|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Fen za bebinu kosicu
24.2.2008 22:07:31   
stella
Drage moje interesuje me kad se moze bebi poceti susiti kosa fenom.Moja beba ima 5 mj.interesuje me vase iskustvo.Nas problem je sto beba ima kosu i posle kupanja je susimo peskirom i rukavicom za susenje.al vjerovatno ostane vlazna pa se tjemenjaca pocela vracati.peremo kosu sad svako drugi dan.zahvaljujemo na odgovoru

< Poruku je uredio Hanady RR -- 6.9.2010 19:39:40 >


_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: fen za bebinu kosicu
25.2.2008 8:32:59   
Blue rose RR
Draga stella, svoju kikicu zimi tuširam 2-3 puta sedmično, a kosu joj perem samo jednom sedmično, ipak joj je kosica duga, pa me strah da se ne prehladi. Međutim ljeti, praktikujemo svakodnevno kupanje, ipak je toplo.

A što se tiče fena, počeli smo ga korisiti nakon 2 mjeseca, i tjemenjača je sama od sebe prolazila.
Mislim da je vakat da ga i ti počneš koristiti, ipak je bebina kosa duga te je neophodno da se dobro posuši.

Uh nekada je voljela da joj sušim kosu, ali sada joj bubice ne daju da sjedi ni pet minuta.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: fen za bebinu kosicu
25.2.2008 12:12:24   
makana
pozdrav
ako je bebi kosa duga da se ne može osušiti samo peškirom slobodno upotrijebi fen ali na najmanjoj mogućoj jačini i odmakni što dalje od glavice, topli vazduh usmjeri na svoju ruku kojom ćeš podizati kosicu kako bi se bolje osušila
pusa


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: fen za bebinu kosicu
25.2.2008 13:26:13   
stella
bas vam hvala na odg.mislila csam da ne smijem zbog fontanele.bas ste me razveselile.user posted image user posted image user posted image
makana hvala na objasnjenju

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: fen za bebinu kosicu
26.2.2008 10:15:23   
akica b
pozdrav
ja imam bebu od 2 mj i ima jako puno kose .a s obzirom da ga kupamo svaku vece,ja iz daljine njemu susim kosicu na najnizoj jacinu..dosad nismo imali nikakvih problema a i mislim da nece ni biti..pokusaj...veliki pozzzzuser posted image

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: fen za bebinu kosicu
27.2.2008 15:33:54   
stella
sinoc smo joj susili kosicu fenom.svidja joj se a i namauser posted image .lakse je a kosa bude suha.onako nikako nismo mogli osusiti sve me bilo strah da joj fontanelu ne ostetim ak jace pritisnem.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: fen za bebinu kosicu
27.2.2008 21:57:20   
leptiric
moja malecka ima 17 mjeseci i od rođenja hrpu kose. dok je bila premala za fen nije ga se bojala a sad kad ga vidi isključenog bježi iza mene i govori "nece,nece" tako da ga još nikad nismo upotrijebili. tjemenjaču je imala sa dva mjeseca. to smo skinuli postupkom ulje-češljić i još nikad se nije vratila

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *