|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Igračke za auto
15.1.2009 0:56:12   
triplemama
Sada imamo žabicu igračku za auto sa ogledalom i super smo zadovoljni

user posted image
Sada se već trebamo okrenuti naprijed pa da pitam da li je neko vidjeo ovakvu ili sličnu igračku za auto

user posted image
sa volanom
user posted image

http://www.tinylove.com/toy.aspx?toyId=71

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Igračke za auto
15.1.2009 1:24:46   
Inayat
A koje igracke si stavljala dok je beba bila okrenuta? Ja ne znam ni gdje bih ih zakacila user posted image

_____________________________

Mamine ljubavi
M 25.09.08
Z 10. 06. 10

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Igračke za auto
15.1.2009 9:33:07   
tweety
Mi imamo ovaj sa volanom.Sin ga je koristio dok je bio manji.Samo ja to nisam ovdje nigdje vidjela nego sam u inostranstvu kupila.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Igračke za auto
15.1.2009 13:28:57   
triplemama
IZVORNA PORUKA: Inayat

A koje igracke si stavljala dok je beba bila okrenuta? Ja ne znam ni gdje bih ih zakacila user posted image

Koristila sam žabicu dok je bio u smjeru suprotnom od kretanja vozila, a kači se na onaj naslonjač za glavu na sjedištu gdje je AS.

tweety a nisi vidjela nigdje kod nas

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Igračke za auto
15.1.2009 14:32:40   
batterfly
dok je bio u smjeru suprotnom od kretanja vozila


Znam da je ovo malo off topic,ali kad se samo sjetim kako su me cudno gledali ovdje ,kada sam tako okrenula sjedalicu..user posted image user posted image user posted image user posted image ..Cak smo dobili par komentara(od roditelja sa dvoje,troje djece),"pa okrenuli ste naopako"...
Ili pitanje"a sto to"??pa djetetu je grozno tako da se vozi,nista ne vidi,zamantat ce mu se"...i ostalo....
Mislim da sam tad bila jedina u Travniku koja je PRAVILNO okrenula sjedalicu,zalosno.......


Da ne bude totalno off topic,nisam vidjela ove igracke nigdje ni  kod nas ovjde.....Mozda da ima u "BOCI",ali cisto sumnjam....

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *