|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
29.11.2008 0:39:23   
seky
Da se i ja ukljucim...U prve dvije trudnoce nije bilo nikakvih promjena..Prva trudnoca sve isto od tena do kose do samog poroda a bio je djecak...Druga trudnoca isto lice cisto ama nista nije bilo..ali dva dana pred porod ujutro kad sam se pogledala fleke ispod ociju,usne natekle i nos rasiren reko svasta pred kraj trudnoce mi se pojavi :)... Rodila sam curicu,a tako i dva dana posle poroda sve se povuklo tako da sam sretnica po tom pitanju,nekome ostanu fleke..A sad mi treca trudnoca i opet nikakve promjene nemam koza cista ( jeste da je malo suha) lice cisto..Doktor kaze da je curica a tz.price zena da je musko..pa eto ko bolje zna doktor ili zene..u oba slucaja se vade na iskustvo :D.. u 34 sa nedjelji pa cemo da vidimo ko je u pravu,uglavnom ja ista ko MED..hahahaha

_____________________________

moja zivotna bogatstva
Ensar 31.03.1999
Ajla 22.03.2002
moje trece bogatstvo stiglo na svijet 10.01.09 Sanjin

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
29.11.2008 0:58:18   
Nunichi
Ma ja sam sebi kao i uvijek.Imam dobrih i losih dana,nekad sam sama sebi extra,a nekad u nekakvoj  minus fazi.
Trenutno mi se cini kao da nemam oci,samo nekakve dvije linije. user posted image
Uglavnom samo sam jedan komican komentar cula,za sad,pa vidi se da je trudna vidi joj usana user posted image user posted image user posted image user posted image sta god to znacilo. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
29.11.2008 19:52:23   
slono
MaryamAmina!
Jesam li dobro shvatila da ti je sedam-7 ljekara potvrdilo da nosis djecaka,
a ti rodila curicu???????????
Meni je ovo druga trudnoca, imam djecaka i silno bih zeljela curu.Dosad mi
je troje ljekara reklo da je opet djecak, ali ja nesto ne vjerujem dok se ne
rodi.Mozda bas i ja budem od onih kojima su govorili jedno,a rodilo se
drugo.
Na prvom mjestu da dijete bude zdravo i ok,a onda i da se meni moja zelja
ostvari aBd.Ako ne sad, onda treca sreca.
Nadam se tvom odgovoru!!!!!!!!!
Lijep pozdrav!!!!!!!!!!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
29.11.2008 20:33:56   
Blue rose RR
Hm ili sam se nejasno izrazila ili si me ti pogrešno shvatila-helem nejse-7 ljekara je reklo da nosim djevojčicu, a samo jedna radna koleginica je trubila da nosim muško - tako da ipak se nadaj živom i zdravom dječaku user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
2.12.2008 8:15:03   
valika
inace nevjerujem u bapske price...al kad mi netko napomene stavi mi bubicu u glavu...i onda hoces-neces moras misliti o tome...meni doktor rekao da nosim curicu iako jos nije 100% siguran...ja sam to rekla odmah na pocetku...biti ce curica i gotovo..nekakav osjecaj..meni se ten poruznio..dobila sam sitne bubuljice koje se sa vremena na vrijeme povuku pa opet izadu..i tako cijelo vrijeme...i iskreno nevolim svoj odraz lica u ogledaluuser posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
2.12.2008 8:21:57   
mnn
meni svi kažu da sam se nekako zaoblila i ako sam se udebljala 3,5kg..penjem se pomalo a u 20 tjednu sam na polauser posted image . i da mi je glava nekako velika, ma ja to ne vidim u ogledalu...ja sam sebi ista kao i prije...user posted image  meni su to babske priče ...moje dvije prijateljice su rodile curice jedna ima dvije djevojčice i bile su baš lijepe trudnice...svaka trudnica je za sebe, nekome podivljaju hormoni kao meni....user posted image  a nekome ništa.meni se ten popravio...neznamo još što nosim.user posted image  

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
2.12.2008 8:39:03   
Romali
mnn, čuj zaoblila se,a dobila 3,5 kguser posted image user posted image To je samo u podsvijesti svima- aha, trudna je, moram joj reći da je debela i sl.
Meni su samo u početku govorili da sam se udebljala, smiješno. Poslije su stalno govorili kako će mi mala beba biti, jer sam ista ostala. Na kraju otišla roditi sa 8 kg više, a beba imala 4kg 600g.
Ma ljudi samo žele da pričaju,a nemaju o čemuuser posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
2.12.2008 9:05:09   
mnn
user posted image user posted image user posted image  Imaš pravo, kad videuser posted image  odmah nešto moraju komentirati...a neki komentari su stvarno smješni, sad sam se sijetila da su mi još rekli da mi se guza povečalauser posted image user posted image user posted image , a ja na to a je ali još uvijek stanem u svoju robu, (u hlače niskog struka) user posted image user posted image  mislim da više neču moči stati...moram si kupiti jaknu neku jer ove postaju tjesne...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
7.12.2008 21:29:11   
Kivac
ha, ha, e svakakvih sam se komentara naslusala. ja se nisam nista promijenila, nisam oticala, nisam se proruznila i nosim curicu. a do neki dan su neki predvidjali da je djecak. sto je najgore, primjetila sam da vise pametuju mlade majke a ne neke stare babe, od kojih bi to i ocekivala.

ma, samo nek su nase bebice dobro a nek ukradu sta hoce ;)

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
7.12.2008 22:07:29   
tajjra
hehehhe te babske price su uffffffff...
ja sam u 38 sedmici udebljala sam se 10kg do sad doktor od 18 sedmice mi govori da je djevojcica,ali te zene koje sigurno bolje znaju od ljekara kao da je djecak hehehhehe pa pitam ja kako znaju ma...znas stomak ti ide naprijed a kad je djevojcica ides i u sirinu sva si ista nisi se nista promjenila,djevojcice kradu ljepotu itd itd..,.ma uzas vjerujete mi
samo ne treba slusati te babice a ono neka nama budu nase user posted image  zdrave i zive a sta je to je najmanji problem zar ne drage moje???

(odgovor članu Kivac)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
7.12.2008 22:09:37   
Ilhana RR
Evo i ja da se ukljucim u ovu temu, nisam citala sve sto se pisalo.
Al nevjerujem da je to istina jer meni su svi govorili kako si lijepa ovo ono kad sam bila trudna... i radi toga su svi mislili da ce biti musko. A ja sam znala da ce se iz inata roditi jedna mala princeza... imala sam neki osjecaj, nisam kupovala nista prije nego sto sam se porodila od odjece al haljinicu sam kupila ;)

ja u te stvari nevjerujem

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
10.12.2008 11:45:02   
sanjarka
ja sam cula cak i ono otegne ti se donja usna, a meni je inace otegnuta user posted image Moram priznati da sam samoj sebi ruznija ali mi svi govore suprotno. Mozda je to podivljali hormon koji te ubjedi da si ruzniji iako nisiuser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: djevojcice ukradu ljepotu?
10.12.2008 11:53:43   
Nunichi
Meni su vec rekli nesto u vezi usana. user posted image A ja se smijala na to...
Evo sad se upravo sminkam i nesto ova donja ko da je otekla pofino...hehehehh
Sve je moguce ili je to u mojoj glavi... user posted image user posted image
Mada bas i ne vjerujem u te price i pricice,ali bar se mozemo posteno nasmijati.
Ja imam radnu kolegicu koja meni od kako sam test uradila,a on bio pozitivan,kad god me vidi na sav avaz se prodere debelaaaaaaa...i to je kao smijesno njoj. user posted image     A meni se kilaza tek neki dan sa 5,5 mjeseci promijenila...svijet misli da je bitno nesto reci,a sad sta ce reci to je vec nebitno. user posted image

(odgovor članu sanjarka)
Neposredna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *