|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mobitel
17.11.2012 21:24:18   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: SREĆNA


IZVORNA PORUKA: Maya_K

Ćao žene,

pitanje za mobitel što je izašao na akciji Bh telecoma Samsung S5220 Star III, da li ima netko, kako se pokazao i sl?
Ili neka mi odgovori tko se bolje razumije isto na toj akciji ovaj Sony Xperia Tipo? Mislim razlika je minimalna u cijeni, nemam pojma koja je razlika osim cjene i proizvođača? Šta se bolje pokazalo?

Hvala unaprijed na odguser posted image

Ja sam kupila Sony tipo baš u BH Telecom prije 10-tak dana, mogu reći da je telefončić mrak.Ima taj android op.sistem nanoviji kao i kod one nove soni xperie, brz je ko zvrk, kamera je 3,15 mp , ja sam prije ovog imala nokiu sa kamerom 3,2 mp i mogu reći da je kvalitet slike sa sonija iako manje za malo mp puuuuuuuuuno bolji, slike su mrak.Imaš milion funkcija i telefončić se zaista isplati za ove pare bolji će se teško naći.
Razliku između samsunga i soniya stvarno ne znam.



Ja se dvoumim između Sony Xperia tipo i HTC Wildfire S. U suštini više mi se sviđa Sony, još ako potrefim boju user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Mobitel
27.11.2012 22:15:34   
amra_sa
Ipak sam izabrala i kupila ovaj http://www.gsmchoice.com/en/catalogue/samsung/gts5839i/Samsung-GT-S5839i.html
Trebao mi je tv out zbog prezentacija ali kod njih je windows mobile sistem loš , često pada.



_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Mobitel
6.12.2012 21:20:10   
reallove

Meni je svekar danas kupio samsung galaxy s 3user posted image



_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Mobitel
6.12.2012 21:23:35   
Blue rose RR
ih dobar svekar :)) Bog ga poživio :)

Kod mene je Nokia E7, kod muža LG 4XHD, a kika moj bivši LG GW 650user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Mobitel
6.12.2012 21:35:30   
reallove

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

ih dobar svekar :)) Bog ga poživio :)

Kod mene je Nokia E7, kod muža LG 4XHD, a kika moj bivši LG GW 650user posted image

najbolji na svijetu..AMINuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Mobitel
6.12.2012 22:11:38   
sreca 27
Da i ja pohvalim svog svekra koji je meni prije 2 godine kupio nokiu N97 koja je u to vrijeme bila bas aktuelna...!!!

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Mobitel
6.12.2012 23:23:56   
amra_sa
user posted image za svekra I i II .Ja ću svom predložiti da mi kupi iPhone 5 iza Nove godine, ofirno mi sad pošto je ovaj moj taze još uvijek.Bolje malo pričekati da ne bude poslije :"Promijenila si 2 mobitela u jednoj godini" user posted image (žene ne zamjerite, volim se ja šaliti :)

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu sreca 27)
Neposredna veza do poruke: 307
   [Obrisana poruka]
21.1.2013 22:28:52   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu amra_sa)
  Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Mobitel
21.1.2013 22:38:02   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: buba29

http://www.youtube.com/watch?v=2dJ62Pho37c

http://www.youtube.com/watch?v=zlpjew6AsFM

moj tek kupljeni moitel



pogledah ove klipove i zvuči nevjerovatno, dal ovo zaista postji,

bubo ovaj se ubio za mene, koliko je km-čića

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 309
   [Obrisana poruka]
21.1.2013 22:41:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Mobitel
21.1.2013 22:44:05   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: buba29

ja ga kupila zbog ovih karakteristika, do sad mi 2-3x pao i ništa mu,iskreno nisam ga čekićem lupala, žao mi user posted image user posted image

cijena mu je 325km, pravo je ljep telefon, ima svašta,ja pola ne znam user posted image



jel nov ili polovamn za ove pare, i ja moram ovo sebi zbaviti, kako da tražim

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 311
   [Obrisana poruka]
21.1.2013 22:47:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Mobitel
21.1.2013 22:48:44   
Pingvina
mama alma, mm ga ima i isprobao je cak i snimanje pod vodom (vise puta). Zaista sve radi kao i ranije. Moje kumce ga je zafijarilo mali milion puta od zid, parket, plocice..telefon radi kao da mu nista bilo nije. Ja sam premrla kad je prvi put zavrsio na plocicama..kaze mm "Sta se sekiras, jos je pod garancijom!"user posted image user posted image

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Mobitel
21.1.2013 22:52:12   
M kao Mama
e, bogami več vidim ovaj mobitel sadašni kako je L pokvarila hahahha

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 314
   [Obrisana poruka]
21.1.2013 22:53:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Pingvina)
  Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Mobitel
21.1.2013 23:11:48   
Pingvina
mama alma, kaze mm da pogleda na piku (ako bi uzela polovan)..on ih je vidjao za oko 250km.
bubuli-pitala sam kako si na drugoj temi??user posted image user posted image

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Mobitel
23.2.2013 21:50:12   
Selminja
Ja dobila novi mobitel, nakon dugo vremena... Nosila sam jednu divnu Nokiu koja nije imala ni kameru, niti sta slicno, a bila je diiivna, baterija trajala 6 dana, zvucnik jak, javim se, nazovem, posaljem sms i sve pet. Ali, iskreno, nekad me bilo sramota izvaditi ga, bilo me sramota i sto nemam djecije slike na telefonu, jer je to sad in. Ma nije sto je in, i ja sam imala zelju falit se djetetom svojim, koje je hvala Bogu lijepo. I imala sam zelju da mi zvoni neka moderna pjesma a ne Mozart, ili Nokia tune.
I dobijem ja (ne kupim) Samsung, neka slova 75000 user posted image Jao moj Boze user posted image kako se javim, kako nazovem?! Najgore mi je bilo ujutro ugasiti alarm, kud mi se i dijete probudi, nakona toga se ona usra pa ja zakasnih na poso... Helem, klize se po touch screenu (jel se vako pise) a ja mislila tu se tipka. Danas me posebno bilo sramota, ne znam kako da spremim broj, kako da nadjem tipke, wtf!
Ne sumnjam ja da cu se nauciti, al eto... sta je pisac htio da kaze... lijepa je i ona moja Nokia bila...

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Mobitel
23.2.2013 22:47:12   
M kao Mama
hhahaha, selminja kraljice zato sam ja vjerna dugmetari, hahahahahahahah

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 318
   [Obrisana poruka]
23.2.2013 22:53:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Selminja)
  Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Mobitel
24.2.2013 12:42:21   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Selminja

Ja dobila novi mobitel, nakon dugo vremena... Nosila sam jednu divnu Nokiu koja nije imala ni kameru, niti sta slicno, a bila je diiivna, baterija trajala 6 dana, zvucnik jak, javim se, nazovem, posaljem sms i sve pet. Ali, iskreno, nekad me bilo sramota izvaditi ga, bilo me sramota i sto nemam djecije slike na telefonu, jer je to sad in. Ma nije sto je in, i ja sam imala zelju falit se djetetom svojim, koje je hvala Bogu lijepo. I imala sam zelju da mi zvoni neka moderna pjesma a ne Mozart, ili Nokia tune.
I dobijem ja (ne kupim) Samsung, neka slova 75000 user posted image Jao moj Boze user posted image kako se javim, kako nazovem?! Najgore mi je bilo ujutro ugasiti alarm, kud mi se i dijete probudi, nakona toga se ona usra pa ja zakasnih na poso... Helem, klize se po touch screenu (jel se vako pise) a ja mislila tu se tipka. Danas me posebno bilo sramota, ne znam kako da spremim broj, kako da nadjem tipke, wtf!
Ne sumnjam ja da cu se nauciti, al eto... sta je pisac htio da kaze... lijepa je i ona moja Nokia bila...

user posted image user posted image
Baš si me nasmijala! I ja se nekad tako osjećam. Mm je totalni freak za tehniku i uvijek ima neke najnovije, a ja se "vežem" za jedan i naviknem se baš, pa mi teško promijeniti. Promijenila sam ih nekoliko (teškom mukom mojomuser posted image Jedinomuziku ne mijenjam - već 7 godina isti pozivni ton"Sweet Home Alabama".user posted image )

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Mobitel
11.3.2013 11:44:55   
Silver
Prvo woooooow za sve te svekrove sto poklanjaju!!!

A sad, ima li neka od vas Samsun Galaxy Note2 ili 1? I kako ste zadovoljne?

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Mobitel
30.3.2013 21:54:15   
mamma mumi
Znate li drage gdje mogu na rate do 12 mj kupiti mobitel, i kakvi suovi Prestige mob. sto ih reklamiraju. Koji bi mi preporucili da kupim. Hvala

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Mobitel
30.3.2013 22:10:38   
draguljče

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Znate li drage gdje mogu na rate do 12 mj kupiti mobitel, i kakvi suovi Prestige mob. sto ih reklamiraju. Koji bi mi preporucili da kupim. Hvala


Ima u M:tel-u na rate. Dolaze im oko četvrtka telefoni. A ti Prestigio ili kako već su super. Znam nekoliko ljudi koji ih imaju i svi su zadovoljni.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Mobitel
30.3.2013 22:20:09   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Znate li drage gdje mogu na rate do 12 mj kupiti mobitel, i kakvi suovi Prestige mob. sto ih reklamiraju. Koji bi mi preporucili da kupim. Hvala



ako imaš Unikredit karticu onu za odgodu plaćanja možeš u WOG-u ima njihova radnja, ja kupila maloj tablet, al bolje da sam sebi mobitel jer mi je mlađa sredila mobac

a i imaš i u telekomu na rate

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Mobitel
30.3.2013 22:24:35   
bebaa
u telekomu ne kupuj ni za zivu glavu...moj suprug kupio i vec 3 puta nosio na popravke i reklamacije...na kraju ga prodao i kupio drugi a onaj jos otplacuje...kod njih nista zivo ne valja ....sami škart...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *