|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
13.6.2013 9:19:32   
mishkica
_____________________________
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/934776_10200108655425825_1649799459_n.jpg pomagajte, sta s kosom na ovu haljinu, i kakav nakit?svadba je za 2 sedmice, ovu sam haljinu na prvu kupila, nesto mi legla

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 1126
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
13.6.2013 9:20:06   
mishkica
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/934776_10200108655425825_1649799459_n.jpg

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 1127
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
13.6.2013 11:52:15   
mala86
ziki druga kombinacija je stvarno prelijepa user posted image

a miskice po meni bi trebala podignuti kosu user posted image mozda koji pramencic okolo




_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 1128
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
13.6.2013 11:58:15   
Galicia
Ziki, crvena haljina je super.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 1129
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
13.6.2013 11:59:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: HAHA

crveno-bež kombinacija dobija moj glasuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

i moj i moj

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 1130
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
25.6.2013 11:01:52   
SdZ
http://album.ringeraja.ba/index.php?page=image&ID=22685

Evo ovo je moja kombinacija za vjencanje u subotu... I posto ide kaisic na haljinu, mislila sam staviti zlatni tanki jer na obuci imaju neki detaljcici zlatni...

Je l' dobro?

Nakit mi nikakav ne pase. Razmisljala sam o onoj velikoj, sirokoj zlatnoj narukvici, ali mislim da ce biti previse... Sta vi kazete?

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 1131
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
25.6.2013 11:05:23   
SdZ
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=489195844445683&set=a.439409492757652.107336.100000658144785&type=3&theater


Ovakvu frizuru planiram, ako Bog da...

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 1132
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
25.6.2013 11:08:12   
mayra

IZVORNA PORUKA: SdZ

http://album.ringeraja.ba/index.php?page=image&ID=22685

Evo ovo je moja kombinacija za vjencanje u subotu... I posto ide kaisic na haljinu, mislila sam staviti zlatni tanki jer na obuci imaju neki detaljcici zlatni...

Je l' dobro?

Nakit mi nikakav ne pase. Razmisljala sam o onoj velikoj, sirokoj zlatnoj narukvici, ali mislim da ce biti previse... Sta vi kazete?

woooow haljina je prelijepa, bas upadam ko padobranac, ali morala sam.user posted image


_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 1133
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
25.6.2013 11:10:26   
elmaL

IZVORNA PORUKA: SdZ

http://album.ringeraja.ba/index.php?page=image&ID=22685

Evo ovo je moja kombinacija za vjencanje u subotu... I posto ide kaisic na haljinu, mislila sam staviti zlatni tanki jer na obuci imaju neki detaljcici zlatni...

Je l' dobro?

Nakit mi nikakav ne pase. Razmisljala sam o onoj velikoj, sirokoj zlatnoj narukvici, ali mislim da ce biti previse... Sta vi kazete?


Buduci da je haljina jednostavna, u smislu da je jednobojna, i nema nekih detalja, mozes staviti kais, naglasit ce ti struk. A mozda da stavis i narukvicu, obuci probaj pa ako vidis da ti odudara, skini je, to je nalakseuser posted image posto se haljina veze ne ide lancic a ni nausnice neke vece, pa preostaje ti narukvica ili neki izrazajniji prsten, ako vec hoces nakit.
Ja inace uvijek glasam za to da je manje vise kad je nakit u pitanju.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 1134
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
25.6.2013 11:12:08   
elmaL

IZVORNA PORUKA: SdZ

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=489195844445683&set=a.439409492757652.107336.100000658144785&type=3&theater


Ovakvu frizuru planiram, ako Bog da...


Sa ovakvom frizurom nikakav nakit ti ne trebauser posted image svidja mis e frizura, ne znam kako izgledas ni koja ti je boja kose, al frizura mi je za 10, jos kome dobro stoji, odlicnauser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 1135
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
25.6.2013 11:12:49   
SdZ
Prsten necu jer cu nokte "dovesti do izrazaja" user posted image , a narukvicu cu probati....

A frizura pase li ona uz ovo sve?



_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 1136
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
25.6.2013 11:22:31   
elmaL
Ja rekoh da mi se frizura kao frizura svidja, a ne znam koliko ce se uklopiti sa ovom haljinom, ti najbolje znas kako ti haljina stoji i sve. Inace, meni se uz ovakav tip haljina jako svidjaju pundze koje i jesu sad in, bilo sa zalizanom ili malo valovitom kosom, ali opet kome zaista fino stoje, ja ih nikad recimo nisam nosila, dok mojoj sestri savrseno pristaju uz njen oblik glave.
trebala si obuci kombinaciju pa da vidimouser posted image user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 1137
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
25.6.2013 11:27:31   
SdZ
Ja imam kratku kosu, tj. bob frizuru u duzini vrata tako da mi se pundje ne mogu ni napraviti...

Ova mi se tako svidja i frizerka mi rece da misli da ce mi odgovarati... Vidjet cemo...

A sad ne mogu probati, nemam vremena, na brzaka sam i uslikala...

I bas kao sto kazes zbog frizure, kaisica mi se cini da bi bilo kakav nakit bio previse jedino neke male nausnice u boji zlata, ali ne visece... user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 1138
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
25.6.2013 11:34:48   
elmaL
Pa ako ti frizerka rece, onda ce ti valjda i stajati ona bi trebala znatiuser posted image Za nausnice i ja bih stavila neke male, decentne, i jos uz sredjene noktice eto te ko' avionuser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 1139
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
25.6.2013 11:38:59   
Lady26

IZVORNA PORUKA: SdZ

Ja imam kratku kosu, tj. bob frizuru u duzini vrata tako da mi se pundje ne mogu ni napraviti...

Ova mi se tako svidja i frizerka mi rece da misli da ce mi odgovarati... Vidjet cemo...

A sad ne mogu probati, nemam vremena, na brzaka sam i uslikala...

I bas kao sto kazes zbog frizure, kaisica mi se cini da bi bilo kakav nakit bio previse jedino neke male nausnice u boji zlata, ali ne visece... user posted image

Ja bih dodala samo neku veliku narukvicu, tj siroku user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 1140
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
25.6.2013 11:42:01   
Lady26
Daj skini nam sliku frizure kao sto si haljinu...ne vidim fb

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 1141
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
25.6.2013 11:44:00   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: SdZ

Ja imam kratku kosu, tj. bob frizuru u duzini vrata tako da mi se pundje ne mogu ni napraviti...

Ova mi se tako svidja i frizerka mi rece da misli da ce mi odgovarati... Vidjet cemo...

A sad ne mogu probati, nemam vremena, na brzaka sam i uslikala...

I bas kao sto kazes zbog frizure, kaisica mi se cini da bi bilo kakav nakit bio previse jedino neke male nausnice u boji zlata, ali ne visece... user posted image

Ja bih dodala samo neku veliku narukvicu, tj siroku user posted image


i zlatnu ,mislim u boji zlata

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 1142
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
25.6.2013 11:45:41   
SdZ
http://album.ringeraja.ba/index.php?page=image&ID=22686#imageShow

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 1143
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
25.6.2013 11:53:18   
elmaL
Ja sto vise razmisljam o tvojoj kombinaciji, ne bih stavljala narukvicu user posted image al opet svima nam se svidja nesto drugo. nekako mi u glavi izgleda sve kao po pravilu, bijela torba-bijele sandale, zlatni kais-zlatna narukvica user posted image doduse to je moje subjektivno vidjenje.
al rekoh prije, kad budes potpuno spremna pred polazak stavis narukvicu i sama ces znati da li ces je nositi ili ne.
osim ako nisi vaga kao ja, pa probam 10 puta i na kraju je skinem, i onda usput razmisljam mozda bi ipak bilo bolje da sam je stavilauser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 1144
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
25.6.2013 11:59:27   
SdZ

IZVORNA PORUKA: elmaL

Ja sto vise razmisljam o tvojoj kombinaciji, ne bih stavljala narukvicu user posted image al opet svima nam se svidja nesto drugo. nekako mi u glavi izgleda sve kao po pravilu, bijela torba-bijele sandale, zlatni kais-zlatna narukvica user posted image doduse to je moje subjektivno vidjenje.
al rekoh prije, kad budes potpuno spremna pred polazak stavis narukvicu i sama ces znati da li ces je nositi ili ne.
osim ako nisi vaga kao ja, pa probam 10 puta i na kraju je skinem, i onda usput razmisljam mozda bi ipak bilo bolje da sam je stavilauser posted image



Nisam "vaga", ali mi se to cesto desi... user posted image

Vidjet cu...

Hvala vam na savjetima...

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 1145
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
25.6.2013 12:05:36   
Lady26
A opet meni se ne svidja ideja da su obje ruke "gole" tj bez ikakvog nakita, jos manje jer nece stavljati nikakvo prstenje...
A milsim da nesto ipak treba da "razbije"...
SdZ ti ces to sama procijeniti najbolje user posted image
Evo samo primjer http://www.fashion.hr/img/repository/2013/02/web_image/style_file.jpg

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 1146
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
25.6.2013 12:08:41   
SdZ

IZVORNA PORUKA: Lady26

A opet meni se ne svidja ideja da su obje ruke "gole" tj bez ikakvog nakita, jos manje jer nece stavljati nikakvo prstenje...
A milsim da nesto ipak treba da "razbije"...
SdZ ti ces to sama procijeniti najbolje user posted image
Evo samo primjer http://www.fashion.hr/img/repository/2013/02/web_image/style_file.jpg



Pa bas me to i brine jer haljina je takva da su ramena i ruka gole i onda se meni cini da tu nesto fali, a onda opet mislim da ce biti previse... Aaaa....

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 1147
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
25.6.2013 12:11:12   
SdZ
A kako vam se cini ona skroz siroka narukvica?? Kao dupla od ove na slici od Lady? Bas sam neki dan gledala u jednom butiku.... Je l' takva pase uz ovu moje "obleku"?

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 1148
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
25.6.2013 12:12:09   
Lady26

IZVORNA PORUKA: SdZ

A kako vam se cini ona skroz siroka narukvica?? Kao dupla od ove na slici od Lady? Bas sam neki dan gledala u jednom butiku.... Je l' takva pase uz ovu moje "obleku"?

Meni se vec svidja user posted image
Samo pazi na odabir boje...ne bih nikako u boji haljine...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 1149
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
25.6.2013 12:13:49   
SdZ
Pa ako se odlucim na narukvicu bit ce zlatna... Ha?

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *