|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: menstruacija i trudnoća
3.6.2013 11:19:21   
T_A_J_A
drage moje, hvala za podrsku, ali na zalost na mom testu je bila sma jedna crtica :(
idemo sve ispocetka...

(odgovor članu blue moon)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: menstruacija i trudnoća
10.7.2013 21:28:37   
selina
zdravo drage user posted image

imam jedan problemcic oko koje ste vi mozda iskusnije ili mozete mi dati savjet uglavnom nemam inace redovne menstruacije tako da nisam imala dva mjeseca i sad 29.06 znaci prije 11 dana sam dobila i imala normalno 6 dana kao inace kad dobijem i proslo me to je bio 5.07 i dva dana me proslo i opet mi se pojavi 7.7 smedji iscjedak i kao tupi bol u kicmi i tako sve do danas dok nisam uzela test da provjerim da nisam trudna medjutim pokaze mi user posted image ali da li je to moguce???
da sam sad ostala trudna sa ovom menstruacijom i da li bi mogao test to ocitati u roku od prvog dana mensesa do sada je znaci 11 dana ili sam mozda prije dva mjeseca ostala...totalno sam zbunjena i da li uopste sve uredu???

(odgovor članu T_A_J_A)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: menstruacija i trudnoća
10.7.2013 22:13:14   
amela2208
selina draga pa jesil ziva, hajde neka je sa srecomuser posted image user posted image Idi Dr provjeri preko krvi jesi li trudna. Falis nam jos ti na temi Razgovori u iscekivanju bebeuser posted image user posted image user posted image
ja ti ne znam odgovoriti ali bih voljela da si user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: menstruacija i trudnoća
10.7.2013 22:16:29   
disaaa
Selina odi ti doktoru,,neka on potvrdi trudnocuuser posted image

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: menstruacija i trudnoća
10.7.2013 22:19:29   
selina
pa drage sutra idem doktoru ali sam test napravila u pola osam veceras tao da me sad kopka amela draga valjda bude sve ok znas kako sam se mucila sa melinom da ostanem trudna valjda mi bude sad bog podario da sve bude uredu i dasam stvarno trudna ali eto meni bas nnista nije jasno user posted image

(odgovor članu disaaa)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: menstruacija i trudnoća
10.7.2013 23:03:46   
amela2208
selina neka je sa hajirom sta god da je.
Imas jedan veliki user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: menstruacija i trudnoća
10.7.2013 23:12:58   
Crnkica
nevjerujem da ti test može pogriješiti,i ja sam u drugoj trudnoći imala mens a već sam bila trudna 15 tak dana,javi nam se na temi da čestitamo

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: menstruacija i trudnoća
11.7.2013 17:04:30   
uplasenaa
drageeee, molim za pomoc!
poslednju menstruaciju sam imala 1. ili 2. juna.
poslednji odnos sam imala 5. juna, kada nije svrsio u mene (neplodni su mi dani bii pa sam racunala da je to ok, inace su mi ciklusi jako redovni)
i posle toga nisam dobila menstruaciju.
bila sam pod uzasnim stresom u junu inace.
radila sam test pre tri dana- negativan ( s jutarnjom)
danas opet (nije bila juternja i negativan je)
i jos jedan danas( ali s testom drugog proizvodjaca i opet negativan).
isla sam kod ginekologa, kaze materica mala ( a da sam trudna bi se povecala za koji dan, tako kaze)
rekla mi je da su sanse male ali da mog mira radi uradim betu i zakazala mi ultrazvuk.
da li je moguce da kasni 13 dana ?
inace nemam nikakve simptome druge, samo mi je malo naduven stomak i bubujicava sam..
ja ne bih trudnocu
user posted image pomaaaaagajteeeeeee please

(odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: menstruacija i trudnoća
11.7.2013 18:06:33   
dandi84

IZVORNA PORUKA: uplasenaa

drageeee, molim za pomoc!
poslednju menstruaciju sam imala 1. ili 2. juna.
poslednji odnos sam imala 5. juna, kada nije svrsio u mene (neplodni su mi dani bii pa sam racunala da je to ok, inace su mi ciklusi jako redovni)
i posle toga nisam dobila menstruaciju.
bila sam pod uzasnim stresom u junu inace.
radila sam test pre tri dana- negativan ( s jutarnjom)
danas opet (nije bila juternja i negativan je)
i jos jedan danas( ali s testom drugog proizvodjaca i opet negativan).
isla sam kod ginekologa, kaze materica mala ( a da sam trudna bi se povecala za koji dan, tako kaze)
rekla mi je da su sanse male ali da mog mira radi uradim betu i zakazala mi ultrazvuk.
da li je moguce da kasni 13 dana ?
inace nemam nikakve simptome druge, samo mi je malo naduven stomak i bubujicava sam..
ja ne bih trudnocu
user posted image pomaaaaagajteeeeeee please

Pa nisi trudna ....3 testa negativna, da si trudna 100% bi ti pokazao dvije crtice nakon jednog dana kašnjenja...Opusti se i čekaj...Neka si otisla doktoru, vjerovatno ce ti dati tabeletice da ti izazove menstruaciju ako ti bude duže vremena kasnila....Nemas razloga za brigu...Normalno je da ti ponekad i zakasni....No sikiriki...user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu uplasenaa)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: menstruacija i trudnoća
11.7.2013 19:10:32   
uplasenaa
hvala ti puno!ja sam se zabrinula zato sto mi je uvek redovna..i sad citam kako se nekima desilo da im test nije bio tacan.sada je proslo vec 41 dan od poslednje menstruacije, trebalo bi test da pokaze da jesam..nadam se...

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: menstruacija i trudnoća
11.7.2013 23:50:00   
selina
hvala amela...danas bila kod doktora uradio ultrazvuk i kaze da se nevidi plod i da je mogucsnost da se nevidi jos da je rano ili da je test slagao ili da je nedoao bog vanmatericna i da dodjem ponovo za sedam dana a ja sva user posted image nikaka u dilemi sta je sad sa mene a sutra cu uzeti novi test pa ponoviti da vidim sta ce mi sledeci pokazati a sukrvica je jos uvjek prisutna a od koje se sedmice vidi plod???

(odgovor članu uplasenaa)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: menstruacija i trudnoća
11.7.2013 23:52:08   
mala_sa
Ne bacaj pare na testove, uradi betu i sve ces znati! Plod se vidi tek kad je beta iznad 600,i to sa jako dobrim uz aparatom! Sretno user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: menstruacija i trudnoća
11.7.2013 23:57:57   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: selina

hvala amela...danas bila kod doktora uradio ultrazvuk i kaze da se nevidi plod i da je mogucsnost da se nevidi jos da je rano ili da je test slagao ili da je nedoao bog vanmatericna i da dodjem ponovo za sedam dana a ja sva user posted image nikaka u dilemi sta je sad sa mene a sutra cu uzeti novi test pa ponoviti da vidim sta ce mi sledeci pokazati a sukrvica je jos uvjek prisutna a od koje se sedmice vidi plod???


Uradi betu sutra pa opet za dva dana privatno I ako se bude duplala sve je ok aBduser posted image

Kod mene se plod tek vidio kad je beta bila preko 1000

Jest da nalaz kosta al bar ces biti rahatuser posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: menstruacija i trudnoća
11.7.2013 23:58:59   
selina
a od koga uzimam uputnicu za betu jel to od doktora opste prakse ili? za koliko bude nalaz? i da li se moze po njoj vidjet da li je uredna ili vanmatericna trudnoca? samo se toga bojim vise bi vilila da me je test slagao nego da je vanmatericna...hvala na savjetu

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: menstruacija i trudnoća
12.7.2013 10:05:45   
mala_sa
Ja sam betu oba puta vadila privatno (placala sam nalaz po 25KM), tako da za uputnice ne znam. A beta ti je svakako najbolji pokazatelj kako napreduje trudnoca i je li vanmatericna. Kod vanmatericne trudnoce beta se u toku 48 sati ne podupla i obicno ne prelazi trocifren broj.

Ja sam npr u drugoj trudnoci izvadila prvi put betu i bila je 45 (znaci jako mala); bila sam se bas prepala vanmatericne. I onda sam za 4 dana ponovo izvadila i iznosila je 256, tako sam znala da je sa plodom sve uredu.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: menstruacija i trudnoća
12.7.2013 13:31:44   
amarela82
beta ce ti pokazati samo da li je u pitanju trudnoca nije bitno gdje i ko matericne i vanmatericne beta kao i test pokazuju prisutnost trudnoce, medjutim ako je beta mala moguce je da je i trudnoca mala pa se ne vidi na ultrazvuku, tako da ti ne preostaje nista drugo nego da ponovo odes na ultrazvuk i budes sigurna.
u svakom slucaju se nadam da je u pitanju user posted image i da ce sve na kraju biti ok user posted image user posted image
moze se desiti i da je bila trudnoca koja je propala pa ti pokazao test a na uz se nije vidjelo ako jos beta pada bilo bi i to bolje nego vanmatericna u svakom slucaju najbolje bi bilo da je user posted image ali i ako nije bolje je ovo drugo nego vanmatericna
sretno i javi sta je bilo
betu mozes svugdje izvaditi privatno i ne kosta vise od 30 km

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: menstruacija i trudnoća
12.7.2013 13:36:10   
amarela82
selina i jos nesto ako slucajno budes imala jake bolove nemoj da cekas 7 dana odmah idi u bolnicu jer vanmatericna je jako opasna stvar, ne bih da te prepadam ali da znas
na ultrazvuk mozes otici i kroz 2 dana... uradi betu i sa tim nalazom odi da znas na cemu si...
sretno

(odgovor članu amarela82)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: menstruacija i trudnoća
12.7.2013 23:25:15   
selina
hvala draga na savjetu ja sam danas kontaktirala moju doktoricu u tuzli i napravila kod nje termin u ponedeljak pitala me imam li kavih bolova osim krvarenja i ako nemam da dodjem u pondeljak a a ko bi sta bilo da slobodno dodjem ranije....zapravo to nije krvarenje kao menses nego kao oskudno mrljanje ili sukrvica vise pri mokrenju nego na ulosku pa uglavnom sad za sad me nista ne boli i nadam se najboljem do ponedeljka a test sam jutros ponovila i ponovo je bio pozitivan pa sad neka mi bog bude na pomoci...hvala jos jednom

(odgovor članu amarela82)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: menstruacija i trudnoća
13.7.2013 12:56:57   
dandi84

IZVORNA PORUKA: selina

hvala draga na savjetu ja sam danas kontaktirala moju doktoricu u tuzli i napravila kod nje termin u ponedeljak pitala me imam li kavih bolova osim krvarenja i ako nemam da dodjem u pondeljak a a ko bi sta bilo da slobodno dodjem ranije....zapravo to nije krvarenje kao menses nego kao oskudno mrljanje ili sukrvica vise pri mokrenju nego na ulosku pa uglavnom sad za sad me nista ne boli i nadam se najboljem do ponedeljka a test sam jutros ponovila i ponovo je bio pozitivan pa sad neka mi bog bude na pomoci...hvala jos jednom

Selina čestitam ti na trudnoći i želim ti sve najbolje od srca...Javi nam sta ti je doktorica rekla...user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: menstruacija i trudnoća
14.7.2013 21:04:09   
selina
hvala dandi nadam se da cu sutra nesto vise saznati i donijeti radosne vijesti i da to bude uredna trudnoca unatoc krvarenju ali daj boze posto jos traje!

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: menstruacija i trudnoća
14.7.2013 22:15:13   
Mia
IZVORNA PORUKA: mala_sa

Ja sam betu oba puta vadila privatno (placala sam nalaz po 25KM), tako da za uputnice ne znam. A beta ti je svakako najbolji pokazatelj kako napreduje trudnoca i je li vanmatericna. Kod vanmatericne trudnoce beta se u toku 48 sati ne podupla i obicno ne prelazi trocifren broj.

Ja sam npr u drugoj trudnoci izvadila prvi put betu i bila je 45 (znaci jako mala); bila sam se bas prepala vanmatericne. I onda sam za 4 dana ponovo izvadila i iznosila je 256, tako sam znala da je sa plodom sve uredu.


Izvinite sto upadam kao padobranac, ali sam morala da se javim. Nazalost, ja sam dva puta prezivjela vanmat.tr. i moje iskustvo govori drugacije ... oba puta se beta najnormalnije duplala i bila dosta velika, tako da vrijednost bete ne mora nista znaciti. UZV je ipak najpouzdaniji. Naravno, trudnoca se na pocetku tesko i moze vidjeti na UZV i zato je vazno da se sa betom potvrdi njeno prisustvo, a UZV ce pokazati i mjesto gdje se ona nalazi. Ja nikada nikom ne bih pozeljela da ima iskustvo sa ovim sto sam imala ja. Pozdrav i daj Boze da svim zenicama ovog svijeta budu uredne trudnoce i zdrave bebice user posted image


< Poruku je uredio Mia -- 14.7.2013 22:18:30 >

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Menstruacija i trudnoća
15.7.2013 10:06:35   
9months
IZVORNA PORUKA: selina

hvala dandi nadam se da cu sutra nesto vise saznati i donijeti radosne vijesti i da to bude uredna trudnoca unatoc krvarenju ali daj boze posto jos traje!


Nadam se da ces nam danas donijeti lijepe vijesti i da ce se vidjeti plod. Saljem ti puno pozitivnih vibracija user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 15.7.2013 13:36:25 >

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Menstruacija i trudnoća
16.7.2013 19:40:42   
selina
bila kod doktorice nazalost jos nista vidjelai nismo osim sto je rekla da se vide u maternici kao neke male krvne zilice i da je moguca trudnoca ali samo da je rano za utvrdjivanje tako da je me poslala da vadim betu i tek sutra imam rezultat i dala mi nee tablete za zaustavljanje krvarenja pa eto drage moje jos sam u dilemi ali hvala vam na podrsci super steuser posted image

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Menstruacija i trudnoća
16.7.2013 19:43:58   
dandi84

IZVORNA PORUKA: selina

bila kod doktorice nazalost jos nista vidjelai nismo osim sto je rekla da se vide u maternici kao neke male krvne zilice i da je moguca trudnoca ali samo da je rano za utvrdjivanje tako da je me poslala da vadim betu i tek sutra imam rezultat i dala mi nee tablete za zaustavljanje krvarenja pa eto drage moje jos sam u dilemi ali hvala vam na podrsci super steuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image navijam za veliku betuuuuu.....Nadamo se trocifrenom broju...Javi nam sutra i nek ti je sa srećom....user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Menstruacija i trudnoća
16.7.2013 19:53:11   
amela2208

IZVORNA PORUKA: selina

bila kod doktorice nazalost jos nista vidjelai nismo osim sto je rekla da se vide u maternici kao neke male krvne zilice i da je moguca trudnoca ali samo da je rano za utvrdjivanje tako da je me poslala da vadim betu i tek sutra imam rezultat i dala mi nee tablete za zaustavljanje krvarenja pa eto drage moje jos sam u dilemi ali hvala vam na podrsci super steuser posted image


Selina daj boze da je user posted image u pitanju I da nam curica dobije bata ili seku.Uz tebe smo I javi nam se sjutra sa lijepim rezultatima I velikom cifrom. Ljubimo

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *