|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Detaljan opis poroda
27.6.2014 21:04:12   
Surilica
Prvo pozdrav svima user posted image
Ja sam novi kolacic na stranici i forumu i koliko sam uspjela pregledati listu tema, nisam naletila da je ova vec negdje otvorena.
U 36. sam sedmici trudnoce , kako mi se blizi termin sve sam nervoznija i po citav dan se pokusavam sto vise edukovati i pripremiti za taj dan d user posted image
Trudnocu mi vodi dr. Boris Nikulin na Jezeru, porodice me on, zajedno sa babicom Munverom.
Eh sada, ako moze neko ko se nedavno porodio na Jezeru da mi detaljno opise sve sto se radi od samog dolaska na porodiliste. Negdje sam citala da rade klistriranje, negdje da ne, zatim su spominjali na nekim temama da suprug treba donijeti briseve ako zeli da prisustvuje porodjaju, sta sve smijem unijeti u salu i sta mi je potrebno u sali, moram li imati njihovu spavacicu, sta sve gore dobijem, smijem li unijeti svoje hrane, kada me vode u salu nakon prijema, koliko ostajem u sali itd, itd. Voljela bih da znam sta me sve ceka kada se pojavim gore i kakva je procedura dok konacno ne dobijemo svoju curicu u ruke user posted image
Znam da je opsirno, ali ako iko moze da mi objasni bila bih mu zahvalna. Doktora cu svakako ispitati, kao i babicu, ali bih voljela cuti i vasa iskustva. user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Detaljan opis poroda
27.6.2014 21:05:26   
InLove
Imas temu vec, vase porodjajne price.. sad cu ti naci link. Pa pregledaj ima puno lijepih prica user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Surilica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Detaljan opis poroda
27.6.2014 21:07:16   
InLove
Evo izvoli

http://www.ringeraja.ba/forum/vase-porodajne-price/m_1951/mpage_89/tm.htm#2214822

user posted image
Sretno na porodu user posted image

A evo imas i ovu temu gdje se dopisuju nase trudnice

http://www.ringeraja.ba/forum/razgovori-u-ocekivanja-beba--juni/m_2210789/mpage_81/tm.htm#2239079

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Surilica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Detaljan opis poroda
27.6.2014 21:07:58   
Surilica
vidi se da sam nova, pojma nemam. user posted image user posted image

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Detaljan opis poroda
27.6.2014 21:09:53   
InLove

IZVORNA PORUKA: Surilica

vidi se da sam nova, pojma nemam. user posted image user posted image

Snaci ces se,polahko.. Svi smo mi bili pocetnici,eto imas teme pa opleti sada user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Surilica)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *