|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Masne sjene za oci
16.2.2009 4:59:22   
Lorna
Nesto mi se prohtjelo da promjenim sminku, pa me zanima znate li ko ima dobre masne sjene. Vidjela sam da revlon pravi neke, ali nisam probala. Htjela bih bijelu, bez, svjetlo lila i sve nijanse smedje.


_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Masne sjene za oci
16.2.2009 9:27:03   
Ilhana RR
Ja sam ljetos kupila dvije u Sarajevu, marke Rimmel i predobre su mi... probala sam Oriflame-ove i beze su... nakon pet minuta ostane ti samo jedna linija od treptanja... i imam par ih od Loreal-a i isto su predobre... uopste se neskupljaju na ocima vec i nakon5-6 sati izgledas kao da si se tek nasminkala...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Masne sjene za oci
16.2.2009 16:35:46   
Lorna
To i trazim - da mi s enakon sat vremena ne nakupe u naborima kapaka.
Hvala, potrazicu Rimel i Loreal, mada ja nesto ovdje nisam vidjela da imaju masne.



_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Masne sjene za oci
17.2.2009 1:02:56   
Ilhana RR
a gdje si ti trenutno?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Masne sjene za oci
17.2.2009 1:18:41   
Lorna
U Americi, u Texasu

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Masne sjene za oci
17.2.2009 1:25:05   
Ilhana RR
aha ima jedna koja sam 100 % sigurna da ima tamo da se kupi... neznam marku al mogu vidjeti kad budem u gradu pa ti reci... one su predobre ali i preskupe... mrvica jedna kosta 50 eura...


pogledaj ovde gdje imas da kupis od rimmela...

http://wheretobuy.rimmellondon.com/storelocator.aspx


< Poruku je uredio Ilhana -- 17.2.2009 1:30:33 >


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Masne sjene za oci
17.2.2009 3:21:47   
Lorna
rimmel ima i ovdje, i imam par njihovih karmina i lakova za nokte, ali bas nisam vidjela da imaju masnih sjena.
50 eura mi je bas previse za sjenu, ali eto javi mi koja je marka, cisto iz znatizelje

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Masne sjene za oci
17.2.2009 19:05:56   
Visnja RR
da vam se ne bi stavarala ta linija kupite fixator za sjene... a zasto bas masne? user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Masne sjene za oci
17.2.2009 23:39:54   
Ilhana RR
malo su upadljivije na ocima... bar ove sto ja imam...

a Rimmelove su ti u okruglim "kutijicama", crn poklopac... pravo dobre extra... Ovde u Svedskoj ih nema nigdje... tek u Sarajevo kad odem mogu ponovo kupiti... pocela sam da ih "stedim" i koristim samo kad su posebne prilike hehehe....

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Masne sjene za oci
18.2.2009 5:21:15   
Lorna
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

da vam se ne bi stavarala ta linija kupite fixator za sjene... a zasto bas masne? user posted image

Visnja, sta je fixator za sjene? mislim otprilike znam da je to nesto sto ih fixira za kapke, ali vjeruj d anisma niakd cla za to. Ko pravi, kako izgleda? Imas li sliku ili link?
A sto masne? Ma ne znam, nesto mi doslo da malo promjenim, nekad sam ih puno korisitla, joj ako se sjecate dolazile su u okruglim kutijicma pa se navrtale jedna na drugu??? Sjecli se iko toga?

Ilhana, bas cu pogledati da vidim ima li tih rimmelovih ovdje, hvala ti!


_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Masne sjene za oci
18.2.2009 22:37:40   
Visnja RR
sjecam se tih sjena user posted image  
a sutra cu pitati drugaricu ona koristi taj fixator...znam da se moze kupiti u CM-ovim shopovima...
cini mi se da je ARTDECO...al provjerim ti jos to...
ja npr korisitim njihove sjene u kamenu... one sto se mogu kupiti na komad... i odlicne su mi...
uvjek me je nerviralo kad mi se npr svidja jedna sjena  pa moram kupiti kutijicu sa jos 3 koje budu bezveze...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Masne sjene za oci
21.2.2009 7:06:29   
Lorna
Ko proizvodi artdeco? mislim je li to nesto s nasih prostora ili...? Pitam da vidim mogu li to naci u Americi.
ja sam u medjuvremenu kupila si 4 revlonove (kao sto Visnja rece, svidja mi se jedna a moram kupiti jos 3 uz touser posted image ) masne sjene, 2 Lorealove HIP i neku Wet 'n wild, koja je u prahu,a li kad se nanese daje efekat masne. ali, s obzirom na cijenu ( manje od $5) trebala sam znati da nista ne valja - nakon pola sata sva se nakupila u naboru kapka. ali boja je fantasticna (sampanjac)!

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Masne sjene za oci
17.2.2010 22:41:56   
acudesa
Postovi prebačeni sa teme: "Masna sjena"
IZVORNA PORUKA: shpagica

Preporucite mi pliz neku kvalitetnu masnu sedefastu sjenu koja moze da izdrzi cijeli dan a da se ne rastopi i ne razmelja po kapcima?

Nekad sam na poklon dobila jednu Cristian Dior i to je bila SAVRSENA sjena koja je mogla da se nanosi i suhim i mokrim aplikatorom. Ja sam obicno prvo malo sjene nanosila suhim aplikatorom da rub sjene ucinim "mekanim" dok je onako praskasta na spuzvici, a onda preko kapka ispunim sve sa dosta sjene koja se nakupi na mokru spuzvicu. To mi je davalo tako famozan metalni efekat ocima (smedje su mi oci i smedja sjena) da sam sad pretuzna sto sam potrosila tu sjenu.

E sad, ne daju mi se pare (50 i vise KM) za CD sjenu pa me zanima da mi preporucite neku drugu kvalitetnu (manje skupu) s kojom bih mogla da se igram s ovim suho/mokro momentima?
IZVORNA PORUKA: almai

uzmi ardeko-vu sjenu.Imas ih u dm-u i jedna kosta 7km.Odlicne suuser posted image


IZVORNA PORUKA: bebbe

Joj, shpagice, i meni su njbolje CD sjene, a isto tako imam nekih par od Loreala koje mi nisu loše, pa probaj. 


IZVORNA PORUKA: Nunny

ja sam koristila collistar i pupine  one su extra



IZVORNA PORUKA: *Seve*

Ja koristim CD i Lancome i vise mi se dopada Lancome...Jer bas volim sijenke..




_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Masne sjene za oci
17.2.2010 23:06:24   
Ilhana RR
Ja sam nedavno uzela, na snizenju Isadorine masne sjene u tubici i extra su....

user posted image

Imam ih u cetri boje =)




_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *