.

Svidja li ti se onda ova moja...36.90 KM?

< Poruku je uredio jasmin -- 25.1.2013 12:07:03 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: torbe:-)
25.1.2013 12:09:35   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja nesto ne volim torbe u bojama.


Samo crnu?


Imam crne i smedje. A ljeti imam u bojama al platnene, pletene itd. Al kozu ne mogu zamisliti u roza, plavoj, zutoj itd.

ja volim osim crne i smedje crvene i tegetuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *