|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
17.11.2013 19:22:23   
mishkica
Radni dani:
u 5-5 ipo ustajem, zavisno sta cu praviti za rucak, pristavim rucak, otvaram sve prozore, dok se rucak kuha obavim kupatilo, po kuci dignem prasinu, zategnem sve, ako mi se da i kupatilo ocistim, ako ima vesa stavim na strik, ili ako je suho, slozim, pijem kafu u hodu, palim tv, samo da mi pravi drustvo, u hodu se sminkam, oblacim i u 7 i 15 gasim sve u kuci, idem na posao..Radim od 7 ipo do 2.
Vikend-ustajem kada i Majla, oko rucka, pa po kuci, popodne hodanje, planovi sa mm, odemo negdje pretezno jedan dan vikenda i tako....

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
17.11.2013 22:29:52   
Tuzlanka_
Zanimljiva temauser posted image

Radni dan:
Alarm zvoni u 06:05 i u 06;10,nemoram napominjati da uvijek ustajem na ovaj drugiuser posted image Na prstima se izvlačim iz sobe da D.ne ustane prije vremena i kenjka čitavo vrijeme...Trčim u toalet,jutarnja higijena,abdest,šminka(isti princip šminkanja svako jutrouser posted image ),trčim u kuhinju stavljam vodu za D.čaj koji nosi u vrtić. Oblačim se,provjeravam D.stvari za vrtić. Budim malog,presvlačim,umivam,perem zubiće a uz to mm 100 put govorim da ustaje jer kasnimo. Mm ustaje oko 06:40 i sprema sebe u 5 minuta. Oko 06:50 izlazimo iz stana,D.vozimo na drugi dio grada u vrtić,mm ga iznosi predaje tetama,a ja se prebacujem za volan i vozim mm do semafora u blizini njegovog posla i onda ja produžim u drugi grad na posao. Na poslu sam u 07;30 do 16h. A onda sve isto,samo obrunutim redoslijedomuser posted image user posted image

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
17.11.2013 22:32:05   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Tuzlanka_

Zanimljiva temauser posted image

Radni dan:
Alarm zvoni u 06:05 i u 06;10,nemoram napominjati da uvijek ustajem na ovaj drugiuser posted image Na prstima se izvlačim iz sobe da D.ne ustane prije vremena i kenjka čitavo vrijeme...Trčim u toalet,jutarnja higijena,abdest,šminka(isti princip šminkanja svako jutrouser posted image ),trčim u kuhinju stavljam vodu za D.čaj koji nosi u vrtić. Oblačim se,provjeravam D.stvari za vrtić. Budim malog,presvlačim,umivam,perem zubiće a uz to mm 100 put govorim da ustaje jer kasnimo. Mm ustaje oko 06:40 i sprema sebe u 5 minuta. Oko 06:50 izlazimo iz stana,D.vozimo na drugi dio grada u vrtić,mm ga iznosi predaje tetama,a ja se prebacujem za volan i vozim mm do semafora u blizini njegovog posla i onda ja produžim u drugi grad na posao. Na poslu sam u 07;30 do 16h. A onda sve isto,samo obrunutim redoslijedomuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image simpatično.......

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Tuzlanka_)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
18.11.2013 0:18:34   
Mjeseceva Pratilja
Zvanicno ustajanje u 6h. Izlazak iz kuce u 7:30. Pocetak radnog vremena u 8h.

6h-7:30 jutarnja higijena, budenje djevojcice, muza, dorucak. Pospremim krevete, napravim propuh u stanu.
Muz ide na posao autom, a nas dvije pjesice. Lagahno se setkamo i pricamo. Ostavim je u vrtic i produzim na posao. Radno vrijeme do 15:30.

Sada bih rado spavala ali ekipa mi se nakacila pod prozor i ne odustaje od glasne spike, smjeha..
Sva sreca imam RR. user posted image

Kada se vratimo kuci, operem ruke, pristavim pretis lonac, okupam dijete, sebe, njoj toplo mlijeko i zzzz, a ja sa soljom kafe uhvatim jednu tacku i ne pustam. Kad lonac zapisti, muz je na vratima.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
18.11.2013 1:54:13   
Galicia
Radnim danom sat zvoni u 0515, al ja se ne budim do 0530. user posted image
MM je vec ustao i napravio kafu koja me ceka pored kompjutera.
Odlazak u wc da pishkirishim.
Pijem kafu do 0600, onda wc higijena, sminkanje, oblacenje, spremanje uzine za posla.
Izlazim iz kuce u 0615 i ne vracam se do 2000.



_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
18.11.2013 23:04:06   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Galicia

Radnim danom sat zvoni u 0515, al ja se ne budim do 0530. user posted image
MM je vec ustao i napravio kafu koja me ceka pored kompjutera.
Odlazak u wc da pishkirishim.
Pijem kafu do 0600, onda wc higijena, sminkanje, oblacenje, spremanje uzine za posla.
Izlazim iz kuce u 0615 i ne vracam se do 2000.



šokiraTa sam tim vašim američkim vremenom........user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
18.11.2013 23:11:02   
Galicia
Al zato radim samo 3 dana u sedmici. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
18.11.2013 23:14:45   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Galicia

Al zato radim samo 3 dana u sedmici. user posted image

user posted image user posted image user posted image
ja radim po 6 dana i po 8 sati...........user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
18.11.2013 23:15:46   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Galicia

Al zato radim samo 3 dana u sedmici. user posted image

ja sam mislila na ove brojke bez dvotečke....strašno izgledju,svemirski...user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
18.11.2013 23:16:49   
Galicia
U 2 sedmice imam 8 slobodnih dana.
A danima kad ne radim, nekad ustanem zajedno sa mm a nekad odspavam duze. Tim danima svasta radim i ne radim. user posted image  Zavisno od raspolozenja.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   [Obrisana poruka]
19.11.2013 14:49:23   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
19.11.2013 15:24:17   
damma
kod mene uzurbano, ludnica..
ustajem u 6, pijem kafu i budim djecu, i starijeg bez obzira i kad je dr smjena jer mu to cejf al zato meni shebu dan, jer na sabahu tuca i svadja izbiju..
kafa, spremanje sebe, djeteta, i napolje..

al zato vikend laganini, kafica, h pripremim neki dorucak za na brzinu jer rano ide u mekteb pa na trening,a ami ostajemo lagano user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
21.11.2013 16:00:44   
Lady26
Da se upisem i ja user posted image
alarm zvoni od 7,20 - 7,30 - 7,40 zavisi koliko sam pospana user posted image
DIzem se, wc, sminkanje, oblacenje (eventualno dopeglavanje odjece), budim L a nekad je budna kad i ja, onda na vrat na nos je oblacim, jer sam knap sa vremenom skoro pa svako jutro user posted image , i uvijek kasnim svekijevcima, al 99%...vecinom je zbog mog kasnog ustajanja, al vala nekad i zbog L prenemaganja....iz kuce bi trebali izlaziti 8,10 ali to je uvijek 8,15-8,20 i stizemo knap u vrtic na dorucak, za nama zakljucavaju vrata user posted image user posted image , salim se....
Kako je to kod vas sve fino krasno user posted image user posted image user posted image , cuj dorucak, kafa, kuhanje, pospremanje....
Radim od 9 a u vrticu moramo biti do 8,30 (treba nam 10 do 15 minuta do njega, zavisi od saobracaja)...
Sta bi tek bilo da radim od 8 user posted image user posted image
OVo je radni dan...
Neradnim je drugacije, malo duze spavamo, mm i ja kunjamo a L gleda crtani ili se igra na telefonu, onda laganini ustajemo, dorucak+kafa i kasnije sta vec ide i tako user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 21.11.2013 16:02:08 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
21.11.2013 18:55:46   
mishkica
Ja sam ujutro horna za nesto raditi, cim ustanem ja odmah iz kreveta u neku akciju po kuci, ali zato popodne i navece, samo bas sto moram, ne smeta me ustati u 5, 5 ipo, samo da poodne ne moram kuhati, vele raspremati i tako touser posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
22.11.2013 10:11:58   
Lady26

IZVORNA PORUKA: mishkica

Ja sam ujutro horna za nesto raditi, cim ustanem ja odmah iz kreveta u neku akciju po kuci, ali zato popodne i navece, samo bas sto moram, ne smeta me ustati u 5, 5 ipo, samo da poodne ne moram kuhati, vele raspremati i tako touser posted image user posted image

Ujutro nisam horna ni da ustanem a kamoli sta drugo user posted image
Bas nisam jutarnji tip...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
24.11.2013 23:04:04   
saso

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: mishkica

Ja sam ujutro horna za nesto raditi, cim ustanem ja odmah iz kreveta u neku akciju po kuci, ali zato popodne i navece, samo bas sto moram, ne smeta me ustati u 5, 5 ipo, samo da poodne ne moram kuhati, vele raspremati i tako touser posted image user posted image

Ujutro nisam horna ni da ustanem a kamoli sta drugo user posted image
Bas nisam jutarnji tip...



Slazem se sa Lady,ista sam user posted image

_____________________________

"Najusamljenije mjesto na svijetu je ljudsko srce u kojem nema ljubavi."

Kikica - mamino malo pile :)


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
25.11.2013 22:31:48   
Amam
Kako ja radim u 3 smjene,svake sedmice mi dodje drugaciji raspored:
1 sedmica ja ustajem u 5 i 30h,jutarnja higijena oblacenje,sminkanje sabah i izlazim oko 6 i 10h,vozim do drugog grada,i na poslu pijem kafu.Mm ostaje s djecom i budi A u skolu oko 6 i 45,ona se oblaci sama,ja joj noc prije pripremim sta ce obuci,isprati nju u skolu,jos malo odkunja,u tome ustaje E,njega presvlaci,hrani vodi teti i ide na posao i za drugim svojim obavezama.
".sedmica ustajem oko 6 i 30,higijena,oblacenje sabah,sminkanje,izvlacenje A iz kreveta,pravljenje uzine za skolu,trpanje plazme ili neke plocice njoj u usta i vozim ju do skole,ja produzim na posao.
3.sedmica druga smjena,ponekad odspavam do E budjenja,a mm sprema A za skolu,ponekad ustanem ja,higijena sabah,izvlacenje Aiz kreveta,spremanje uzine,ispacam ju u skolu,ja kuham kafu,i pijem sama ako mm nije budan,ako je,i on sa mnom,stavim nesto da se kuha za rucak,pripremim dorucak,E se ustaje,voli da se mazi u krevetu i onda odlezimo nekih 1/2h svih troje,onda ustaje,on voli gledati crtice,ja i mm doruckujemo,poslije jedno hrani njega,a drugo kucu posprema,rucak je gotov,spremim E za odlazak teti,spremim sebi rucak za ponijeti i izlazimo oko 12h sve troje a A se vraca iz skole .
Vikendom mm izlazi ranije iz kuce 8 i 30,tako da vecinom ustajemo oko 7 i 30h-8h pijemo kafu i on odlazi ja ostajem s djecom,ukoliko sam prva smjena subotom on ustaje rano i vodi ih do sveki,tamopije kafu,a djeca doruckuju...valjda user posted image

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
25.11.2013 22:55:22   
mishkica
Amam, samo da ti jedan velikiiiiiuser posted image user posted image user posted image posaljem.Ljubi veselu djecicuuser posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
27.11.2013 19:41:36   
Amam

IZVORNA PORUKA: mishkica

Amam, samo da ti jedan velikiiiiiuser posted image user posted image user posted image posaljem.Ljubi veselu djecicuuser posted image

Hvala mila i za vas dvije veliki user posted image

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
28.11.2013 14:42:03   
Lulu_08
Evo i mene među (ne tako rado) jutarnju raju hehe user posted image :

Ustajem u 05:15 - stavim vodu za kaficu, WC+higijena, popijem kaficu i prelistam web na mob-u, opet higijena i presvlačenje (odjeću pripremim noć prije), šminkanje i odlazak iz kuće u 06:05, autobus u 06:25, na poslu pijem šolju nekog laganog čaja a aktivno radno vrijeme počinje u 07:00.

Za dječicu pripremim odjeću i ruksačiće noć prije, starija se sama pere i oblači, malenu muž opere i presvuče. Pojedu jutarnje dječije žitarice (čokolino, nestle) i pravac vrtić u 07:45 manje više.

Vikendom spavamo dok malena ne ustane, starija i ako se probudi ode u wc i gleda jutarnje crtiće, poslje ustajanja kafica i njihove žitarice uz gledanje crtića, poslje doručkovanje, šetnja, igranje, ručak itd.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
29.11.2013 13:58:20   
mamaajna
IZVORNA PORUKA: mishkica

Radni dani:
u 5-5 ipo ustajem, zavisno sta cu praviti za rucak, pristavim rucak, otvaram sve prozore, dok se rucak kuha obavim kupatilo, po kuci dignem prasinu, zategnem sve, ako mi se da i kupatilo ocistim, ako ima vesa stavim na strik, ili ako je suho, slozim, pijem kafu u hodu, palim tv, samo da mi pravi drustvo, u hodu se sminkam, oblacim i u 7 i 15 gasim sve u kuci, idem na posao..Radim od 7 ipo do 2.
Vikend-ustajem kada i Majla, oko rucka, pa po kuci, popodne hodanje, planovi sa mm, odemo negdje pretezno jedan dan vikenda i tako....

sto se muci sa ustajanjem ujutro oko 5 kad radis do 2

< Poruku je uredio mamaajna -- 29.11.2013 14:02:06 >


_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
29.11.2013 18:56:51   
mishkica
Mamaajna, tako mi lakse, kad dodjem kuci padne mi zivot, inace nisam horna nista popodne raditi i navece, samo sto moram, a ujutro mogu sve, takav organizam....user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 47
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *