|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 13:23:19   
unchy
Leme bravo za oporavak, uzivaj draga.
Evo ja se izlezavam, danas sam bas nesto zivcena, sve mi smeta. Kako vi sa svojom svekrvom? Ja imam osjecaj da cu poludjeti onih 40 dana kad izadjem iz bolnice, jer ona non stop vice kako ce biti tu kod nas,aaaaa.

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 1401
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 14:09:17   
Andy_Bec23
dd drage moje evo ja pravim kupus bas mi se jede :-)

Unchy draga ma ja bi joj rekla da zelim svoj mir, meni moja nijednom nije rekla da ce doc a i nevjerujem da ce stalno visit tu, ja se vise brinem sto ce moja mama stalno dolaziti hahaha
Inace kako se osjecas danas?

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 1402
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 14:24:24   
unchy
Ma nije ona losa, al ja ne volim licimjere i ono aj fuuuuj sta ti je ovo una, a ono klipica od drveta kraj sporeta il tako neke sitnice, zena nikako da shvati da je ovo moj sporet, moj sudoper, moja komoda itd. Mah i suprug zna njoj reci dosta te je vise, al de ja sve sutim jer haj ne zivimo skupa pa pretrpim ono kad dodju na rucak, al kad je rekla da ce biti citavo vrijeme muka me je uhvatila, jos mogu samo da zamislim kad pocne pricati nemoj tako de ovako, vako sam ja....

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1403
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 14:25:45   
bejbibi
Dd drage moje i od mene....ev i ja se izlezavam,gledam tv..samo bi lezala...ovako sam ok....
Leme bas mi je drago da ste dobro, samo uzivajte..
Unchy draga razumijem te,i ja bi bila nervozna..ja najvise volim biti sama sa svojom porodicom...znam da oni hoce pomoci ali brate mili nekad pretjeruju..jos kad bi mogla birati birala bi svoju mamu ha ja..njoj mogu sve reci bez nekog ustrucavanja a da sveki isto to nesto kazem digla bi nos ko sto i dizu...al meni nije ni jedna ni druga blizu..al opet kad bi odlucila vani rodit morala bi kod njih biti kuci( kod sveki) pa se bas dvoumim :(((( nekad pomislim da mi je i bolhe ovdjje kod nas kako god da je samo da imam svoj mir...a mene najvise nerviraju sto se oko starijeg djeteta petljaju a ja to ne volim,ni svojimato ne dopustam....uh kako me ova tema nervura,odmah mi pritisak skoci....Boze strpljenja

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1404
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 14:35:31   
unchy
Vjerujte kad god znaju doci ja samo molim Boga za strpljenje, a svekar mi je divan i toliko covjek razuman, a ona, ona non stop ima neki komentar, i uvijek ono podbada ne bi li ja sta rekla, a ja sve to nekako kroz salu pa opali ne bi li skontala, al dzaba. I sto kazes meni je lakse da moja mama bude uz mene kad mi zatreba jer lakse mi je da me ona gleda i pomogne mi se okupati nego svekrva, ma ne znam samo molim Boga da sve prodje ok i da mi da strpljenja.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 1405
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 14:43:38   
Andy_Bec23
Moja je cudna salno prica jedno te isto i onda kad nesta vidi na tv -u onda to ponavlja mislim da je malo bolesna.... ipak su joj 66 a i svekar isto nepricaju puno al kad nest pricaju pricaju gluposti i ja to nevolim.... Ja najvise volim sa mojim muzem bit samauser posted image user posted image user posted image

A moja mama je jos gora vjerujte kad dodje digne mi tlak na 300

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 1406
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 14:44:00   
unchy
I da ne volim kad mi se njuha po kuci, kad god je dosla pocela bi hodati po kuci i gledati kako sam sta ostavila il uradila, i onda kad nema sta reci, reci ce za cvijece da imam jedan osusen list itd. Izvinite sto vas smaram sa ovim, al eto danas me neka huja uhvatila na njih, samo zato sto mi je dido vec pet dana u bolnici a od njih niko da upita kako je,a kamo li da moju mamu zovnu da upitaju, mah pokusat cu da ne mislim vise na njih i da se smirim.

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 1407
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 14:53:56   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: unchy

I da ne volim kad mi se njuha po kuci, kad god je dosla pocela bi hodati po kuci i gledati kako sam sta ostavila il uradila, i onda kad nema sta reci, reci ce za cvijece da imam jedan osusen list itd. Izvinite sto vas smaram sa ovim, al eto danas me neka huja uhvatila na njih, samo zato sto mi je dido vec pet dana u bolnici a od njih niko da upita kako je,a kamo li da moju mamu zovnu da upitaju, mah pokusat cu da ne mislim vise na njih i da se smirim.



Moja svekrva je ista i onda pita a sta si ovo, a kako si ovo, samo mi ne hoda po kuci al zato moja mama a meni o smeta i sestra jer ipak je ovo i kuca mog muza sta ako zeli ostaviti prljave carape a moji hodaju po sobi :-( Nevolim jer nepostuju nasu privatnost

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 1408
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 14:57:33   
unchy
Moji ne hodaju, al zato svekrva...
Haj da mjenjamo temu evo i bebac mi stuca hehe. Sta ste rucku pravile?

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1409
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 14:58:30   
Andy_Bec23
Ja pravila slatki kupus :-) Tiuser posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 1410
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 15:03:43   
unchy
Ja sam supicu, spagete i umak pa evo cekam muza da dodje s posla pa da jedemo.

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1411
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 15:06:50   
bejbibi
Moram i ja jis malo da tracam user posted image kod mene je gori svekar a ona je veliki politicar pa nekako svali na njega a ona kofol raja..ja vise to ne podnosim..kod mene ne hodaju al zato u sve znaju da guraju nos...mislim to i moji rade da mi nesto kaaxu al nekako snjima lakse jer se nece ljutiti ako ima sta kazem..al zato ONI odmah dizu nos.. Meni najvise nervira kad se petljaju oko djeteta, tako sad kad sam bila nesto se igrali snjim i ja odem po njega da ga uspavam a dijete se razigralo pa nece a njima dtagoooo sto me ne slusa a mene huja uhvati..i ja se malo zaderem na dijete a svekar govori njemu nemoj slusat mamu...aaaaaa kad sam vrisnulaaaa... Inace ja im kazem kad me nesto iznerviraju,briga me..necu nikog da trpim..pogotovo kad je nesto oko djeteta mog......helem..uh iznervirah se bezze

Ja cu pec krompir i koku u rerni,malo vrhnja preko i njamiiii....a sad cistim sporetuser posted image nesto nam pusi a onaj alfa je dobar ne bi smio al izgleda drva losa,mokra pazato...a zenice mozda mi vi mozete pomoci( pitala i na temi al et ) .. Zavjese su mi pistale crne dkoro od tog pusenja sporeta :( ne znam cime da ih ixbjelim da budu snjezno bijele..plz help... Perem ih na 30* na j ( gorenje masina).. To na najblaze da se ne zguzvaju..al sive suuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1412
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 15:09:40   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: unchy

Ja sam supicu, spagete i umak pa evo cekam muza da dodje s posla pa da jedemo.



Moj jede na poslu tu se nemoram sekirat a danas imaju festu u firmi tajo da ce tamo jest a ja fino sta sam skuhala imamo i sutra za rucak :-)

Sutra idemo po kolica za nasu bebicu i danas sam zvanicno po ultrazvuku usla u 9 mjesec juhuuuuuser posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 1413
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 15:13:49   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Moram i ja jis malo da tracam user posted image kod mene je gori svekar a ona je veliki politicar pa nekako svali na njega a ona kofol raja..ja vise to ne podnosim..kod mene ne hodaju al zato u sve znaju da guraju nos...mislim to i moji rade da mi nesto kaaxu al nekako snjima lakse jer se nece ljutiti ako ima sta kazem..al zato ONI odmah dizu nos.. Meni najvise nervira kad se petljaju oko djeteta, tako sad kad sam bila nesto se igrali snjim i ja odem po njega da ga uspavam a dijete se razigralo pa nece a njima dtagoooo sto me ne slusa a mene huja uhvati..i ja se malo zaderem na dijete a svekar govori njemu nemoj slusat mamu...aaaaaa kad sam vrisnulaaaa... Inace ja im kazem kad me nesto iznerviraju,briga me..necu nikog da trpim..pogotovo kad je nesto oko djeteta mog......helem..uh iznervirah se bezze

Ja cu pec krompir i koku u rerni,malo vrhnja preko i njamiiii....a sad cistim sporetuser posted image nesto nam pusi a onaj alfa je dobar ne bi smio al izgleda drva losa,mokra pazato...a zenice mozda mi vi mozete pomoci( pitala i na temi al et ) .. Zavjese su mi pistale crne dkoro od tog pusenja sporeta :( ne znam cime da ih ixbjelim da budu snjezno bijele..plz help... Perem ih na 30* na j ( gorenje masina).. To na najblaze da se ne zguzvaju..al sive suuser posted image




Strasno da tako nesta izjavi

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 1414
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 15:14:45   
Andy_Bec23
A za zavjese imas u dm- u kupitposebno za to cak su i zavjese nacrtane na ome neznam sad kako se zove

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1415
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 15:29:33   
unchy
Bravo Andy i ja sam od 17.12. u 9 mjesecu, eto jedna sedmica prosla.user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1416
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 16:05:23   
bejbibi
ANDY BRAVO ZA 9 MJ user posted image ..i thx za savjet..uzet cu to ovih dana i moram nesyo za masinu za ves da je ocistim isto sam na temi o tome citalaa da ima nesto za masinu za ves i za sudje,pa da i to ocistim prije pranja bebine odjece...ja nisam nista kupovala imam za novorodjonce od M, samo cu kompletic za iznijet....ANDY uslikaj nam kolica da vidimo....uzivam da gledam stvari ze djecu...jooooj jos za cure ima taako slatkih.... :)))) uzivajte drage moje...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 1417
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 16:22:15   
Andy_Bec23
Bejbibi ima od SAGROTANA da operes dezinfikujes masinu prije pranja bebine odjece ;) ja prala prvo jednu masinu prazno sa tim ;)
Uslikam kolica sutra ;) jedva cekam ;)

Unchy mislis od 17.11 ? A ja i ti imamo isti termin ti imas 22.12 jel ? Onda si 22.11 usla u 9 mj?? Al nema veze bitno da smo u 9 mjesecu haha jer i ja sam po M usla 21.11 u 9 mj ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 1418
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 16:24:00   
unchy
ja sam spakovala torbu, u nju sam stavila dvije pidjame i jednu spavacicu, 5 kom gacica, ogrtac, vlazne maramice, suhe maramice, vatene uloske, gel za tusiranje, kremu, cetkicu za zube i kaladont, cesalj i papuce, dekicu za bebu. u korpu za bebu za iznosenje sam stavila mali paket pampers pelena, vlazne maramice, dvije pamucne pelene, odjelce i debelu dekicu. mi moramo sve nositi jer u nasoj bolnici nemaju nista, bar sam tako cula.
jesam li nesto zaboravila???

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 1419
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 16:25:47   
loptica7
Evo ja ću se samo kratko javit na temu svekra i svekrve. Izgleda da sam najbolje prošla od vas koji ste pisali o njima. Moja svekrva se ne petlja niti u naš brak, niti u naš život. Nikada mi nije prigovorila što sam dobro, a što loše napravila. Po kući nikada nije hodala i govorila ovo je dobro, ovo ne itd. Što se djece tiče davala mi je savjet samo ako sam ga tražila, a s njom mogu nekada razgovarati otvorenije nego s mojom majkom. Svekar je isto legenda, istina da se ne može gledati kada vičemo na djecu, ali vidi da kod mene nema šale, ako sam ja rekla da nešto treba, nema pogovora. user posted image user posted image

Ja za termin ne znam kad mi je točno, da li je 21 ili malo poslije, ali kako god ušla sam u 9 mj. Prvih dvoje sam prenijela 2 dana, pa valjda neće i ovo poraniti.user posted image
Andy.. user posted image sad samo čekamo.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 1420
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 16:26:13   
unchy

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Bejbibi ima od SAGROTANA da operes dezinfikujes masinu prije pranja bebine odjece ;) ja prala prvo jednu masinu prazno sa tim ;)
Uslikam kolica sutra ;) jedva cekam ;)

Unchy mislis od 17.11 ? A ja i ti imamo isti termin ti imas 22.12 jel ? Onda si 22.11 usla u 9 mj?? Al nema veze bitno da smo u 9 mjesecu haha jer i ja sam po M usla 21.11 u 9 mj ;)

da 17.11. :-))) ja sam 37 sedmica, a po ultrazvuku sam 38. :-) ma ko ce ih upratiti vise, znam samo da sam u 9 mjesecu :-D

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1421
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 16:43:04   
loptica7
unchy... pored tvog popisa, ja ću ponijeti i wc papir, ubruse za ruke, sapun, ručnike, a pampers pelene moramo imati u bolnici. Nosim i beby kremu za guzu, čak i sve za njegu pupka, jer sam ostala zapanjena kad mi je farmaceut rekao da će mi i to trebati, pa oni ništa nemaju. Kod nas ne trebaju pidžame, ali ja svakako ponesem. ne mogu se sjetiti da li sam još nešto izostavila, ali sve je spremno.

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 1422
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 16:44:33   
marinčii
Hej zenice evo i mene nesto sam danas nikakva valjda ovo vrijeme utjece na mene.
Vidim vi se raspisale,neka ste bas mi drago da je ova tema aktivna...
Ja da potpisem LOPTICU sto se tice svekrve i svekra ,da sam njih birala ne bi bolje izabrala :-)..
LEME draga bravo za oporavak ,uzivaj s bebijem .
VANCHII javi kako je prosla kontrola....


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 1423
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 16:52:52   
marinčii

IZVORNA PORUKA: loptica7

unchy... pored tvog popisa, ja ću ponijeti i wc papir, ubruse za ruke, sapun, ručnike, a pampers pelene moramo imati u bolnici. Nosim i beby kremu za guzu, čak i sve za njegu pupka, jer sam ostala zapanjena kad mi je farmaceut rekao da će mi i to trebati, pa oni ništa nemaju. Kod nas ne trebaju pidžame, ali ja svakako ponesem. ne mogu se sjetiti da li sam još nešto izostavila, ali sve je spremno.

loptice ako ces roditi na bb trebaju ti i spavacice jer ni to sad nemaju ,bar su meni tako rekli .Inace nista skoro da nemaju to za dezinfekciju pupka je istina,ja uzela octenisept sprej ,streilne gaze i bivacin prah.
UNCHY ja bi jos ubacila japanke ili neke gumene papuce s kojim mozes na tusiranje,jer bosa stati u njihovu tus kabinu mi ne pada na pamet...

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 1424
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar2
28.11.2014 16:59:34   
unchy
Hvala vam, nadam se da necu sta zaboraviti, al haj blizu sam pa moze mi uvijek neko donijeti ako sta zafali.

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *