|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: voljeti ili biti voljen??
18.3.2013 10:59:33   
Medić*

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: bananica

vise puta sam cula kad kazu, bolje je da muskarac vise voli zenu, sto je to bolje?? sta mislite?





zato što je bolje user posted image


user posted image user posted image user posted image
Mada je najbolje da se oboje vole jednako jako.
Ali,neka on za nijansu više user posted image .


Tako je user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: voljeti ili biti voljen??
18.3.2013 11:17:33   
Mirkica
da me voli kao nikog da sunce iz njega sija , ako ja njega ne volim djaba , meni je i te kako bitno da sam s nekim koga volim onog momenta kada prestane ljubav Bogami mislim da bi prestalo i sve ostalo, ali i jako sam zahtjeva zena i nema kod mene nista djabe hahaha pa tu ljubav moras zasluziti a mm je itekako zasluzio :))) tako da volimo se to je najbolaj kombinacija koja postoji a ona seljacka "izvinjavam se jer tako kazem " neka on voli vise bolje ga mozes vucat za nos kod mene ne pali i jako mi je bljak jer meni ne treba niko koga cu ja vuci za nos i skim cu upravljati , meni treba covjek koji je dostojan mene .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: voljeti ili biti voljen??
18.3.2013 11:23:07   
aazra
IZVORNA PORUKA: eldinky


IZVORNA PORUKA: aazra

"Too much love will kill you.." user posted image

user posted image istina,ali šta i bez ljubavi user posted image


Bas u knjizi koju čitam trenutno naiđoh na razmišljanja jedne zene...kako nije ljubav smisao zivota i svega, već sreća, a ljubav je samo jedan od načina kako se ona postize..dakle, ne zivi se od ljubavi user posted image Ali, ne mislim ovdje sad na materijalno..već ono ispunjenje koje osoba ima ako se npr. bavi nečim što voli, uziva u svojim hobijima, raznim zanimacijama, isl.

Hoću reći malo je ljubav bez ostalog ličnog ispunjenja isprazna na neki način, istrosi se s vremenom i sta onda user posted image

_____________________________








(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: voljeti ili biti voljen??
18.3.2013 11:25:49   
Anoniman
Ja bih nesretna od neuzvracene ljubavi, a isto tako ne bih mogla trositi svoju mladost na nekoga koga ne volim...tako da...ili jedno i drugo zajedno ili nista od ljubavi.

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 18.3.2013 11:26:21 >

(odgovor članu aazra)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: voljeti ili biti voljen??
18.3.2013 21:57:29   
veeseelaa
Nemojte nikoga toliko voljeti da vas on zbog toga ne voli

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: voljeti ili biti voljen??
18.3.2013 22:36:41   
madam x

Bas u knjizi koju čitam trenutno naiđoh na razmišljanja jedne zene...kako nije ljubav smisao zivota i svega, već sreća, a ljubav je samo jedan od načina kako se ona postize..dakle, ne zivi se od ljubavi Ali, ne mislim ovdje sad na materijalno..već ono ispunjenje koje osoba ima ako se npr. bavi nečim što voli, uziva u svojim hobijima, raznim zanimacijama, isl.

Hoću reći malo je ljubav bez ostalog ličnog ispunjenja isprazna na neki način, istrosi se s vremenom i sta onda


Nama profesorica psihilogije pričala da svako voli iz egističnosti, odnosno, volimo iz kristoljublja, zato što je NAMA fino s nekim, samo ljubav majke prema djetetu nije takva. Neki čak tvrde da je i ljubav majke egoistična, jer majka uživa u toj ljubavi i zato voli dijete. To su vjerovatno neka zastarjela razmišljanja iz prošlosti.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: voljeti ili biti voljen??
18.3.2013 22:45:14   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: aazra

IZVORNA PORUKA: eldinky


IZVORNA PORUKA: aazra

"Too much love will kill you.." user posted image

user posted image istina,ali šta i bez ljubavi user posted image


Bas u knjizi koju čitam trenutno naiđoh na razmišljanja jedne zene...kako nije ljubav smisao zivota i svega, već sreća, a ljubav je samo jedan od načina kako se ona postize..dakle, ne zivi se od ljubavi user posted image Ali, ne mislim ovdje sad na materijalno..već ono ispunjenje koje osoba ima ako se npr. bavi nečim što voli, uziva u svojim hobijima, raznim zanimacijama, isl.

Hoću reći malo je ljubav bez ostalog ličnog ispunjenja isprazna na neki način, istrosi se s vremenom i sta onda user posted image


Ta autorica ili nikad nije osjetila pravu ljubav ili je bila duboko "uvređjena". Meni je ljubav pokretač svega u životu. A voljeti ili biti voljen je malo i naivno pitanje. Ne bih da budem voljena, bez da volim , a ne bih ni da volim, bez da budem voljena. Ja bih rekla LJUBAV I SAMO LJUBAV.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: voljeti ili biti voljen??
18.3.2013 23:45:53   
aazra

IZVORNA PORUKA: amra_sa


IZVORNA PORUKA: aazra

IZVORNA PORUKA: eldinky


IZVORNA PORUKA: aazra

"Too much love will kill you.." user posted image

user posted image istina,ali šta i bez ljubavi user posted image


Bas u knjizi koju čitam trenutno naiđoh na razmišljanja jedne zene...kako nije ljubav smisao zivota i svega, već sreća, a ljubav je samo jedan od načina kako se ona postize..dakle, ne zivi se od ljubavi user posted image Ali, ne mislim ovdje sad na materijalno..već ono ispunjenje koje osoba ima ako se npr. bavi nečim što voli, uziva u svojim hobijima, raznim zanimacijama, isl.

Hoću reći malo je ljubav bez ostalog ličnog ispunjenja isprazna na neki način, istrosi se s vremenom i sta onda user posted image


Ta autorica ili nikad nije osjetila pravu ljubav ili je bila duboko "uvređjena". Meni je ljubav pokretač svega u životu. A voljeti ili biti voljen je malo i naivno pitanje. Ne bih da budem voljena, bez da volim , a ne bih ni da volim, bez da budem voljena. Ja bih rekla LJUBAV I SAMO LJUBAV.


Ta "autorica" je ustvari turski pisac, nobelovac, Orhan Pamuk user posted image

Moguce da ti nisi bas shvatila najbolje poentu ovog...nije ni bitno, sad cu da citiram nasu jasmin "ne gledamo svi istim očima svijet", dakle po meni je ljubav isprazna ako osoba nema nekog višeg cilja u zivotu ili nešto još što je ispunjava osim odnosa s drugom osobom user posted image


_____________________________








(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: voljeti ili biti voljen??
19.3.2013 1:34:32   
amra_sa
Lutko moja, shvatila sam ja ponetu, no sikiriki. I kad kažem ljubav ne mislim striktno na ljubav (odnos) između muškarca i žene nego ljubav općenito (ljubav prema djetetu, Bogu, bračnom partneru, familiji , prijateljima, umjetnosti, nauci itd. da ne nabrajam). Ljubav ,sama po sebi jeste ispunjenje a i cilj. Voljeti znači imati cilj, imati nešto što te ispunjava. Ljubav nikad nije isprazna i svaka ljubav (ponavljam) ima cilj ili je ljubav cilj. Isprazan je život i cilj bez ljubavi. Slažem se sa konstatacijom "da ne gledamo svijet svi istim očima".

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *