|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Antibiogram
11.1.2009 15:21:29   
taze_mlada
drage moje,

vidjeh da mi je dr napisao da trebam uraditi ovaj nalaz...kako se radi, gdje se radi, placa li se ? Mislila sam od doktorice opste prakse traziti uputnicu.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Antibiogram
11.1.2009 16:48:43   
bucko
Kako sam dosta s ljekarima u kontaktu, koliko sam u togu može...Nisam sigurna jel uputu daje opća ili porodična praksa ili neki specijalista...Za dijete svakako pedijatar...U DZ se ne plaća (K Sarajevo). Molim te, provjeri, da ne bude da sam te pogršno uputila.

_____________________________

04.11.12. u sami sumrak meni je svanulo

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Antibiogram
11.1.2009 17:22:06   
Nadi
Pitanje je za šta antibiogram: za bris nosa i guše, može i za vaginalni bris, može i za urinokulturu. Da li si u Sarajevu? Samo javi i objasnićemo ti.

(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Antibiogram
11.1.2009 21:19:18   
taze_mlada
nije naglaseno, stoji ovako: uraditi KKs, DKS, CRP, SUK i 3 urinokulture i antibiogram....user posted image

iz sarajeva sam ....

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Antibiogram
11.1.2009 23:25:30   
Nadi
Treba da odeš do svog porodičnog ljekara i on će ti dati upute za lab: 1.Kompletna krvna slika sa diferencijalnom (KKS sa DKS), šećer u krvi (ŠUK);
2.CRP (to možeš uraditi samo u DZ Ilidža);
3.Urinokulture sa antibiogramom (to možeš raditi u DZ Ilidža ili u na Bistriku- zgrada kod Hayata) ovaj nalaz je u stvari jedan. Nosiš tri dana urin da se vidi da li će porasti neke bakterije i ima li urinarne infekcije

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Antibiogram
12.1.2009 9:35:02   
taze_mlada
IZVORNA PORUKA: Nadi

Treba da odeš do svog porodičnog ljekara i on će ti dati upute za lab: 1.Kompletna krvna slika sa diferencijalnom (KKS sa DKS), šećer u krvi (ŠUK);
2.CRP (to možeš uraditi samo u DZ Ilidža);
3.Urinokulture sa antibiogramom (to možeš raditi u DZ Ilidža ili u na Bistriku- zgrada kod Hayata) ovaj nalaz je u stvari jedan. Nosiš tri dana urin da se vidi da li će porasti neke bakterije i ima li urinarne infekcije


hvala velika!! urino vec prije vadila, ciljala u one epruvete hahaha
a vidis meni jutros napisala na istoj uputnici i pod 1. i pod 2.... a doduse i kad je pisala nije znala da li se moze uraditi u omer maslic... mozda bi bilo pametno da joj odmah odem da mi da uputnicu zasebno za CRP za ilidzu da poslije ne gubim vrijeme.... hvala u svakom slucaju!

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Antibiogram
15.1.2009 9:21:24   
Nadi
Nem na čemu mila. samo da nalazi budu ok!
Pusa i sretno!

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *