|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   molim za prijedlog i misljenje
31.1.2013 14:25:46   
Cinnamon
zdravo svima :)
nova sam na forumu, pa vas sve pozdravljam.

zelim da vas zamolim za misljenje o obdanistu i ako neko ima iskustva o osnovnoj skoli...
imam blizance kojima je 5.5 godina i djecaka kojemu je 3 u martu. :)
eh sad... ide moj problem.
zbog posla mog muza selimo u Sarajevo, ali prvo zelimo da nadjemo neku skolu i obdaniste pa bismo rentali neki stan u blizini. ja sam na internetu naisla na skole koje hvale i one koje kude, tako je i za obdanista.
svidjela mi se Cengic vila, Osnovna skola Cengic Vila 1, i obdaniste Kekec je za sada moj izbor.
molim vas za misljenje i prijedlog jer mi nije bitno u kojem dijelu je grada ako je to dobro za moju djecu.

hvala vam unaprijed :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: molim za prijedlog i misljenje
31.1.2013 14:31:04   
veeseelaa
svidjela mi se Cengic vila, Osnovna skola Cengic Vila 1, i obdaniste Kekec je za sada moj izbor.


ja kako sam čula za ovu OŠ vrijedi za jednu od boljih u Sa
a Kekec idu mnogo djece naših forumašica pa će one o tom bolje
no č.vila je fino mjesto za življenje al mislim da su cijene stanova malo i skuplje
kad dolazite u Sa?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Cinnamon)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: molim za prijedlog i misljenje
31.1.2013 14:31:13   
moja suncica
privatni vrti SAN u Starom gradu,ukucaj na netu ima

(odgovor članu Cinnamon)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: molim za prijedlog i misljenje
31.1.2013 14:39:01   
Cinnamon
planiramo doci, ako Bog , vjerovatno nekad krajem juna, pocetkom jula jer zelimo da nam djecaci zavrse ovdje sa onom pripremnom skolom, ne znam kako se tacno zove ono navikavanje na skolu.
primijetila sam da su skuplji stanovi, ali svi sa kojima sam pricala kazu da je to jako lijepo mjesto za zivot. voljela bih da nadjem nesto da se osjecamo ugodno, da ih imam gdje izvesti da se igraju i to. a onda da mi je blizu i skola i obdaniste da bih mogla i ja svoje obaveze da uklopim jer imam fax, koji naravno nije vazniji od djece, zato ga vucem vec godinama user posted image

provjerit cu za San, iako eto trazimo nesto da se svi skrasimo jer mi muz radi na Hrasnom. nadam se da cemo uspjeti sve iskombinovati. user posted image user posted image

hvala vam :)

(odgovor članu moja suncica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: molim za prijedlog i misljenje
31.1.2013 16:12:55   
veeseelaa
primijetila sam da su skuplji stanovi, ali svi sa kojima sam pricala kazu da je to jako lijepo mjesto za zivot. voljela bih da nadjem nesto da se osjecamo ugodno, da ih imam gdje izvesti da se igraju i to. a onda da mi je blizu i skola i obdaniste da bih mogla i ja svoje obaveze da uklopim jer imam fax, koji naravno nije vazniji od djece, zato ga vucem vec godinama user posted image

provjerit cu za San, iako eto trazimo nesto da se svi skrasimo jer mi muz radi na Hrasnom. nadam se da cemo uspjeti sve iskombinovati. user posted image user posted image


da Č.vila je lijepa, mirna
sve je na dohvatu ruke, OŠ, Domovi zdravlja, pijace a o prodavnicama da ne pričam
Hrasno je 5 min od Č.vile

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Cinnamon)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: molim za prijedlog i misljenje
31.1.2013 16:30:20   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: moja suncica

privatni vrti SAN u Starom gradu,ukucaj na netu ima


moji idu u njihov vrtić ali u hadžićima i prezadovoljna user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu moja suncica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: molim za prijedlog i misljenje
31.1.2013 17:17:26   
Cinnamon
ima li ih gdje u Novom Sarajevu?
voljela bih da cujem jos neku informaciju o Kekecu, ako jos neko zna nesto, bila bih zahvalna.
znam da su imali onih problema i da su sada renovirali, pa bih voljela jos neko misljenje o njemu. ili ce biti San kad ga vec hvalite :)
hvala vam puno na informacijama. user posted image

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: molim za prijedlog i misljenje
31.1.2013 18:03:41   
maja78 RR
ja zivim u Hrasnom i ima vrtic Kosuta i skola os Hrasno, za vrtic provjereno super, a ni na skolu nisam cula zalbe (sto ne znaci da ih nema), naselje ima parkova puno, ima i narkomana, ali na zalost kao i u svakom kvartu u Sarajevu danas

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Cinnamon)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: molim za prijedlog i misljenje
31.1.2013 18:43:58   
Cinnamon
Znam da u Hrasnom ima dosta zelenila, mjesto gdje muz radi je kod dzamije, mislim da se zove Hadzi Idrizova, vidjala sam i djecicu kako se igraju u onom parku izmedju zgrada... a sada evo gledam nije ni za stan bas lako...
super mi dodju ove informacije :)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *