|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mirovanje u trudnoci
10.9.2010 18:50:47   
latika
Meni komp steka pa jedva posaljam poruku,user posted image saro i ja sljedeci tjedan idem na kontrolu, jedva cekam, stvarno mi je to dozivljaj  jer mi je to doslovno jedini izlazak iz kuce . i ja sam imala glavobolje u prvom tromjesecju , a tebi je mozda i od vremena stvarno je grooozno,,ova kisa lose utjece na psihu,,,mada opet sa druge strane me tjesi sto su svi po kucama user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 13.9.2010 12:56:52 >

(odgovor članu latika)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Mirovanje u trudnoci
13.9.2010 11:35:28   
Skvo RR
Imate temu Razgovori u ocekivanju bebe. Svi OT postovi ce biti pobrisani.
 
LP

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu pinki25)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Mirovanje u trudnoci
6.8.2011 0:11:33   
Anoniman
Je li neka od trudnica sto su morale mirovati koristila proesteron depo poslije treceg mjeseca, meni niej rizicna trudnoca ali mi je dr. propiso jednom sedmicno zbog niskog nosenja i tvrdog stomaka u 6 sam mjesecu ali su mi rekli da progesteron se uzima samo do treceg ako ima neko sa sikustvom neka se javi pls

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 78
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *