|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Literatura, knjige
9.12.2008 9:58:11   
taze_mlada
Drage moje,

jeste li se osim interneta opskrbile dodatnom, tako reci printanom literaturom? Da li neko ima neku knjigu za preporuciti? po mogucnosti na nasem jeziku :))
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Literatura, knjige
9.12.2008 10:19:22   
Romali
http://www.ringeraja.ba/forum/fb.asp?m=83946

Evo tu smo pričale o tomeuser posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Literatura, knjige
9.12.2008 10:26:16   
Anoniman
Meni je prijateljica posudila "Sto oceivati u trudnoci" autori: Murkoff, Eisenberg, Hathaway , knjiga je prevedena s engleskog...meni licno je dosta pomogla jer je pisana na nacin pitanja-odgovori...tj. cesto postavljana pitanja, tegobe, strahovi... na koje zatim odgovara neki(valjda poznati) doktor....ma, da  nije bilo ove knjige upocetku panicila bi pravo :) mada mi je jako puno pomogao i ovaj forum...recimo kombinacija ove knjige i foruma je idealna  :)

(odgovor članu taze_mlada)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Literatura, knjige
9.12.2008 11:42:47   
mynxlee
e, meni se s koljena na koljeno prenijela knjiga ''Roditelji i dijete'', Napredak - Zagreb. Staro, ma prastaro izdanje. Ima super stvari unutra.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Literatura, knjige
9.12.2008 20:46:55   
taze_mlada
IZVORNA PORUKA: Romali

http://www.ringeraja.ba/forum/fb.asp?m=83946

Evo tu smo pričale o tomeuser posted image




ok, hvala, nisam trazila pod dijelom za bebe .... user posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Literatura, knjige
9.12.2008 20:49:24   
taze_mlada
IZVORNA PORUKA: dadada

Meni je prijateljica posudila "Sto oceivati u trudnoci" autori: Murkoff, Eisenberg, Hathaway , knjiga je prevedena s engleskog...meni licno je dosta pomogla jer je pisana na nacin pitanja-odgovori...tj. cesto postavljana pitanja, tegobe, strahovi... na koje zatim odgovara neki(valjda poznati) doktor....ma, da  nije bilo ove knjige upocetku panicila bi pravo :) mada mi je jako puno pomogao i ovaj forum...recimo kombinacija ove knjige i foruma je idealna  :)


nasla sam danas ovu knjigu, i djelovala je oki, tako da cu je vjerovatno uzeti cim legne plata user posted image iako je prijateljica uradila preprouku za "trudnoca kroz sedmice/tjedne" ali nisam ju uspjela naci (doduse gledala sam samo u sahinpasicuuser posted image )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *