|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ŠTa ne bi jeli ni da vam ko plati!???
19.7.2012 16:14:57   
mala_sa
"Specijalitet" iz Vijetnama - kuhano jaje, sa malim piletom unutra user posted image user posted image . Inace sva njihova jela su mi user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: ŠTa ne bi jeli ni da vam ko plati!???
19.7.2012 18:03:08   
MicoTico
Ja bih sve probala kad bi imala priliku:i kukce i zmije i ćuke i mace, što da ne? Ako mi nije bed jesti mladu teletinu, jaretinu ili svinjetinu, što ne bi probala nekog skakavca na žaru?
Ja sve jedem sem kuhanog slatkog kupusa i tripica, a i to sam jela kad sam živjela s roditeljima. Sad ih nikada ne spremam kod kuće. Sestra i ja smo uvijek morale sve jesti i nismo smjele "izvoljevati", pa i taj omraženi kupus. Imala sam preko 20 god, ali sam morala isprazniti tanjir, čak i kad je famozni kupus u pitanju. Moj tata nam je govorio da je izraz nepoštovanja prema onom ko je kuhao i trudi se oko nas da ne jedemo što je servirano.
A još da se nađem sa Bearom Gryllsom na kakvom pustom ostrvu, jela bi mu skakavce i larve iz ruke i ne bi se bunilauser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: ŠTa ne bi jeli ni da vam ko plati!???
12.9.2012 12:12:44   
bebaa
necu uzimat u obzir ove zabe kukce zmije i ostale zivotinjke koje nisu u bosanskom meniu...ali ni slucajno ne bi jela morske plodove...ne znam kakvog su ukusa i ne zanima me,jednostavno to nije moja hrana...od svega iz kojekakvih voda mogu pojest oslic i to res pecen...mnogi su odusevljeni morskim pjodovima i to postujem...pa i ja imam neke svoje prohtjeve...luda sam za svim vrstama povrca u svim oblicima...

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: ŠTa ne bi jeli ni da vam ko plati!???
11.12.2012 0:38:13   
amra_sa
Ne jedem ništa što mi vjerski nije dozvoljeno, mada moram reći da volim popiti dobar domaći liker i kupinovo vino - zbog krvne slike i takouser posted image Mnogo sam gadljiva kad je hrana u pitanju.Ne bih pojela živog jastoga ni za živu glavu, niti bilo šta što je živo i što se miče. Još im je to delikatesa fuujjjjjj. I ovu rakiju ne bih probala da iže iz mrtvih user posted image http://www.radioimotski.hr/index.php/gospodarstvo/817-rakija-poskokusa-priki-lik-za-sve-bolesti

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: ŠTa ne bi jeli ni da vam ko plati!???
21.12.2012 11:08:25   
Targus
Ja ne bi jela one insekte, to mi je bas odvratno..puzeve isto, iako sam cula da su kao ukusni user posted image

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: ŠTa ne bi jeli ni da vam ko plati!???
9.1.2013 17:02:39   
dijete prirode
možda može i slično pitanje - šta nikad ne biste pojeli, a plaćate da ga jedete? :)

(odgovor članu Targus)
Neposredna veza do poruke: 56
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *