|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prevara
4.9.2013 10:17:29   
Crnkica
IZVORNA PORUKA: Chilli

Nas kum je na fb dobio poruku iz saudijske arabije, kao neka princeza je naslijedila puno para, hoce da bjezi iz zemlje ali ne moze iznijeti te pare pa ako joj da svoj broj racuna da na njegov racun to prebace, imace 25% zarade. ma nidje veze. koliko sam skontala i tebi je stiglo na fb, nego mila moja ti to lagano del_ete. hakeri su cudo, nekada samim otvaranjem poruke koju ti posalju das im svoje podatke a da nisi ni svjesna user posted image

Ma znam mila,poruka je većizbrisana...

< Poruku je uredio Crnkica -- 4.9.2013 10:18:51 >

(odgovor članu Chilli)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Prevara
4.9.2013 11:13:48   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Crnkica

Traže lične podatke,matični broj,e-mail,adresu stanovanja,a nit ću zahvaljivati nit slati bilo kakvu uzvratnu poruku...




odmah ih blokiraj ovo je cista prevara na takve stvati stalno upozoravaju kod nas na tv-u BRISI BLOKIRAJ I cao

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Prevara
4.9.2013 11:19:27   
D_K

IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: grozđe

Ma jok..samo ti odgovori user posted image

Aha, i obavezno navesti broj kartice i PIN kod, čisto nek se nađeuser posted image


user posted image user posted image user posted image
ludjakinje, placem od smjeha user posted image user posted image
padaju mi na pamet jos neke informacije user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Prevara
2.12.2013 14:36:39   
Anoniman
Zene drage treba mi vase misljenje i vas savijet... Sta uraditi kada znate da neko nekog vara? Naime, moj djever vara svoju zenu s kojom ima troje dijece! Taj brak je uvijek bio los i imaju stalno nekih problema i svadja. Djever je za sve to ispricao mom muzu, a muz meni...
Moje misljenje je da ne bi trebala niti ja niti moj muz da se petljamo u te stvari, ali eto zelim da cujem i vase misljenje, jer mi je opet nekako tesko to drzati to i zivjeti s tim sa on nju vara!
Njihov brak je skoro pa pred raspadom, i mislim da je ta moja jetrva vecinom kriva zbog toga svega!

(odgovor članu Chilli)
  Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Prevara
2.12.2013 14:39:56   
Apotekarka
Imala sam slicnu situaciju samo noni nisu jos bili bvjencani i dvoumila se sta,kako i naravno presutila sve jer imam oskjecaj da je to ta osoba znala....Sad su u braku ne vidim da imaju takvih problema,ocito se ON primirio....Sad se pitam sto bi bilo da sam otvorila tu temu i sve joj rekla....Vjerovatno bi i on i ona mi zamjerili,nekad je bolje sutiti....Vjerovatno i ta zena sumnja...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Prevara
2.12.2013 14:47:43   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Zene drage treba mi vase misljenje i vas savijet... Sta uraditi kada znate da neko nekog vara? Naime, moj djever vara svoju zenu s kojom ima troje dijece! Taj brak je uvijek bio los i imaju stalno nekih problema i svadja. Djever je za sve to ispricao mom muzu, a muz meni...
Moje misljenje je da ne bi trebala niti ja niti moj muz da se petljamo u te stvari, ali eto zelim da cujem i vase misljenje, jer mi je opet nekako tesko to drzati to i zivjeti s tim sa on nju vara!
Njihov brak je skoro pa pred raspadom, i mislim da je ta moja jetrva vecinom kriva zbog toga svega!


sigurno je ona kriva...
nema govora da je on kirv šta...
misliš ta je danas troje djece roditi u jednom braku...sitnica stavrno

sasvim je logično da nije on ništa kriv i da dok je u braku vara svoju ženu...

pa kad već ne štima nek ima muda nek joj kaže...kloc jedan...

ne bih se mješala...al da je situacia ova kod mene sprugu bih rekla...
dok se ne razvede i ženi i djeci ne kaže meni a kafu nek ne dolazi....
ja neću nikome ništa da govorim a ti od brata zahtjevaj da bude fer i korektan...sve da je kao žena ne uznam ti koliko griješila troje je djece rodila, ona zaslužuje da je ipoštuje ako ni zbog čeka onda radi toga...

fuj...bratu reko, snahi a njoj nije...nikakav insanuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Prevara
2.12.2013 14:47:56   
Merylin
Ako brak ne valja, sam po sebi, saznavanje ili nesaznavanje za prevaru neće promijeniti situaciju. Ja ne bih ništa govorila, jer brakovi koji se zasnivaju na trpnji kad tad propadnu i zašto da ti budeš ta koja će dodadti kap na ionako prepunu čašu?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Prevara
2.12.2013 14:49:29   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: Anoniman

s tim sa on nju vara!
Njihov brak je skoro pa pred raspadom, i mislim da je ta moja jetrva vecinom kriva zbog toga svega!

On nju vara, a ona kriva za raspad brakauser posted image
Izvini, ali baš mi smješno.


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Prevara
2.12.2013 14:50:22   
Apotekarka
On nju vara, a ona kriva za raspad braka
Izvini, ali baš mi smješno.


mozda mu ne dauser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Prevara
2.12.2013 14:52:41   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: Anoniman

s tim sa on nju vara!
Njihov brak je skoro pa pred raspadom, i mislim da je ta moja jetrva vecinom kriva zbog toga svega!

On nju vara, a ona kriva za raspad brakauser posted image
Izvini, ali baš mi smješno.


e al da ovo napiše muškarac pa da ''svarim''
al žena piše i to jetrva...tom varalici ona je snaha...brat varalice je njen muž...
moš mislit...user posted image

ovo sve otkačilo materemuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Prevara
2.12.2013 14:55:16   
mala_sa
Svasta, pa i taj tm tj. njegov brat; sto ga ne "pritisne" da kaze svojoj zeni, a ne znaju svi osim nje user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Prevara
2.12.2013 14:57:11   
Merylin
Radi se o alfa mužjaku, pa zatouser posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Prevara
2.12.2013 15:18:13   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Zene drage treba mi vase misljenje i vas savijet... Sta uraditi kada znate da neko nekog vara? Naime, moj djever vara svoju zenu s kojom ima troje dijece! Taj brak je uvijek bio los i imaju stalno nekih problema i svadja. Djever je za sve to ispricao mom muzu, a muz meni...
Moje misljenje je da ne bi trebala niti ja niti moj muz da se petljamo u te stvari, ali eto zelim da cujem i vase misljenje, jer mi je opet nekako tesko to drzati to i zivjeti s tim sa on nju vara!
Njihov brak je skoro pa pred raspadom, i mislim da je ta moja jetrva vecinom kriva zbog toga svega!


Ovo kad citam sjetim se Kuduza, s time sto je tvoj djever Badema, a njegova zena - majka 3djece- kuduz.
Po meni trebala bi tvoja jetrva postupiti ko Kuduz i ubiti Kurvu, al radi djece nemoze, da neostanu sirocadi dok ona robija. Ali nista drugo nezasluzuje.
a ni tvoj muz, jer za razliku od vas, Bademin brat je bio ljudina i uvjek govorio kakva je user posted image

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Prevara
2.12.2013 15:22:09   
veeseelaa
svoj poso

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Prevara
2.12.2013 15:23:23   
Anoniman
Jest, znam da je glupo to sto sam napisala da je ona vecinom kriva za niihove probleme a on je ustvari taj koji je vara... Ali vjerujte mi ne znate o kakvoj je zeni rijec! Cak je i ona njega varala nekad prije! A taj moj djever joj je pruzio sve u zivotu, ni u cemu nije oskudjevala, kako ona tako ni dijeca. Sve je imala sto pozeli, najskuplju odjecu, najskuplje parfeme, kucnu pomocnicu koja joj je cak i dijecu cuvala i odgajala. Njeno je bilo samo da toj dijeci pokaze zadacu i da ih okupa a sve ostale poslove joj je radila ta zena odnosno kucna pomocnica... Malo je komplikovana situacija... Ta moja jetrva za mene nije dobra osoba a ni zena, jer se to dokazalo u mnogim situacijama... Al hajd sto za mene ona nije dobra nego nije ni za koga! S pola familije ona ne prica, s komsilukom isto tako ne prica, njoj niko ne valja, jedino ona valja i njeni! U tu kucu im vise niko ne dolazi, sve zbog nje.
Ja nisam rekla da je uredu to sto on nju vara, ali ni s njene strane nisu uredu neke stvari!

(odgovor članu Merylin)
  Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Prevara
2.12.2013 15:24:08   
Hanady RR
Ovo je već bajkicauser posted image
znači problema nemauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Prevara
2.12.2013 15:44:11   
adella88
Ja takođe znam da moj direktor vara svoju suprugu, i to traje već 5-6 godina.
Ali oni imaju "sretan" brak, zaista udovalja i njoj i djeci. Još kada je zove tepa joj tipa maco... a meni se kosa na glavi diže, jer je to ipak čovjek preko 50 godina, a ljubavnica je duplo mlađa. A supruga mu je zaista lijepa, zgodna za svoje godine, obrazovana žena i na visokom položaju, ali.... user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Prevara
2.12.2013 15:45:46   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ovo je već bajkicauser posted image
znači problema nemauser posted image

Kao da neko film prepricava user posted image
Zanima me sta ce biti na kraju user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Prevara
2.12.2013 16:47:11   
Galicia
Najvise volim kad se familija upetlja u tudji brak. A taj djever je nula.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Prevara
2.12.2013 17:01:45   
Anoniman
Joj vas, kao da ne znate ni jednu vjesticu koju je sevap prevaritiuser posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Prevara
2.12.2013 18:48:40   
Crnkica
Ma isti oboje dok se trpe u zajedničkom braku još i troje djece izrodili,valjda i zaslužuju jedno drugo...ti nemoj tu da se petljaš možeš samo sebi belaja da navučeš,znam danas dosta takvih aljkavih brakova...a opstaju i drže se...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Prevara
3.12.2013 10:33:55   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ovo je već bajkicauser posted image
znači problema nemauser posted image

vala baš
a ja počela čitati i taman se spremila da napišem koju user posted image user posted image
btw ne znam nijednu vješticu koju je sevap prevariti
ako je žena već vještica i zbog nje se brak raspada, onda je njen muž vrhunski šu*čina koji nema mu*a da se razvede nego je mora jadan varati

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Prevara
3.12.2013 14:05:45   
Lalali
Ne volim se javljati na ovakve teme ali moradoh, jer me bas ta recenica kako je ona vjestica i kako ga je varala, izazvala.
Tu se ocito ne zna ko je gori, ona ili on, ja bih rekla da su njih dvoje savrsen par, mislim, na kraju, ne bi bili u braku da nisu jedno za drugo. Rekla bih da su to dva kretena koji svoje bijesove stavljaju ispred svoje djece. On ne moze biti normalan kad je uspio napraviti troje djece zeni koja ga je varala, pretpostavljam da se varanje desilo prije te djece jer nije mogla nositi dijete u narucju i traziti okolo k.
eh sa, zato sto je ona ko biva, losa osoba, treba je prevariti. Ili u najmanju ruku, trebamo naci opravdanje kako mozda ona njega zapostavlja pa je on nasao drugu.
Najezim se na opravdanje zapostavjanja. Ni pod kakvim uslovima nema opravdanje da je vara isto kao sto se tice udaranja, ali vidim da ovdje ima zena kojima je normalnija stvar prevara nego udarac. Po mom misljenu oboje je fuj i nema opravdanja.
Pa sad je on stisnuo, rekao bratu da vara svoju zenu, valjda trazi da se neko sazali nad njim.
Moj ti je savjet da se vas dvoje ne petljate u to. Ona odlicno zna kakav joj je muz i kakav joj je brak. Kad vec tolike godine zivi pasjim zivotom ili ce nastaviti tako, pisajuci recke ili ce konacno otici a vi ce te biti krivi, jer ste se aman petljali u njihov brak. a od tog sto bi ste vi njoj rekli ispalo da ste joj cijeli brak trunili i mijesali se.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Prevara
3.12.2013 19:10:19   
madam x
Ma možda žena i zna.

Ja znam jednu, koju muž vara i koja kaže da ne bi otišla od njega sve da je pred očima njenim vara.

Svašta budalauser posted image

(odgovor članu Lalali)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Prevara
21.9.2014 22:35:56   
veeseelaa
Donosimo vam hladne i teške činjenice o preljubu – one koje je utvrdila nauka.

Ovih osam grupa ljudi varat će češće:

1. Ljudi koji su narcisoidni

2. Ljudi čiji su roditelji varali

3. Ljudi koji imaju ”prevarantske gene”

4. Muškarci s velikim testisima

5. Ljudi nesigurni u svoje partnere

6. Ljudi koji glume orgazme

7. Muškarci dubljeg glasa

8. Žene čiji muževi imaju veći penis

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *