|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lactogyn tablete za vaginalnu floru
15.2.2008 10:31:12   
vaga
Pozdrav svima nisam se javljala nekoliko dana zbog guževe na poslu, ali sada sam tu i htjela bih vam reći da sam jutros bila na redovnom pregledu kod dr. i rekao mi je da imam malo gljivica tj. candida i dao mi je vaginalete i uz to Lactogyn tablete. Mislim da bi ove tablete trebala koristiti svaka žena, a detaljnije možete pročitati niže:  
Lactogyn - Prvi oralni probiotik za zaštitu zdravlja vaginalne flore16.11.2006.Jadran galenski laboratorij u suradnji s tvrtkama Chr. Hansen i Urex Biotech plasirao na tržište novi revolucionarni probiotički preparat.

LACTOGYN je prvi probiotik u svijetu za koji je znanstveno dokazano da učinkovito djeluje na ravnotežu vaginalne mikroflore i zdravlje urogenitalnog sustava nakon oralne primjene. Jednostavnost primjene uzimanjem na usta, neškodljivost i sigurnost LACTOGYNA osiguravaju ženama preuzimanje kontrole nad svojim intimnim zdravljem.
(Zagreb, 16.11.2006.) - Na promotivnom predstavljanju u Zagrebačkom klubu Škola, stručnjaci JGL-a predstavili su novi revolucionarni probiotički preparat LACTOGYN. Za probiotičke sojeve koje sadrže LACTOGYN kapsule, znanstveno je dokazana učinkovitost djelovanja unutar urogenitalnog sustava nakon primjene na usta.
LACTOGYN kapsule sadrže dva patentirana i klinički podržana probiotička soja (tzv. dobre bakterije) - Lactobacillus rhamnosus GR-1 i Lactobacillus reuteri RC-14. Mogućnost primjene ovih jedinstvenih probiotika rezultat je 20-godišnjeg istraživanja kanadskih znanstvenika, dr. sc. Andrew W. Brucea i dr. sc. Gregora Reida.
Zbog specifičnosti anatomske građe, žene su izložene svakodnevnim različitim štetnim utjecajima, zbog čega je moguće narušavanje prirodne zaštite koju inače osigurava normalna vaginalna mikroflora. Ubrzani ritam života, stres, oslabljeni imunitet i česte promjene partnera utječu na ravnotežu vaginalne mikroflore. Poznato je da mnoge žene nakon uzimanja antibiotika širokog spektra djelovanja osjete probleme u intimnom području. Ponekad sličan utjecaj mogu imati oralni kontraceptivi zbog visoke razine estrogena koja pogoduje rastu gljivice roda Candida, koja je najčešći uzročnik neugodna svrbeža.
LACTOGYN je dostupan bez recepta u ljekarnama diljem Hrvatske od listopada ove godine.

Pozdrav svima user posted image


_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Lactogyn tablete za vaginalnu floru
15.2.2008 10:36:33   
budućamama
Odlično!!!
Ovo je sigurno lakše koristiti od svima nam mrskih vaginaleta, iako sam čula da se može candida liječiti i tamponom umočenim u Lgg jogurt.
Vago, znaš li koliko koštaju ove tablete i gdje se mogu nabaviti?

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Lactogyn tablete za vaginalnu floru
15.2.2008 11:06:04   
vaga
Koštaju 16,09 KM i kupila sam ih jutros u apoteci prekoputa pozorišta, pretpostavljam da se ima kupiti u svim apotekama Sarajevo. Baš mi je teta u apoteci rekla da lično koristi i preporučuje ga svima najmanje tri mjeseca u kontinuitetu. user posted image  

_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Lactogyn tablete za vaginalnu floru
15.2.2008 11:09:40   
vaga
I ja sam čula sa tampon namočen u Lgg, ali ja ću ipak uzeti i vaginalete koje mi je dr. dao Poliyginax i uz to svakako nastaviti sa uzimanjem Lactogyn tableta. user posted image

_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Lactogyn tablete za vaginalnu floru
15.2.2008 11:20:51   
Antigona
Ja sam ih koristila, doduše nisam dosljedna bila ( 3 mj. u kontinuitetu) ali su zaista dobre. Kupila po preporuci ginekologa, nakon potrošene duple doze canesten kreme.


(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Lactogyn tablete za vaginalnu floru
16.2.2008 19:43:15   
Ivona
I ja sam koristila LACTOGYN tablete mjesec dana i pokazale su se najboljim sredstvom u borbi sa ruznim vaginalnim sekretom.
Prvih 8 dana sam uz njih koristila i ROJAZOL vaginalete.
Preporucila bih svima,jer je to samo dodatak prehrani.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Antigona)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Lactogyn tablete za vaginalnu floru
16.2.2008 21:09:21   
Amelaa RR
Ako Bog da u ponedeljak ih uzimem odmah,...jer imam malo pojacanog sekreta...pa nece skoditi da ih uzimam....

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Lactogyn tablete za vaginalnu floru
14.10.2009 10:45:49   
HanaBana
I ja se borim sa pojacanim sekretom ruznog mirisa i evo srecom nadjoh ovu temu. Odmah odoh kupiti ovo. Hvala ringeraji!

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Lactogyn tablete za vaginalnu floru
14.10.2009 10:50:39   
mamina princeza
drugi put imam problema poslije antibiotika, pa moram koristiti neke vaginalete obicno canesten ili slicno.
Moglo bi i meni ovo pomoci da malo "popravim " floru??


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Lactogyn tablete za vaginalnu floru
14.10.2009 10:54:30   
lilix
ove tabletice su super koristla sam ih 3 mjeseca, ma milina, nema dnevnih uložaka, suha i čista cijeli dan, milina, ko ih izmisli svaka mu čast

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Lactogyn tablete za vaginalnu floru
14.10.2009 11:01:27   
HanaBana
Uh ako je tako lilix castim te:))Ja imam takvih problema da to nije humano vise. Isla sam doktoru ali te briseve mi nisu radili eto kao sve je uredu:(A iz mene ebukvalno"lije" a da ne govorim o mirisu. Na posao pored ulozaka noam gacice i perkam se jer mi je pravo neugodno i nema sta nisma probala ali nista. Nadam se da je u ovim tabletama spas:)

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Lactogyn tablete za vaginalnu floru
14.10.2009 11:13:05   
maja78 RR
A pa nevjerovatno, a bas sad mislim da idem sta traziti u apoteci, imam nekakvu valjda upalicu, ali ovdje se bolje sazna:) Hvala zene ! user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *