|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prva ljubav
11.2.2008 7:42:15   
Anoniman
moja prva ljubav je mm, mada tada nisam ni mogla slutiti da ce tako biti, ipak nam je bilo 14 god... upoznali smo se jos davne '96. god kad sam ja po prvi put poslije rata dosla kod sestre u Sarajevo...a on je rodjak od mog zeta, pa eto posjetio rodjaka, ja ga odmah skuzila i zaljubila se hhehe
poslije toga se nismo vidjeli 4 pune godine, ja imala momaka, zaljubljivala se, odljubljivala, al je on mi uvijek bio u sjecanju, posebno godinu dana poslije upoznavanja (a o cemu, kao i kod vas mnogih svjedoce dnevnici hihihi user posted image )
sudbina je htjela da se sretnemo ponovo 2000. godine na moru, skupa user posted image eee kako sam bila presretna i tada je pocelo ono sto i dan danas traje, hvala dragom Bogu. eto nakon skoro 7 godina veze uzeli smo se, odselili daleko i sada cekamo malu bebicu user posted image ...volimo se i presretni smo

(odgovor članu Vedica)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: prva ljubav
11.2.2008 7:47:06   
Amelaa RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: prva ljubav
27.2.2008 23:47:26   
lavica




e drage moje, ja sam se zaljubila u drugom razredu srednje skole, malo smo se kao zabavljali, setkali, bilo nam super, onda ja pricala sa mamom i ona mi saopstila da mi je to rodjak i naravno morali smo se razici,
i danas smo u kontaktu, stalno se vidjamo i uvijek o svemu pricamo i savjetujemo jedno drugo. uvijek ce imati posebno mjesto u mom srcu!




_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: prva ljubav
1.3.2008 0:28:03   
Sonja
IZVORNA PORUKA: dina_qa

moja prva ljubav je mm, mada tada nisam ni mogla slutiti da ce tako biti, ipak nam je bilo 14 god... upoznali smo se jos davne '96. god kad sam ja po prvi put poslije rata dosla kod sestre u Sarajevo...a on je rodjak od mog zeta, pa eto posjetio rodjaka, ja ga odmah skuzila i zaljubila se hhehe
poslije toga se nismo vidjeli 4 pune godine, ja imala momaka, zaljubljivala se, odljubljivala, al je on mi uvijek bio u sjecanju, posebno godinu dana poslije upoznavanja (a o cemu, kao i kod vas mnogih svjedoce dnevnici hihihi user posted image )
sudbina je htjela da se sretnemo ponovo 2000. godine na moru, skupa user posted image eee kako sam bila presretna i tada je pocelo ono sto i dan danas traje, hvala dragom Bogu. eto nakon skoro 7 godina veze uzeli smo se, odselili daleko i sada cekamo malu bebicu user posted image ...volimo se i presretni smo





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


moja prva ljubav se zavrsila katasrofalno i zbog njega idiota sam mogla sve da izgubim i sto je najgore moju ljubav zivota....al shvatila sam na vrijeeme kakav je i poslala ga tamo gdje mu je mjesto...daleko od mene  eheheheh
moj MM je moja prava ljubav...srce slatkouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: prva ljubav
20.4.2008 17:22:43   
lamka
moja prva ljubav....................... kak to lijepo zvuci a koliko bola  i suza se krije iza toga vremena
mislim da me niko nikada nije tliko povrijedio kao on ali sam ipak i dalje bila luda za njim.koja sam budala bila.na svaki njegov znak sam bila tu.....
a danas se i ne poznajemo prodemo jedno poed drugoga kao da se ne poznajemo
vidjela sam da ima sina iste dobi kao i moja lamija.bilo je lijepih trenutaka ali uglavnom su to bili trenuci koji ostavljaju gorak okus ali hvala dragom Bogu pa sretoh svog dragog mm i iako me je bilo strah dugih veza ipak sam s njim bila 4 godine i danas imam svoje sunce i volim ga najvise na svijetu


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: prva ljubav
4.5.2008 12:43:06   
jupajdi
Moja prva ljubav je moj muž.
Upoznali smo se davne '93 godine. Nismo imali ni 17 godina. I tada smo se zaljubili čistom, dječijom, naivnom ljubavi. Rat nas je zbližio i nije bilo nikakve koristi od te veze osim zaljubljenosti. Skoro 10 godina smo se zabavljali i nikada nam nije bilo dosadno skupa. U braku smo evo već 5 godina. Imamo slatkog sina i čekamo još jednu princezu.
Ljubav i danas traje istim onim intenzitetom kao i prije 15 godina, samo što je sada ozbiljnija i jača.
I dalje nam srce zatreperi kada se pojavi na vratima jedno od nas dvoje.
Nećete povjerovati, ali mi smo i od porodilišta skupa.
Naše mame su isti dan rodile svoju djecu, a mi smo i kao bebe ležali jedno pored drugog. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: prva ljubav
10.5.2008 13:13:26   
Aminad
moja prva ljubav eh sad to je jako teška tema

imala sam 14 god. on 17 i cijela moja prva ljubav svodi se na par riječi


dubooooke, nježne, poglede u kojima se bez i jedne riječi moglo reći sve

sretali smo se, dugo stajali, malo pričali (šta ima ?- bila je jedna od 5 rečenica koje bismo rekli)
dugo smo gledali jedno drugo u oči i nikad nismo rekli jedno drugom ono što je tamo pisalo jer bilo je tu previše:

                                     ponosa i predrasude
 
i danas kad se sretnemo taj me pogled ubija
oženio se godinu dana nakon moje udaje dobio kćerku par dana nakon što sam ja rodila svoju i ostao mi je u lijepom sjećanju, to je sve i drago mi je da nema više jer bi bilo teže
 

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: prva ljubav
10.5.2008 13:19:41   
Aminad
IZVORNA PORUKA: kiša

Ma meni bi trebalo pola dana da napisem o svojoj prvoj ljubavi al nista od toga uh........
al zato je moj dragi sad jedini covjek u mom zivotu,on me izvukao iz velike dilemeuser posted image   ,hvala Bogu pa mi ga je poslao.user posted image


potpisujem i ovo

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: prva ljubav
14.5.2008 19:45:58   
almai
I meni bi trebalo pola dana da opisem svoju prvu ljubav ali evo ukratko cu...
Bilo je to davne 98god. kad sam ja imala 17god. kada svijet izgleda ruzicast tako je i meni se desila prva VELIKA ljubav sasvim slucanjo sreli se,zaljubili i voljeli...
Hodali nekih 9mj. da bih ja nakon toga cula price kako moja ljubav se zeni...
Ja sva sretna kontam to on hoce da mene iznenadi pa nista ne govori a ono nakon par dana PREKID sa njegove strane. Da bi on kreno sa mojom RODICOM i vec sve isplanirao i odredio datum vjencanja.Na njegovo momacko vece sjedim sama kuci u suzama ,uplakana...kazaljke pokazuju 21h moj svijet se rusiuser posted image ..a zvono na vratima se oglasi...niko neotvara posto sam sama kuci,primorana sam da izadem i kazem komsinici da mama nije tu,a ono moje koegice me nagovorise da izadem na kafu s njima .Uz njihov veliki trud oblacim se i ulazim u auto a s prednjeg sjedista mi se nasmija dobro poznato lice.sva izgubljena galamim na njih i ujedno se smijem jer je on ponovo tu...Njih dvije izlaze iz auta i 'govore morale smo te izvuci iz kuce'.Nas dvoje provodimo predivna dva sata skupa zagrljeni,zaljubljeni,sretni.U 23h dovozi me kuci  uz strastveni poljubac...Opet se nadam i radujem sve do sutra do 14h kada suj se oglasile svadbene sirene.Moja RODICA je na mome mjestu a on pognute glave ide pored nje....trebalo mi je dugo vremen da se oporavim i ljudima ponovo podem vjerovati ali sad nakon 10 god.kazem hvala Bogu pa je sve to proslo i nije mi on bio suden jer nebih sad imala ono sto imam.Osobu koja me CIJENI i VOLI i divnu djecicu koja mi znace SVEuser posted image user posted image na svijetu.

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: prva ljubav
15.5.2008 13:21:28   
*sunce*
prva ljubav....pa sad kako ko ovo uzima, recimo za mene nije isto prva simpatija i prva ljubav....kao ni za vas vjerovatno prva simpatija je bio drug (više moga muža nego moj) i njegov radni kolega sada user posted image  ali to je bilo sve po par dana te simpatije su trajale i nisu ostavljale neke tragove jake i baš sad posebne u srcu jer su to one dječurlijske ljubavi....ja se sjećam i svog prvog poljubca iz veze koja je trajala tri dana user posted image  nikad ga neću zaboraviti, sjećam se dobro i skrivene veze jer je bila prepreka vjera....ima toga dosta ali ona prva prava ljubav koja je u meni izazvala sve moguće osjećaje...trenutke....je bila s MM ipak sam bila 2 sred kad je naša veza počela a da ne spominjem opet da smo se simpatisali i par godina prije toga....................

prva i prava i jedina ljubav jer prošli smo kroz puno toga, preko puno prepreka, baš ko što kažem puno puno sve smo preživjeli i zato smo opstali i sve smo jači zajedno ..... cakani moj lolim te puno.     srćna sam jer sam se udala za moju prvu pravu ljubav i što ću mu podariti nešto najljepše u životu aBd za koji mjesecuser posted image

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: prva ljubav
17.5.2008 18:11:58   
RAJA
Moja prva ljubav .....................uh što Amela reče

prva ljubav zaborava nema     mada je moja jedina ljubav na svijetu MM

< Poruku je uredio RAJA -- 17.5.2008 18:13:14 >


_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: prva ljubav
17.5.2008 18:16:22   
sabinas
Kada jos procitam natpis "prva ljubav..." mogla bih narednu godinu dana plakati svaki dan...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
U principu vecina nad je osjetila tu "prvu ljubav",odprilike istih godina od 14-19...user posted image user posted image
I ja sam Bogu zahvalna sto imam svog muza,ali da se ne lazemo,bas posljednje dvije noci sanjam svoju "prvu ljubav",iako se nismo vidjeli 5 godina niti culi,ja mu se u snu sjecam svake crte lica,svakog oziljka....
Nazalost nasa se ljubav nije okoncala zato sto smo to mi htjeli.....nasi roditelji su shvatili da to nije obicna mladalacka ljubav,tako da su i sa jedne i sa druge strane (zbog razlicitih vjera)pobrinili se da se nasa ljubav okonca.valjda nam je takva sudbina bila....user posted image user posted image user posted image user posted image .Ne znam jeli se ozenio,niti bi voljela da znam.Uglavnom nakon naseg prekida,znali smo se potajno naci da samo jedan dan provedemo kao prije...ali sam ubrzo shvatila da ce mi to jos vecu bol nanijeti,tako da sam odlucila ici dalje svoji putem...
Redovno ga sanjam,i cak me ujutro zna uhvatiti grizna savjest...i nikada mi nece biti jasno zasto ga jos uvijek moram sanjati.user posted image

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: prva ljubav
18.5.2008 9:41:30   
kana

IZVORNA PORUKA: ismihana



Za mene nema ni prvih, ni drugih, ni bilo kojih ljubavi... samo moj MM user posted image  Sve što je bilo prije njega spremila sam u ladicu 'Uspomene' i tamo neka i ostane...

..takodje

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: prva ljubav
18.5.2008 11:49:29   
akica b
IZVORNA PORUKA: kana


IZVORNA PORUKA: ismihana



Za mene nema ni prvih, ni drugih, ni bilo kojih ljubavi... samo moj MM user posted image  Sve što je bilo prije njega spremila sam u ladicu 'Uspomene' i tamo neka i ostane...

..takodje
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: prva ljubav
7.7.2008 20:36:54   
amlatifa
MOJA PRVA LJUBAV SE DESILA KAD SAM IMALA 16 GODINA TAD SAM SE LUDO ZALJUBILA I FAKAT POSLE TOLIKO GODINA KAD SAM MISLILA DA JE SVE GOTOVO POSLE STEČENE PORODICE KAD SAM GA VIDJELA MISLILA SAM DA MI SRECE NEĆE ZAIGRATI ALI ..............................
ALI MOJA PRAVA LJUBAV JE MOJ MM I MISLIM DA S PRVOM LJUBAVI NEBI BILO TO ŠTO JA SAM ŽELILA I ŽELIM U ŽIVOTU user posted image

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: prva ljubav
15.7.2008 13:44:38   
camm
Ja bih ovako javno da cestitam svima vama
sto ste imale srece da ostanete uz svoju prvu ljubav.

Ja nisam imala tu srecu ali znam da svoju prvu ljubav nikada necu zoboraviti
i danas se rado toga sjetim i probodi u meni neko lijepo osjecanje.



_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: prva ljubav
15.7.2008 15:31:31   
sarah
A ja sam sretna sto se nisam udala za svoju prvu ljubav, mada je se uvijek rado sjetim...
Bila su to lijepa i bezbrizna vremena...

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: prva ljubav
15.7.2008 15:49:32   
M kao Mama
IZVORNA PORUKA: ismihana



Za mene nema ni prvih, ni drugih, ni bilo kojih ljubavi... samo moj MM Sve što je bilo prije njega spremila sam u ladicu 'Uspomene' i tamo neka i ostane...

e kako je ovo lijepo rečeno, i danas nekada se sjetim prve ljubavi ili nekih momaka ili simpatija, a neke od njih kada i danas vidim, srce zaizgra, ali ubrzo se i smiri, jer znam gdje je moje srce stvarno i za koga kuca

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: prva ljubav
16.7.2008 11:36:59   
lida
IZVORNA PORUKA: lamka

moja prva ljubav....................... kak to lijepo zvuci a koliko bola  i suza se krije iza toga vremena
mislim da me niko nikada nije tliko povrijedio kao on ali sam ipak i dalje bila luda za njim.koja sam budala bila.na svaki njegov znak sam bila tu.....
bilo je lijepih trenutaka ali uglavnom su to bili trenuci koji ostavljaju gorak okus ali hvala dragom Bogu pa sretoh svog dragog mm

i kod mene isto


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: prva ljubav
16.7.2008 14:34:46   
Najdraza mama
IZVORNA PORUKA: mama alma



  

e kako je ovo lijepo rečeno, i danas nekada se sjetim prve ljubavi ili nekih momaka ili simpatija, a neke od njih kada i danas vidim, srce zaizgra, ali ubrzo se i smiri, jer znam gdje je moje srce  stvarno i za koga kuca  (   Bas tako ..ali sve je to proslo a ovo je ako Bog da do kraja zivota nadam se, jer da je sudzeno bila bih ja sa njima a  ne sa ovom svojim medom dragim nikad bolje nikad ljepseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )
 


_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: prva ljubav
16.7.2008 14:37:39   
Najdraza mama
Slazem se sa tobom draga MAMA ALMA i da nam bude jos bolje svima ..fino je vidjeti staru ljubav ..ali ovo sada je nesto najljepse u zivotu i nikada ga nebi mjenjala kad bi ponovo birala..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: prva ljubav
13.9.2008 1:10:42   
camm
IZVORNA PORUKA: amelaa RR

Prva ljubav zaborava nema...........


Veliki potpis milion puta.user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: prva ljubav
17.9.2008 11:31:04   
mamyca
Eh moja prva ljubav......upoznala sam ga kad sam imala nekih 15 godina,hodali smo i prekidali nekoliko puta.Preko njega sam upoznala MM.I sad smo ostali raja,ne bas drama,al eto,nekad stanemo i popricamo.I on se ozenio,i to sa zenom o kojoj mi je pricao sve najgoreuser posted image ,nadam se da je nasao srecu u zivotu,jer je stvarno zasluzuje.Nedavno mu je zena otisla u Sarajevo da rodi,jer su ispale neke komplikacije,i iako mi nije pretjerano draga,zelim joj sve najbolje i da uskoro rodi svoju curicu zivu i zdravu.
I dobro kazete da prva ljubav zaborava nema,ona se nekako uvijek drzi tu u sjecanju,ali ja sam saznala za ljubav u pravom smislu tek kad sam upoznala MM.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 48
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *