|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 10:51:40   
elvy
Nepuca nju klimaks drage moje,davno ju je spucalo to...nju puca njen bezobrazluk i najvise ljubomara....pa ja nemogu sebi hljeb kupit da mi se ona i njena kcer(iste su ti njih dvije)ne zavire u kesu"sta si nam to lijepo kupila"i mm meni kupi nesto a one a ja njoj si kupio imas li ti mater i sestru i mi volimo da se lijepo obucemo......znam ja da ovdje meni nema zivota....pustim ja muziku kad je cujem da se dernja....al i to prokomentarise....neku noc slusam sama sasobom price....cuje se cukuca kako laje(inace je nas),a ona sta si se ti navio sta ga sad lajes ....i bruka psovki izmedju svake rijeci...nisam htjela o cut

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 10:54:27   
chuci
umije ova veeseelaa

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 10:57:07   
elvy
mm je rekao na te njene nebuloze,da se on pita i da ja mogu svojima otic kad god pozelim....sto i radimuser posted image user posted image user posted image to je to sto nju pojede....E da imam ja i zaovu iste su.......

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 10:57:47   
chuci
meni žao tm, majke mi. ipak je to njemu mama kakva god da je. a takvo nabijanje krivice za bezazlene poteze tipa kupio ti nešto. zamisli kako je njemu. pokušava da uradi nešto lijepo a neko njemu bitan mu od tog lijepog čina napravi nešto užasno. još ako je to svakodnevno.
ja bi njega dooobro pazila. može lahko otići na živcima on, da više ništa ne mogne podnijeti

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 10:58:04   
Adria
Joj ja sam već htjela reći da je klimaks u pitanju ali eto izgleda da nije... ma to je samo seljačka posla i to ona teška seljačka posla i tu koliko god se borila, na fin ili na ružan način, tu za Elvy pobjede nema.. žao mi je što tako kažem ali sve vuče na to...

_____________________________

„Biću tu kad se probudiš ujutru i kad uveče kreneš na spavanje. I čuvaću te cijelu noć i ti ćeš osjetiti da ti se smiješim i nikada nećeš biti sama jer ću ja biti uz tebe,zauvijek.“

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 10:58:18   
veeseelaa
a imaš li ti svekra?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 11:02:42   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: SailorMoon


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a drugo da mi zabrani da idem svojima



pa ona samo priča nije valjda da utiče na obilaske s njenom porodicom user posted image



Pa zar nisi procitala. Jednom i niakd visejoj roditelji dosli i tad je na elvy prosvala, vrjedjala i sve pred roditeljima. I nikad joj vise nedolaze.



pa kad ne znaju da se igraju
treba da ona razradi plan sa svojima, da dolaze a ova da pi*di
ja bi od toga napravila takvu sprdačinu, to bi bio šou
a sve i fino "majka sjedi, evo malo vode", ajde lezi user posted image
svaki dan bi joj sina uvjeravala da mu mati nije normalna user posted image
al sve fino, ljubazno s njom a ona nek skačeuser posted image


Mislim da bi ovo upalilo user posted image Znam da ovo neki ljudi rade i pobjedjuju s tim, svakog ko im stane na put. Samo pricaju drugima da nije normalan, pred njim kao fino a iza ledja: "ma pusti, ne zna on sta prica, on nije normalan, kao da je poludio u zadnje vrijeme, cudno se ponasa..."

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 11:02:55   
zeze
JA bi se pozdravila sa njom, a muzu bi rekla ako me volis doci ces sa mnom.

Imala sam jednu u komsiluku, isti slucaj kao tvoj. Kap je prelila casu, kad je optuzila da je udarila. Zena se lijepo pokupi i ode. Preslili su se, on redovono dolazi mamici svojoj, a ona nije nikad dosla. Rekla je da ce doci kad stara umre. user posted image

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Adria)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 11:04:06   
elvy
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a imaš li ti svekra?

Vec sam rekla da je rahmetlija ima vise od godinu dana,srce ga strefilo kad je sazno da ona ima sina kojeg je ostavila....nakon punnnnoooooooooooooo godina.....

< Poruku je uredio elvy -- 27.2.2013 11:06:08 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 11:04:38   
SailorMoon
Ma ona nije ni M od majke. Kad je uspjela jedno djete sa 11mj ostaviti i 33god nikad nije ga ni spomenula ni nista nemoze ni elvinom muzu biti majka.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 11:04:52   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: SailorMoon


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a drugo da mi zabrani da idem svojima



pa ona samo priča nije valjda da utiče na obilaske s njenom porodicom user posted image



Pa zar nisi procitala. Jednom i niakd visejoj roditelji dosli i tad je na elvy prosvala, vrjedjala i sve pred roditeljima. I nikad joj vise nedolaze.



pa kad ne znaju da se igraju
treba da ona razradi plan sa svojima, da dolaze a ova da pi*di
ja bi od toga napravila takvu sprdačinu, to bi bio šou
a sve i fino "majka sjedi, evo malo vode", ajde lezi user posted image
svaki dan bi joj sina uvjeravala da mu mati nije normalna user posted image
al sve fino, ljubazno s njom a ona nek skačeuser posted image



carica user posted image

al i ja bih ovako

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 11:05:35   
mamabb

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a imaš li ti svekra?


user posted image što? Garant joj fali, ha?

Piala da je umro od srčke kad je saznao da mu žena ima sina koji ima 30 godina a on nije imao pojma od tome.Pisala je i da ima zagondžija tako da mislim da joj ne fali onda user posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 11:12:13   
Daliyah92
Nisam procitala sve tako da nisam ni vidjela to da je ostavila bebu od 11 mj. user posted image I ja kazem da to nije ni M od majke.



_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 11:13:56   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: elvy

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a imaš li ti svekra?

Vec sam rekla da je rahmetlija ima vise od godinu dana,srce ga strefilo kad je sazno da ona ima sina kojeg je ostavila....nakon punnnnoooooooooooooo godina.....



donesi joj cvjetić i reci poslao ti neki čiko, sad ga sretoh ispred kapije, zamoli me da ti ovo dam, kaže da ste jako lijepi i umiljati, kulturni itd al mi ne reče ime... al kaže da vi znate ko je u pitanju

nek se malo zadevera

ispričaj to obavezno mužu

i kad počne da frkiše reci tm "izgleda da je nesretno zaljubljena, polako s njom" uz ovakvu facu user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 11:19:32   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Daliyah92

Nisam procitala sve tako da nisam ni vidjela to da je ostavila bebu od 11 mj. user posted image I ja kazem da to nije ni M od majke.




ma dobro sad , ne znamo okolnosti

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 11:21:49   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Daliyah92

Nisam procitala sve tako da nisam ni vidjela to da je ostavila bebu od 11 mj. user posted image I ja kazem da to nije ni M od majke.




ma dobro sad , ne znamo okolnosti


Vesela i da su najgore okolnosti bile spomenula bi ga ili trazila za 33god


_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 11:22:20   
elvy

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: elvy

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a imaš li ti svekra?

Vec sam rekla da je rahmetlija ima vise od godinu dana,srce ga strefilo kad je sazno da ona ima sina kojeg je ostavila....nakon punnnnoooooooooooooo godina.....



donesi joj cvjetić i reci poslao ti neki čiko, sad ga sretoh ispred kapije, zamoli me da ti ovo dam, kaže da ste jako lijepi i umiljati, kulturni itd al mi ne reče ime... al kaže da vi znate ko je u pitanju

nek se malo zadevera

ispričaj to obavezno mužu

i kad počne da frkiše reci tm "izgleda da je nesretno zaljubljena, polako s njom" uz ovakvu facu user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image suze mi krenuse od smjeha.....ja sa njom ne komuniciram vec 10 dana a i necu narednih 100 godina...al kad bi to uradila,poznavajuci nju,naredni dan bi mi se musala ucila...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 11:25:25   
elvy

IZVORNA PORUKA: SailorMoon


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Daliyah92

Nisam procitala sve tako da nisam ni vidjela to da je ostavila bebu od 11 mj. user posted image I ja kazem da to nije ni M od majke.




ma dobro sad , ne znamo okolnosti


Vesela i da su najgore okolnosti bile spomenula bi ga ili trazila za 33god


Okolnosti su bile takve da se ona udala,pametnica,za albanca,pa nije mogla kako ona hoce i ostavila dijete i njega i pobjegla....al bar ga je mogla potrazit kad je on postao punoljetan....al nije i nebi da on nju nije pronasao

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 11:26:40   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: SailorMoon


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Daliyah92

Nisam procitala sve tako da nisam ni vidjela to da je ostavila bebu od 11 mj. user posted image I ja kazem da to nije ni M od majke.




ma dobro sad , ne znamo okolnosti


Vesela i da su najgore okolnosti bile spomenula bi ga ili trazila za 33god


tu si u pravu

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 11:26:59   
veeseelaa
al kad bi to uradila,poznavajuci nju,naredni dan bi mi se musala ucila...


šta bi bilo?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 495
   [Obrisana poruka]
27.2.2013 11:27:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu elvy)
  Neposredna veza do poruke: 496
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 11:32:36   
veeseelaa
Ne sudite ženi kad ne znate sve nijanse priče.
Najlakše je reći da nije majka...možda joj je bivši muž priprjetio, možda, možda...kako god...nemojte tako olako.
Nije to baš sve crno-bijelo.


da, o tome i ne treba, to nije ni tema

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 11:32:49   
elvy

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

al kad bi to uradila,poznavajuci nju,naredni dan bi mi se musala ucila...


šta bi bilo?

To ti je kad hodja obavjestava ko je preselio i kad mu je djenaza....raskomadala bi me
Iman ovakva kakva je i kako je ja poznajem cisto sumljam(Boze mi oprosti)da je do njenog muza bilo....nije on nju otjerao nego je ona otisla...ubila je zajednica...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 11:58:17   
chuci
sad kontam nešto moja mama je na početku braka živjela u zajednici. svekrva joj je bila za poželiti, moja nana, ali zato jedna zaova odnosno tetka gluho bilo isto ovako kao što ti pišeš. znala je stajati pred maminim vratima i nabrajati nešto lijevo mami kad je tata na poslu bio. vazda galama, ljubomora. i ona je bila više puta u braku i svaki put se vratila, jedno dijete imala i ostavila curicu sa porodicom muža (koji je bio cool čovo nije neki sad da je tukao ili bilo šta, samo ona zna što je otišla). sve mi je mama isto ovako pričala da joj je radila. odnosno pardon pokušavala. mama je coolirala a vamo kupili stan u drugom gradu i čekali da se izgradi. kredit na 30 godina samo da odu. hB pa je tata bio pametan a i mama. oni su nju jednostavno ignorisali, i sad to rade jer ona i sad čim joj odemo neka priča teška, ono da čovjek ode bajramom i samo čeka da izađe iz kuće.
na kraju priče samo je jedno bitno. da ste ti i muž na istoj frekvenciji. dogovorite se i gotovo onda.
razgovarajte vi, reci mu da ti ne možeš u toj kući, da želiš otići.
sad nisam zapamtila jeste li se odlučili da kupujete zemlju ili ste već kupili ili ga još nagovaraš

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 12:12:28   
elvy

IZVORNA PORUKA: chuci

sad kontam nešto moja mama je na početku braka živjela u zajednici. svekrva joj je bila za poželiti, moja nana, ali zato jedna zaova odnosno tetka gluho bilo isto ovako kao što ti pišeš. znala je stajati pred maminim vratima i nabrajati nešto lijevo mami kad je tata na poslu bio. vazda galama, ljubomora. i ona je bila više puta u braku i svaki put se vratila, jedno dijete imala i ostavila curicu sa porodicom muža (koji je bio cool čovo nije neki sad da je tukao ili bilo šta, samo ona zna što je otišla). sve mi je mama isto ovako pričala da joj je radila. odnosno pardon pokušavala. mama je coolirala a vamo kupili stan u drugom gradu i čekali da se izgradi. kredit na 30 godina samo da odu. hB pa je tata bio pametan a i mama. oni su nju jednostavno ignorisali, i sad to rade jer ona i sad čim joj odemo neka priča teška, ono da čovjek ode bajramom i samo čeka da izađe iz kuće.
na kraju priče samo je jedno bitno. da ste ti i muž na istoj frekvenciji. dogovorite se i gotovo onda.
razgovarajte vi, reci mu da ti ne možeš u toj kući, da želiš otići.
sad nisam zapamtila jeste li se odlučili da kupujete zemlju ili ste već kupili ili ga još nagovaraš

eh duso moja ja njega nagovaram da odemo iz te kuce bilo gdje sad za sad,a zemlju on ima jer i on je nesto nasljedio od oca,to mu nemoze niko uskratit....al vec rekoh i zaova mi je ista...pa njih dvije nerade nista,kradu Bogu dane,kafa,cigara i trac,kad nisu skupa onda na telefonu vise,nema kog ne otracaju...

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *