|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dr.Hasanovic na Ilidzi
4.2.2013 8:29:35   
dincica
zna li ko kakav je dr.Hasanovic na ilidzi ,imate li iskustva sa njim?

_____________________________

pahulja moja Emin stigao 25.11 2008
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dr.Hasanovic na Ilidzi
4.2.2013 9:11:29   
Dida79
Cula sam za ovog dr ja licno nisam bila ali imam par prijateljica koje su bile kod njega i kazu da nije los.
Ja sam kod dr Branke a kako ona sad ide u penziju pojma nemam kome sad da idem,meni je receno da se javim sredinom februara

(odgovor članu dincica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dr.Hasanovic na Ilidzi
4.2.2013 9:33:28   
Private
Fin,pristupacan,mlad.Mene sta god je interesovalo i objasnio je.Znao me zafrkavti za pol bebe.Cula sam davno da bi trebao preci na Jezero,e sad da li ce sta od toga biti neznam.

_____________________________



Ja se ne bojim ljudi, već onog neljudskog u njima.

Ivo Andrić

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dr.Hasanovic na Ilidzi
4.2.2013 10:26:52   
Teddy Bear
Obje trudnoce sam vodila kod njega, i mogu reci da je dr extra user posted image

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dr.Hasanovic na Ilidzi
4.2.2013 12:07:48   
CombatKitten
Da li u zavodu (na ilidzi) druga smjena radi do 20:00 kako pise na stranici zavoda?
treba mi uputnica za sutra za GAK,dr. Hasanovic je danas druga smjena pa da odem malo kasnije.
jednu subotu sam otišla i poljubila vrata iako pise da rade subotom toliko o tacnosti informacijauser posted image .

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dr.Hasanovic na Ilidzi
4.2.2013 15:08:45   
dincica
ja mislim da subotom ne radi uopste ginekologija na Ilidzi.A i mene zanima do kad radi druga smjena radnim danima ?

_____________________________

pahulja moja Emin stigao 25.11 2008

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dr.Hasanovic na Ilidzi
4.2.2013 15:09:03   
Teddy Bear
Mislim da rade do 8 mada svrati ti malo ranije, a to za subote, rade svaku prvu subotu u mjesecu. ne svaku, pozzz

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dr.Hasanovic na Ilidzi
4.2.2013 15:11:29   
Dida79
Rade do 20 h ali ti svakako ranije otidji znas kako to ide kod nas user posted image

JA sam danas zvala za papu Hasanovic samo radi i svi termini su popunjeni do aprila user posted image

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dr.Hasanovic na Ilidzi
5.2.2013 15:32:38   
CombatKitten
Nazalost je tako, dr. Hasanovic je pun jer je sam ostao na ilidzi. Dr. Branka otisla u penziju. Tek sredinom februara bi trebao jedan novi dr. doci. Meni dr. Hasanovic samo uputnice pise i daje savjete. Odlican je, pristupacan,ma user posted image pravo.jucer sam otisla u pola 5 i za 10 minuta dosla na red. Zasad mi je ilidzauser posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *