|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razvod ili ne - štetnost za razvoj djeteta
6.7.2014 0:35:59   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ne može se gledati u Robena i tipkati ženo user posted image

sve sa produžecimauser posted image

sram da nas bude...a mogle smo po pitu savit da se ima za sutra, malo paučinu počistiti...a mi pred RR i utakmicu zasjele...user posted image

Silere...vidiš to bolan kakvo si ti zlato oženio...žiku nas ...ti bi nas odrobio majkemiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Razvod ili ne - štetnost za razvoj djeteta
6.7.2014 0:38:36   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ne može se gledati u Robena i tipkati ženo user posted image

sve sa produžecimauser posted image

sram da nas bude...a mogle smo po pitu savit da se ima za sutra, malo paučinu počistiti...a mi pred RR i utakmicu zasjele...user posted image

Silere...vidiš to bolan kakvo si ti zlato oženio...žiku nas ...ti bi nas odrobio majkemiuser posted image


šuti bona evo penala user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Razvod ili ne - štetnost za razvoj djeteta
6.7.2014 0:42:18   
ziki

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ne može se gledati u Robena i tipkati ženo user posted image

sve sa produžecimauser posted image

sram da nas bude...a mogle smo po pitu savit da se ima za sutra, malo paučinu počistiti...a mi pred RR i utakmicu zasjele...user posted image

Silere...vidiš to bolan kakvo si ti zlato oženio...žiku nas ...ti bi nas odrobio majkemiuser posted image

a on optimisticno rece serijski ubica u penziji, evo ga Hanady u službu opet ubaci user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Razvod ili ne - štetnost za razvoj djeteta
6.7.2014 10:27:10   
muaaa

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: saritaa

e jesi nas'o dje ces sajvete traziti...ovdje ti je za svaki bracni problem rijesenje razvod user posted image



Pa on to i hoće.
I tema mu se zove Razvod ili ne, neće da ide brašnom savjetniku, otišao u drugu sobu, neće da komunicira sa ženom...
Super mu došla ova tema i RR da mu kažemo :Razvedi se jarane!

nema razvoda dok ne odobri rr vijece...samo da se zna!

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Razvod ili ne - štetnost za razvoj djeteta
6.7.2014 10:55:50   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: saritaa

e jesi nas'o dje ces sajvete traziti...ovdje ti je za svaki bracni problem rijesenje razvod user posted image



Pa on to i hoće.
I tema mu se zove Razvod ili ne, neće da ide brašnom savjetniku, otišao u drugu sobu, neće da komunicira sa ženom...
Super mu došla ova tema i RR da mu kažemo :Razvedi se jarane!

nema razvoda dok ne odobri rr vijece...samo da se zna!


pa da...
kad nas vec nije pitao kad se zenio mora da trazi dozvolu da se razvede od RR vijeća

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Razvod ili ne - štetnost za razvoj djeteta
6.7.2014 15:19:40   
idana_85
Silere, iscitah tvoj kilometarski post, ali nemam bas vremena ostale da citam.
Ti si dobar covjek, otac, pa hajdemo reci i muz. Sta tebi konkretno smeta kod tvoje zenice osim da mrzi cistiti kucu (sto skoro se mi mrzimo, iako znamo biti manicne) i sto joj je jedino prozor u spoljni svijet taj mobitel?
Zasto si toliko ukocen i ustoglejn? Opusti se malo. Djeca jesu odgovornost,ali ako si dobio dijete ne znaci da sad trebas prestati zivjeti?
Slazem se da bi tvoja supruga takodjer trebala prati sudje, usisavati, prasinu...da dijelite te obaveze. Ali sugrno joj je 2 godine samo stednje, posla, ciscenja i brige oko djece preko glave. Mozda si ti neki izdrzljiviji tip, ali vjeruj mi i tebi ce to dosaditi.
Idi ti u tu spavacu, zagrli svoju zenu, ponesi dijete i rijesite to. Neko rece nece za 100 KM svijet stati. Neke stvari novcem ne mozes kupiti, zato stedi ali ne pretjeruj.
Nadji dadilju ili zamoli roditelje da pripaze dijete otidjite na more, u set_nju, na sladoled, ali samo vas dvoje. Brak nije briga o djetetu, vec medjusobna briga, ljubav, njeznost. Djete treba biti tu da biste vi bili srecniji da bi vama upotpunilo zivot, ne da se zbog djeteta i kuce razvedete.
Inace dolazak djeteta dovodi veliku promjenu u porodici i partnerskim odnosima, prve dvije godine znaju biti jako teske. Smiri se i nadjite kompromis. Hajde furaj zeni, ne gubi vrijeme na forumu

< Poruku je uredio idana_85 -- 6.7.2014 15:21:13 >


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Razvod ili ne - štetnost za razvoj djeteta
7.7.2014 13:29:51   
Anoniman
Sta mai? user posted image

(odgovor članu idana_85)
  Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Razvod ili ne - štetnost za razvoj djeteta
7.7.2014 13:44:53   
anitaa
Malo se vi razdvojite, najbolje neka oni odu negdje, (za eventualne galebare - ne odgovaram, šala), a ti ne radi, nego u tišini svog doma malo prokontaj, kad se vidite - možda će vam se samo kazati...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Razvod ili ne - štetnost za razvoj djeteta
7.7.2014 14:04:53   
hanabanana
Ja bih se zaklela da je ovaj tip djevica u horoskopu.

I pridodala da me strah ovakvih likova.

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Razvod ili ne - štetnost za razvoj djeteta
7.7.2014 15:12:33   
salmana
Meni se cini da si odredjen, organizovan, odlucan, jako dobro znas sta zelis u zivotu, svjestan si sebe I svojih osobina I svog potencijala, medjutim u svemu tome mozda to manjka malo fleksibilnosti. Kako si napisao sve ste podredili djetetu (djeci) svi planovi zivotni su uz kalkulaciju da djeci bude (naj)bolje I supruga te prati u tome (pridruzila se tvom finansijskom planu uz koji mozete stedjeti) ALI popusti malo, zivot je kratak, daj vam malo prostora da se odmorite I napunite baterije.

Mozda uz sve sto si napisao mislis da te supruga ne prati do kraja u vasem zajednickom zivotu, ali vjeruj mi da ima I do tebe pogresnog stave u smislu da otezavas svakodnevno funkcionisanje preozbiljnim stavom.

Nema sanse da se nakon toliko vremena zajedno vise ne volite, malo su vam se promijenili zivotni stavovi I prioriteti otkako imate dijete (sto se ugl svima desi) ali ti si to sve prestreberski postavio strogo, kazem ti opusti se malo sa suprugom na nacin kako si (kazes) opusten sa djetetom.

Sretno u svakom slucaju, a razvod bi meni bio ZADNJE za uraditi pogotovo ako su razlozi neslaganja rjesivi na ovaj ili onaj nacin. Brak je kompromis I iskreno u mom braku je mnogo cesce popustao suprug (to ti je normala user posted image ) tako da taj tvoj kruti tvrdoglavi stav ne ide prema dobrom...razgovarajte puno I uz strucnu pomoc ako treba, vidim da brines kako bi se razvod odrazio na dijete - pa svjestan si da je to svojevrstan hendikep, uvijek bio I ostao.

I meni si simpatican, ja volim odredjene ljude sa stavom, ali vjeruj mi u braku ne postoji ni crno ni bijelo, samo million nijansi sive user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Razvod ili ne - štetnost za razvoj djeteta
7.7.2014 15:31:17   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja bih se zaklela da je ovaj tip djevica u horoskopu.

I pridodala da me strah ovakvih likova.

trebao je nac i djevicu za zenu, ko mm i ja user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 136
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *