|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
2.9.2010 14:06:13   
voljena
IZVORNA PORUKA: frenkoza

ja sam vozila do zadnjeg dana..... napravila pauzu 40 dana poslije poroda - i nastavila voziti s bebijem.....
user posted image


ista sam bila i  u prošloj trudnoći a nadam se da ću i sad !!!


_____________________________

Ja imam sebi dva dječaka!!! Nek su mi živi i zdravi!!!

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
3.9.2010 22:09:10   
Yuna
Vozila sam, ali ništa pretjerano.

_____________________________

09.08.2007. veći
27.01.2010. manji

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
6.11.2010 10:46:29   
balasgirl
Ja imam još 10 dana do poroda i vozim nesmetano. Čak mi je lakše nego kad sam suvozač, jer s kim god da se vozim razdrndam se user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
6.11.2010 10:53:11   
rose
nisam neki vozac a sada posebno ne vozim nikako...zivim u centru posao 5 min od kuce, roditelji ista udaljenost, doktorica, bolnica...nemam potrebu, lakse dati 2,5 KM za taksi i ne razmisljat o parkingu...a kada skontam koliko mi noge oticu jos od 17-e sedmice...mislim da niti ne bih imala osjecaj ni za jednu od pedala user posted image mm ne vozi nikako...ali smo spremni...ugradili smo pojas na zadnje sjediste naseg seicenta koji je trenutno kod mog tate...kupili smo kolica s AS i spremni za prvo putovanje s bebicom do kaknja user posted image u posjetu drugoj nani, na proljece aBd user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
6.11.2010 17:19:21   
Lara83
ja treba da udjem u 6. mj. za par dana i svakodnevno vozim...vidjecemo kako ce biti kasnije kad stomo bude veci user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
6.11.2010 21:48:22   
Mostarka*
Inace mi je trudnoca prosla veoma lagano (izuzmimo 30kg koje sam dobila i plakala poslje svakog vaganja kod doktora :D) vozila sam do zadnjeg dANA. Dosla kuci s posla oko 18h, naravno ja vozila a vodenjak mi pukao oko 20h. Kada smo posli u bolnicu ja ne razmisljajuci posla sjesti za volan ali pogled od mm je rekao sve tako da sam bez rijeci pretrcala do suvozacevog mjesta :D. 

_____________________________

Najvazniji dani u zivotu 11.01.2009. god- rodjenje mog prvog malog bebaca i drugog bebaca 31.07.2014, god,

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 131
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *