|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sukrvica iz nosa
2.1.2009 12:45:46   
mala ma
Pozrav svima!
Trenutno sam u 19 sedmici trudnoce, vec vise od mjesec dana pojavljuje mi se sukrvica u nosu, obicno ujutro.
Negdje sam procitala da se tokom trudnoce povecava kolicina krvi, negdje pak pise da  sukrvica ukazuje na nedostatak vitamina c...
Ipak,  brinem se!
Ima li neko mozda slicna iskustva?
Hvala!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sukrvica iz nosa
2.1.2009 12:49:59   
Skvo RR
Ja sam je imala skoro citavu trudnocu....... Vezano za nedostatak nekog vitamina, ako pijes vitaminski dodatak za trudnice onda nemas brige.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mala ma)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sukrvica iz nosa
2.1.2009 12:57:37   
mala ma
Skvo, hvala na brzom odgovoru!
Lakse mi je kad znam da je to, tako reci, normalna pojavauser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sukrvica iz nosa
2.1.2009 13:02:26   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: mala ma

Skvo, hvala na brzom odgovoru!
Lakse mi je kad znam da je to, tako reci, normalna pojavauser posted image

Samo opusteno i uzivaj!!!
user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mala ma)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sukrvica iz nosa
2.1.2009 13:12:39   
makana
da se učlanim u klub :)
sasvim je normalno i događa se naravno nekim trudnicama, ne svim, u prvoj trudnoći to me je uplašilo dok nisma negdje pročitala da je to u redu, evo i u drugoj isto mi se dešava ali je kasnije počelo, kad sam ušla u treći mjesec, da prostiš nosa ne mogu ispuhati što neće na maramici krvi biti, ali sad više uopšte ne trzam na to :)))) 

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu mala ma)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sukrvica iz nosa
2.1.2009 13:16:24   
ewica
U trudnoci je bolja prokrvljenost sluznica te zato se krvari iz nosa, proci ce nakon porodjaja,pa ne briniuser posted image

_____________________________

Ewa,mama Jovane (24. septembar 2008.godine, 13,25h)
i dva Anđela-Jovana /24.06.2005-24.06.2005/ i Mrvice /12.04.2006-12.04.2006/.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sukrvica iz nosa
2.1.2009 13:42:45   
Ilhana RR
Da ti nije suh zrak tu gdje boravis? Prije tri mjeseca bila sam na kursu prva pomoc za odrastle i za bebe i kazu da sukrvica iz nosa je najcesce iz tog razloga sto se kapilari osuse pa popucaju... to radi suhog vazduha, pogotovo zimi kada radiatori rade...

(odgovor članu ewica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sukrvica iz nosa
2.1.2009 15:20:37   
Anoniman
Ja imam isti problem od samog početka. U prvoj trudnoći mi se nije to pojavljivalo, a sada.....
Što se vitamina tiče, ne vjerujem da to ima veze sa sukrvicom. Ja sam do 12 sedm. pija folic plus, od 13 sedm. pijem Pregnital, al opet ko zna....

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sukrvica iz nosa
2.1.2009 16:02:18   
kaktuscic
Ja sam negdje procitala da je sukrvica normalna, ali ja od pocetka imam pun nos slina zbog kojih se budim jer ne mogu disati, nadam se da i to spada pod "normalno". Sad sam u 14-oj sedmici.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sukrvica iz nosa
2.1.2009 20:01:29   
Dinkica
Da se i ja tuspasim, nos vjecito poluzacepljen, pogotovo ujutro i blaga sukrvica i prvo sto radim kad se probudim je da procepim nos, tokom noci  se stvore neki cepici, ma haos...... 

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sukrvica iz nosa
2.1.2009 20:03:58   
mnn
I kod mene isto...iz nosa isto malo sukrvice i to svakidan...a zubi su me isto zezali odnosno meso zubno...poludila bi od krvarenja...ma to je od hormona rekli su mi...user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: sukrvica iz nosa
2.1.2009 20:05:00   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: kaktuscic

Ja sam negdje procitala da je sukrvica normalna, ali ja od pocetka imam pun nos slina zbog kojih se budim jer ne mogu disati, nadam se da i to spada pod "normalno".



Identicno je i kod mene...

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: sukrvica iz nosa
3.1.2009 18:18:48   
mala ma
Hvala vam svima, jako ste mi pomogle!user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: sukrvica iz nosa
3.1.2009 19:06:05   
mynxlee
meni je 3 puta udarila krv na nos. jedva zaustavila. nista strasno. neki bezazleni poremecaj.



_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu mala ma)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: sukrvica iz nosa
4.1.2009 12:45:36   
zagy
I kod mene sukrvica u nosu stalna pojava od 4 mjeseca, malo bi bilo neobicno, ali kazu (doktor i internet) da je to najnormalnije. Mislim da ima veze sa osjetljivim kapilarima, a u trudnoci smo ionako osjtljive, tako da se vise ne brinemuser posted image

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: sukrvica iz nosa
12.1.2009 19:57:50   
cija
i kod menen se to dešava od početka...sad sam 4.mjesec...nisam se ni zabrinula,ni pitala,ni tražila...znala sam ja da je to od trudnoće...evo mi i vi potvrdiste...eto baš super :)

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *