|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vanmatericna trudnoca
3.5.2013 11:58:03   
Mrvica_83
Elkina mala mila .. Javljam se samo da ti kazem da mi je zao zbog svega sto ti se dogodilo user posted image user posted image Ja nisam imala VM ali jesam izgubila jednu trudnocu prosle godine .. Bez obzira koliko ja bila stara
( kod mene 12 nedjelja ) srce boli .. Ipak sebe sam tad tjesila mislju da mi je malo lakse jer nisam morala proci kroz agoniju porodjaja ili slicno da je beba bila starija .. Ovdje sam upoznala hrabre zenice koje su podnijele i prezivjele takve strahote da bi spomenik njihovoj hrabrosti bio malo .. I dalje se bore .. Mislim da je Bebica napisala da trebas malo istraziti uzroke zasto se VM desila / ona je navela da je kod nje mozda uzrok bio sto je nisu dobro uradili pilikom prethodnog spontanog .. Nije napisala da se infekcije javljaju nakon VM .. Kod tebe je ustanovljeno na vrijeme / jajovod i jajnik su sacuvani je li tako ?? i to je opet sjajno .. Uzmi vremena koliko i treba .. Isplaci se i prezali svoju mrvicu user posted image A onda uradi pretrage i bice aBd sve kako treba .. Sve je jos svjeze i rane sad bole mnogo .. Meni je trebalo nekoliko mjeseci .. Za to vrijeme sam uradila pretrage po kojima je sve ok .. I nakon 3 mjeseca od misseda smo poceli raditi na bebici .. Vec drugi mjesec pokusavanja sam zatrudnila i sad sam , hvala Bogu ,trudna 10+5 i ndam se da ce sa ovom T biti sve u najboljem redu .. Saljem ti veliki zagrljaj podrske !!

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Vanmatericna trudnoca
4.5.2013 10:12:51   
elkina_mala
Bebice,ne znamo uzrok,meni su rekli da je to organ koji pulsira,i da pulsiranjem to izbacuje u matericu,doktorica kaze da je moguce da nije mozda dobro radio...
Ne vjerujem da je ostalo,CR sam imala,valjda su ocisili :S
A tada kad me pocelo to boliti,pocela mi i kao neka infekcija,mislim spollja,svrab samo i bjelo pranje koje inace nemam nikad.

Znam da je uvijek na pocetku necega tesko,i nadam se da ce biti lakse malo kasnije...

user posted image user posted image

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu Renata99)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Vanmatericna trudnoca
4.5.2013 10:18:21   
elkina_mala
Mrvice,puno ti hvala za rijeci utjehe <3
I ja kazem,koliko god stara bila tr uvijek je tesko,ali opet,od goreg ima gore...Ima puno zenica koje su izgubile bebu u kasnim stadiju trudnoce,ili na porodu ili kasnije...:( :(

Jeste,sacuvano je sve hvala Bogu,evo drugi dan me ne boli stomak,sto znaci da polako nestaje :'(

Mozda smo i mi krivi,previse smo zurili,previse se radovali...Tek pocetak je bio a mi smo vec malenoj govorili da ce imati bracu ili seku,kako ce joj biti zanimljivo i kako ce braco il seka po nju u skolu dolaziti user posted image
Mozda smo prebrzo sve rekli,planirali...:(

Ljubim te puno,cuvaj mrvicu svoju,da ako Bog da bude sve ok
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Vanmatericna trudnoca
11.5.2013 13:16:17   
Mrvica_83
Elkina mala Nema na cemu mila .. Nemojte sebe kriviti za gubitak .. Tako sam i ja razmisljala i bilo me je muka jer sam rekla za T osobama oko sebe .. Nije to bio neki broj ljudi ali ipak .. Ovaj put je to nasa mala tajna user posted image Zelim ti da se brzo oporavis i da nam uskoro javis svoj plusic aBd .. Jesu li ti rekli koliko morate cekati ?? user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Vanmatericna trudnoca
23.5.2013 18:11:42   
DEPRESIJA
Drage moje sve Trudilice.. ja se nalazim u jednoj veoma kompliciranom stanju.. Kao prvo otisla sam ljekaru i kaze mi da je vanmatericna trudnoca onda drugi pregled da nije da je sve uredu.. sada sam trudna dva mjeseca ali jos sam u ne izvjesnosti ljekari mi kazu da je moguce da mi prsne trudnoca ili da se smjesti u supljinu maternice da ce se sve to za par ovi dana znati,jer moja trudnoca je na rubu vanmatericne trudnoce i normalne sad sve zavisi hoceli se smjestiti gdje treba .. sad mene interesuje dali je se iko susreto sa ovakim slucajem i sta je na kraju bilo.. Hitno mi je potreban odgovor user posted image

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Vanmatericna trudnoca
23.5.2013 23:16:45   
sreca 27
DEPRESIJA nadam se da ce ti se javiti neko ko zna malo vise o tome...ja zelim i nadam se da ce to sve biti abd uredu...

_____________________________

Mrvica ljubavi i dobrote vrednije su od tovara blaga i brda mudrosti.

(odgovor članu DEPRESIJA)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Vanmatericna trudnoca
28.5.2013 14:21:32   
Mrvica_83
Depresija mila Prije svega zao mi je jer si se uopste morala javiti na ovu temu user posted image Nije mi malo jasno kako je to granicna trudnoca - nikad nisam cula za to ?! Vec u V sedmici se vidi gestacijska vrecica u maternici user posted image .. Iako nisam imala VM nije mi tu jasno sta se zbiva pa samo da ti pruzim podrsku i podignem temu kako bi ti se javile zenice koje su, eventualno , bile u slicnoj situaciji !!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu DEPRESIJA)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Vanmatericna trudnoca
28.5.2013 16:44:00   
ena0002
Depresija ja bih na tvom mjestu otisla kod jos jednog gin....ako je proslo dva mjeseca kako kazes to bi se sad vec trebalo znati gje je i kako

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Vanmatericna trudnoca
21.7.2013 10:15:57   
Diddi
Ja sam u cetvrtak imala laparoskopiju, hvala Bogu sve je na vrijeme otkriveno i nisam bila puno trudna tako da je sve ostalo zdravo. Imala sam srecu sto sam prvu tockicu krvi na gacicama primjetila jos 7 dana prije no sto sam trebala dobiti m.
Tako da sam prvi test za trudnocu uradila jos dok mi nije ni kasnila, kao i prvi uzv na kojem se nista nije vidjelo osim zadebljanja maternice pa me narucio na pregled za 7 dana. Do tada se krvarenje tj. smedji iscjedak pojacao i telefonski mi je savjetovao doktor da uzmem Dabroston i otvorim bolovanje i mirujem. Uradila sam ukupno 3 testa za trudnocu i svi su bili pozitivni.
Na drugom uzv je opet u maternici nedostajala g.vrecica i beta hcg je bio 124.
Isti dan sam operirana, par sati nakon konstatirane vanmatericne i sad se oporavljam. Moram reci kako me ni u jednom trenutku bas nista nije zaboljelo i samo zahvaljujuci mojoj ustrajnosti da otkrijem sta je i dobrom ginekologu sam prosla dobro.

Inace su mi svi govorili da je krvarenje u trudnoci normalno i da ne brinem, i po internetu je bezbroj takvih prica, ali mene je na kraju to krvarenje i spasilo jer mi je bilo sumnjivo.
Inace to mi je bila prva trudnoca, muz i ja vec godinu dana pravimo bebu i bas smo se radovali. Dr.mi je rekao da na prvi pregled dodjem nakon prve mjesecnice te da mogu bez problema dalje raditi na bebi jer je sve maltene neosteceno.

Sad imam malo informacija vezanih za oporavak, koliko traje krvarenje? Kako se treba ponasati? Ne uzimam nikakve medikamente, samo neofen radi bolova. Molim one koje imaju iskustva da mi napisu par savjeta. Hvala!

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Vanmatericna trudnoca
26.10.2013 13:58:59   
mamaajna
HELLP kasni mi ima pola mjeseca,osjecala bolove u grudima,mucninu,nisam radila test.juce oko 12h dobijem menstruaciju barem sam ja tako mislila,koja je stala do veceri,evo danas nista ali imam bolove sa desne strane nisu jaki podmukli.eee sad neznam dal da idem, doktoru,mozda ce mi ocepiti.....a mozda ne.inace imam problema sa hormonima kao i sa menstruacijama.dal da idem uhhh

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Diddi)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Vanmatericna trudnoca
20.11.2013 0:42:44   
fahreta12
Zdravo...imala sam vanmatericnu trudnocu prije 3 godine..visi nisam pokusavala zatrudniti....menga je ok uvijek na vrijeme...izvadili su mi ljevi jajovod i dio desnoga..dok lijevi jajnik jos uvijek imam...i ako neznam zasto hah..bila sam trudna 8 tjedana i nisam imala nikakve bolove...voljela bih nesto pokusati ali neznam odakle da krenem...vadila sam briseve ok su dali je neka imala i slicnu situaciju...i ako je molim vas da mi kazete sta ste radili...lijecni mi govore o van tjelesnoj oplodnji ako nista ostalo ne uspije...mozete li mi reci sta ste pokusale i dali je upalilo molim vas...

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Vanmatericna trudnoca
20.11.2013 8:15:23   
Mia
fahreta12 dobro dosla na forum i zao mi je sto je tvoj prvi post bas na ovoj temi user posted image Mozes li molim te pojasniti zasto su ti izvadili dio desnog jajovoda? Pretpostavljam da je plod bio u lijevom jajovodu cim su njega kompletnog izvadili. Dok ne odgovoris, ovako ja razmisljam: ako je dio desnog jajovoda odstranjen, velika je sansa da on vise nije u funkciji. Naravno, to se moze provjeriti na dva nacina: pregledom koji se zove HSG (rendgensko snimanje prohodnosti jajovoda) i laparoskopijom (operativnim putem pregledati stanje jajovoda, te eventualno odstraniti priraslice ako ih ima). Posto sam ja imala slicno iskustvo, ja sam se odlucila za vant.opl.i evo hB uspjelo je. Ne znam koliko imas godina, ali u svakom slucaju, mislim da ti je vrijeme da se obratis nekom dobrom dr. za lijecenje neplodnosti. Znam da ti to sada mozda zvuci strasno (jer je i meni bilo grozno kad su mi rekli da mi je vant. jedino rjesenje), ali ni vantj.nije vise neki bauk i znam jako puno zenica koje su dobile svoje user posted image uz pomoc nje. Sretno u svakom slucaju!

(odgovor članu fahreta12)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Vanmatericna trudnoca
1.12.2013 22:42:21   
BeBaMoJaMala
Pozdrav,

Prije dva tjedna laparoskopski mi je odstranjen desni jajovod i plod. Ginekologinja nije vidjela nista sumnjivo na odstranjenom jajovodu (napr. priraslice jer sam prije 2.5g rodila sina carskim rezom) i isto kaze za lijevi da se cini savrsenim. Rekla mi je takodjer da pauziram samo jedan ciklus prije pokusaja ponovne trudnoce, pa me zanima iskustva drugih zena koje su isle odmah u akciju nakon 2. ciklusa.

Mene je tugovanje proslo, nekako sam si sve poslozila u svojoj glavi i spremna sam za nove pobjede. Sutra se vracam na posao i posao mi zaista nije nesto stresan (mozda ga ja nekad napravim jer mi je fitilj zaista kratak) ali zadnjih dana se nesto puno smijesim, zafrkavam prijatelje i sl. Osjecam se zaista dobro, fiziciki i psihicki, no iskreno postoji ona malena doza straha - a sto ako mi se opet to desi... mada opet mi se okrene film, nece, ovaj put su blizanci i braco i seka ce se pogurati do tamo gdje treba... hahahahahah

Hvala i pozdrav,
Kris

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Vanmatericna trudnoca
4.2.2014 8:18:02   
miks
Ja sam 6 sedmica trudnoce i juce su mi Maja i Mehmedbasic rekli da mi je vanmatericna skoro pa sto posto.
Beta mi je bila 513 u petak a 72 sata nakon 897.. Nije se bas uduplala sto posto.
Zvala sam momka koji radi u Bahceciu kaze da je ne moguce vidjeti dok bet ne bude 1500 a i da mi je beta dobra.
Kome vjerovato?!!

(odgovor članu BeBaMoJaMala)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Vanmatericna trudnoca
4.2.2014 10:20:50   
AAvalon
miks, ako se beta vec ne dupla kako treba, ne mora znaciti da je vanmatericna, moze biti i ne-vitalna trudnoca. gestacijski mjehur se svakako ne vidi dok beta ne dostigne oko 1000 (na boljim aparatima) ili 1500 (na otprilike svim savremenijim aparatima koje srecemo), tako da ne znam na osnovu cega su ti to rekli. sacekaj jos dan-dva, provjeri opet betu, i cim predje oko 1500 idi na pregled da vidis gdje se nalazi gestacijska. u svakom slucaju sretno, i samo da ti napomenem da se ni moja beta nije uduplala u dva dana, a rodila sam potpuno zdravo dijete hvala Bogu.

usput da pitam, jesi li na heparinu??

< Poruku je uredio AAvalon -- 4.2.2014 10:22:34 >


_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Vanmatericna trudnoca
4.2.2014 11:30:24   
Merylin
Nisam vas sve iščitala, ali eto, javljam se samo da s vama podijelim svoje iskustvo. Ja sam 2011 imala vanmateričnu trudnoću. Naravno, nisam ni znala, jer sam redovno imala menstruaciju i koristila kontracepcijske pilule. Bolovi su me uhvatili dok sam bila na moru, u Hrvatskoj, strašni bolovi. Primljena sam na kliniku u 5 do 12, bukvalno u zadnji tren, doktori kažu da sam se javila sutradan ne bih preživjela. Odstranjen mi je lijevi jajovod i izgubila sam ogromnu količinu krvi. Oporavak je trajao oko dva mjeseca. Nakon toga sam stalno imala neke upale, ciste, ma svaki mjesec sam bila kod ginekologa i čula svakakva mišljenja. O narednoj trudnoći nisam ni razmišljala.

Sad imam još šest dana do terminauser posted image zatrudnila sam potpuno prirodno, ono što bi se reklo iz prvog puta. Hvala Bogu, kažem svaki dan.
Ženicama sa ovim iskustvom zaista želim sve najbolje i puno bebica, jer ništa nije nemoguće, na kraju, ako ne može prirodno, uvijek postoji i neki drugi način.
Sretnouser posted image

_____________________________

18.02.2014. Mali Princ

I dva-tri osmijeha tiha i prosta... Sve je to ponekad tako malo, sve je to, vidjet ćeš, sasvim dosta :)

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Vanmatericna trudnoca
4.2.2014 14:45:15   
miks
Moja se nije uduplala u 3 dana i samo na osnovu toga su rekli sto posto vanmatericna i sto jos ne vide nista..
Ja sam isto citala da se ne moze nista vidjeti pa cak i dok beta nije 1500.
Danas sam uradila betu ali u drugoj laboratoriji...juce je bila 879 danas 1470 sto je dosta veca vrijednost pa se nadam da je sve ok ali nije ista laboratorija...nisam htjela vise ici u lab u kojoj sam bila u petak i juce posto su me docekali na vratima rekli nije dobar nalaz...to mi nije ok.
Da li beta moze biti 1470 znaci veca dosta od juce da opet bude vanmatericna?

IZVORNA PORUKA: AAvalon

miks, ako se beta vec ne dupla kako treba, ne mora znaciti da je vanmatericna, moze biti i ne-vitalna trudnoca. gestacijski mjehur se svakako ne vidi dok beta ne dostigne oko 1000 (na boljim aparatima) ili 1500 (na otprilike svim savremenijim aparatima koje srecemo), tako da ne znam na osnovu cega su ti to rekli. sacekaj jos dan-dva, provjeri opet betu, i cim predje oko 1500 idi na pregled da vidis gdje se nalazi gestacijska. u svakom slucaju sretno, i samo da ti napomenem da se ni moja beta nije uduplala u dva dana, a rodila sam potpuno zdravo dijete hvala Bogu.

usput da pitam, jesi li na heparinu??


(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Vanmatericna trudnoca
4.2.2014 14:46:45   
miks
Da li moraju biti neki simptomi? Kad su tebi krenuli? Ja ih nemam ali sam procitala da zena ne mora imati simptome a opet moze imati vanmatericnu

IZVORNA PORUKA: Merylin

Nisam vas sve iščitala, ali eto, javljam se samo da s vama podijelim svoje iskustvo. Ja sam 2011 imala vanmateričnu trudnoću. Naravno, nisam ni znala, jer sam redovno imala menstruaciju i koristila kontracepcijske pilule. Bolovi su me uhvatili dok sam bila na moru, u Hrvatskoj, strašni bolovi. Primljena sam na kliniku u 5 do 12, bukvalno u zadnji tren, doktori kažu da sam se javila sutradan ne bih preživjela. Odstranjen mi je lijevi jajovod i izgubila sam ogromnu količinu krvi. Oporavak je trajao oko dva mjeseca. Nakon toga sam stalno imala neke upale, ciste, ma svaki mjesec sam bila kod ginekologa i čula svakakva mišljenja. O narednoj trudnoći nisam ni razmišljala.

Sad imam još šest dana do terminauser posted image zatrudnila sam potpuno prirodno, ono što bi se reklo iz prvog puta. Hvala Bogu, kažem svaki dan.
Ženicama sa ovim iskustvom zaista želim sve najbolje i puno bebica, jer ništa nije nemoguće, na kraju, ako ne može prirodno, uvijek postoji i neki drugi način.
Sretnouser posted image


(odgovor članu Merylin)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Vanmatericna trudnoca
4.2.2014 15:47:48   
ljiljo
miks drug moj ne sikiraj se, ja sam imala u novembru vanm. i odstranili su mi desni jajovod bila je velika trudnoca a nisam ni znala jer mi je menstruacija bila redovna nije izostajala, i prokrvarila sam 17dc ali smeđe i imala bolove u jajniku tom ta me citava strana bolila i ja sam mislila da se nisu hormoni poremetili i odradim njihi usput kazem dr. i betu da odradim kad ono beta ogromna ali je vec pocela opadati, a ja sam imala nesnosne bolove, nisam se mogla ispraviti koliko me znalo potkociti i nisam se mogla skupiti

to su moji simptomi, a tebi bih savjetovala da sutra odes gin. nekom drugom, da te pogleda jer ti je beta sad vec dovoljno velika jer sve sto se otkrije na vrijeme je bolje

a ako nemas bolova i krvarenja ne sikraj se mozes bebi naskoditi mozda i nije VM


_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Vanmatericna trudnoca
4.2.2014 15:48:09   
Merylin
Ja ih nisam imala sve dok mi nije pukao jajovod, kad su krenuli bolovi u cijelom stomaku i ramenima. Imala sam krvarenja između menstruacija, mada više kao smeđi iscjedak, ali doktorica vjeruje da je to od pilula, a ne zbog VM trudnoće.

_____________________________

18.02.2014. Mali Princ

I dva-tri osmijeha tiha i prosta... Sve je to ponekad tako malo, sve je to, vidjet ćeš, sasvim dosta :)

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Vanmatericna trudnoca
4.2.2014 16:51:44   
AAvalon
miks, ne znam sta bih ti rekla, moraces se strpiti jos dan-dva pa na UZV kod doktora kojem vjerujes koji ce ti moci reci gdje je GV. mozda je to juce bila laboratorijska greska, ako je danas beta ok. malo je zbunjujuca situacija, vanmatericna moze biti i sa urednim i sa neurednim betama, ali iskreno meni ovo sad izgleda poprilicno ohrabrujuce. nadam se da ce ishod biti dobar i da ces se uskoro zabaviti trudnickim mukama user posted image

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu Merylin)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Vanmatericna trudnoca
4.2.2014 22:24:44   
miks
Hvala vam na podrsci.....nadam se da ce beta biti ok u cetvrtak a nadam se da cu se strpiti do petka da ne odem...

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Vanmatericna trudnoca
6.2.2014 0:29:04   
miks
Drage moje mene pocelo nesto sinoc boliti i odem ipak danas doktoru...ustanovi se trudnoca i sve uredu!

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Vanmatericna trudnoca
6.2.2014 8:03:00   
AAvalon
miks user posted image user posted image user posted image  sretno, da sve prodje u redu. jesi li na heparinu?

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Vanmatericna trudnoca
6.2.2014 23:19:25   
miks
Nisam jos ne znam da li da odmah pocnem ili da cekam da se vidi beba u gest kesi i srce da se cuje...
Imala sam spontani u augustu u 12 sedmici...imam mutaciju na FII gen..hematolozi i moj gin ne misle da trebam ici sa heparinom
Ali ostali ginekolozi kao npr bahceci misle tako da sam odlucila ne riskirati.
Da li iko zna razliku izmedju heparina i clexana??
IZVORNA PORUKA: AAvalon

miks user posted image user posted image user posted image  sretno, da sve prodje u redu. jesi li na heparinu?


(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *