|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prijateljica
21.4.2009 19:10:01   
veeseelaa
ja takođe imam jednu prijateljicu koja voli maznut nešto pa me s njom strah ići bilo gdje, meni je na početku druženja tako krala neke sitnice a sad više ne al što neko reeče kad mi dolazi ja sve vazne stvarcice sklonim s oka i uvijek idem za njom u kupatilo i bilo kuda kud se kreće.
Jednom smo bile na nekom derneku, i negdje oko 3-4 svi pospali ja još budna i ko žene htjela bi popraviti šminku pogledam u svoju torbicu zaboravila ponijet ogledu, uzmem njenu (znam da ona sve nosi od šminke) kad u tašni salama user posted image
maznula je covjeku iz frizdera, ja uzmem lijepo i salamu vratim u firzider, moš mislit kad je pogledala u tašnu i vidjela da nema salame al se sjebala ha ha ha

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Prijateljica
21.4.2009 19:25:56   
mamy Sabina
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja takođe imam jednu prijateljicu koja voli maznut nešto pa me s njom strah ići bilo gdje, meni je na početku druženja tako krala neke sitnice a sad više ne al što neko reeče kad mi dolazi ja sve vazne stvarcice sklonim s oka i uvijek idem za njom u kupatilo i bilo kuda kud se kreće.
Jednom smo bile na nekom derneku, i negdje oko 3-4 svi pospali ja još budna i ko žene htjela bi popraviti šminku pogledam u svoju torbicu zaboravila ponijet ogledu, uzmem njenu (znam da ona sve nosi od šminke) kad u tašni salama user posted image
maznula je covjeku iz frizdera, ja uzmem lijepo i salamu vratim u firzider, moš mislit kad je pogledala u tašnu i vidjela da nema salame al se sjebala ha ha ha



Golemouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Prijateljica
21.4.2009 19:27:22   
tea lana
IZVORNA PORUKA: mamy RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja takođe imam jednu prijateljicu koja voli maznut nešto pa me s njom strah ići bilo gdje, meni je na početku druženja tako krala neke sitnice a sad više ne al što neko reeče kad mi dolazi ja sve vazne stvarcice sklonim s oka i uvijek idem za njom u kupatilo i bilo kuda kud se kreće.
Jednom smo bile na nekom derneku, i negdje oko 3-4 svi pospali ja još budna i ko žene htjela bi popraviti šminku pogledam u svoju torbicu zaboravila ponijet ogledu, uzmem njenu (znam da ona sve nosi od šminke) kad u tašni salama user posted image
maznula je covjeku iz frizdera, ja uzmem lijepo i salamu vratim u firzider, moš mislit kad je pogledala u tašnu i vidjela da nema salame al se sjebala ha ha ha



Golemouser posted image user posted image user posted image



cuj salama user posted image user posted image e ta je bas kleptoman il nema sta da jede

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Prijateljica
21.4.2009 19:31:47   
Nunichi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

E posteno se ismija...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Prijateljica
21.4.2009 19:38:42   
veeseelaa
ja sam je poslije zvala danima i pitala sta si ti jutros doruckovala kad bi mi odgovorila, ja onda: ma ja sam jela salamu, poli ha ha ha
nije da nema para nego takva je bila, sad već ne primjecujem

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Prijateljica
21.4.2009 19:41:11   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam je poslije zvala danima i pitala sta si ti jutros doruckovala kad bi mi odgovorila, ja onda: ma ja sam jela salamu, poli ha ha ha
nije da nema para nego takva je bila, sad već ne primjecujem



E i ti si lopov user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Prijateljica
21.4.2009 19:43:53   
veeseelaa
pa šta ćeš meni šega, kad je takva treba je zezat...
Zivot je i onako igra user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Prijateljica
21.4.2009 19:47:45   
Nunichi
Ma i ja bi isto vjerovatno user posted image user posted image user posted image
E neka si me nasmijala,ionako sam se sva snuzdila od ovog vremena. user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Prijateljica
21.4.2009 22:13:25   
veeseelaa
e imam ti ja još tih dogovština.... pa se često sama smijem ko budala

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Prijateljica
21.4.2009 23:09:35   
dinciii
e bogami i mene sad nasmija pravo svaka cast hahaha salamu ukrala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Prijateljica
21.4.2009 23:15:24   
Saraya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sto bi dobro posluzila za reklamu POLI salame...user posted image
Ma suti dobro je da nije maznula sudzuku, jal suho meso.user posted image

Jaoooooo budala, mozes zamislit kakvih sve bolesnika ima, ono "odoh kod prijateljice u nabavku!" Boze sacuvaj!

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Prijateljica
21.4.2009 23:22:31   
merg
user posted image

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Prijateljica
21.4.2009 23:33:14   
veeseelaa
prije nego ću se udati odem s njom i još jednom prijateljicom da pogledamo neke stvarcice za mene i tako udjemo u jednu radnju koja ima zujalice i senzore na izlazu, ništa ne kupismo i kad pođosmo izaći upališe se senzori odnosno alarmi, ja se izgubila. Dodje lik iz obezbijeđenja i kaže nam mora da imate nešto od stvari u tašnicama sa kojih niste skinule bar kod i kao da vidimo čija je tašna u pitanju. Prođem ja sve ok, prodje druga prijeteljica ok a gđi Salami zapišti senzor. Gledam je ja onako blijedo i šapnem drugoj kolegici (koja je upoznata za slučaj "salama") uh jebo te da nije maznula uposlenicima kakav sendvić u kojem ima salame, ona se upiškila od smijeha...
Na kraju se ispostavi da je u tašni imala puder sa kojeg nije odlijepljen bar kod. 

(odgovor članu merg)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Prijateljica
22.4.2009 21:31:36   
Miau
IZVORNA PORUKA: Virtualna

Danas je ponovo bila u posjeti kod mene. Mozete predpostaviti, da mi je opet "maznula" nesto. Ovaj put mi je ukrala maskaru sa police, koju sam bas danas sebi kupila user posted image . Toliko sam se osjecala iznevjerenom, ugrozenom, prevarenom da sam od te nekog silnog osjecaja, pocela da placem kao, da mi se desila najgora stvar u zivotu.

A sta ce ti u zivotu netko zbog koga se tako osjecas? Na tvom mjestu ja bi se prestala druziti s njom, a kad me pita zasto rekla bi joj da mi je dosadilo da svaki put kad ona ode moram ici kupiti novu maskaru, sjenilo...i ako nije imala para za kupiti da me mogla pitati, ja bi joj kao prava prijateljica dala, nije trebala krasti! Lijepo bi se pozdravila s njom i otisla svojim putem.

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Prijateljica
22.4.2009 22:34:22   
veeseelaa
ja bi je prebila
sve bi je salamom u glavu user posted image

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Prijateljica
23.4.2009 19:55:32   
*Maki*
Joj kako je dobra ova priča o Miss Salami, ubih se od smeha user posted image
Ja sam imala jako dobru prijateljicu (znale smo se od malena) više to nismo, sa kojom sam stanovala. Jako lepo smo se družili sa gazdama i njihovim ćerkama i stalno išle kod njih. Ja nikad nisam vodila računa gde stavljam novac, ne volim novčanike, nego sve trpam u džepove..pa sam mislila da gubim novac. Jednom kažem sebi, to tako više ne može, silan novac sam izgubila i kupim novčanik. Bilo mi je preglednije i znala sam koliko novca imam u njemu. Skapirala sam na kraju da mi je ona izvlačila novac kad god bi mogla, a mogla je iha-ha. Kad sam trebala da se odselim sa tog mesta, ona je već bila otišla kući pre mene, gazdarica mi je ispričala šta se kod nje dešavalo i kako je morala da nas testira jer joj je iz kuće nestajao novac i neke druge stvarčice. Stalno smo išle kod nje da gledamo tv, dozvoljavala nam je i kad nije bila kući. Kaže ona meni, izvini sine ali morala sam da proverim ko to radi..da li vi ili moje ćerke ne daj bože, pa bi ostavljala novac kad bi npr. ta moja cimerka bila tu sama ili kada bi ja dolazila sama...i novac bi joj uvek nestajao kada bi ta moja drugarica dolazila. Čak i kada je gazdarica bila u kući eej. Ja nisam mogla da verujem do koje mere je išla. Posle toga na sreću smo počele manje da se družimo a znam da je ne bi više posmatrla isto, totalno me je razočarala. Uvek sam joj davala sve svoje stvari jer je siromašna i nema novaca da kupi sve što joj je potrebno... Nisam ni ja imućna, ali da mi je svaki put potražila novac jer nema-svaki put bi joj dala. user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Prijateljica
23.4.2009 20:21:25   
Leva
Veeseelaa hvala ti sto si me nasmijala user posted image
Ja sam imala problema sa rodicom. Uzimala nam je stvari od kako je bila dijete a to znam jer su se moje igracke i druge sitnice uvijek pojavljivale kod nje. Kaze to moja mama lijepo svojoj sestri (njenoj majci) na sto moja tetka kaze mora dijete uzeti kad necete da joj date. Od tog trenutka u kuci je nastajalo opsadno stanje kada bi nam dolazila u posjetu. Danas smo odrasle, ona je sa igracaka presla na nakit i novac...Sada samo mogu reci da hvala Bogu zivi jako daleko i da me ne posjecuje cesto od kako sam se udala jer u suprotnom ne znam kako bih izasla s tim na kraj, rodica mi je i ne mogu je bas tako jednostavno najuriti iz kuce.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu *Maki*)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Prijateljica
23.4.2009 20:23:52   
Emina85
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja bi je prebila
sve bi je salamom u glavu user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Muhammed, sunce moje, ugledao svjetlo dana 11.07. 2009.i došao majci u zagrljaj !!!
Najljepši osjećaj na svijetu!!!!


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Prijateljica
23.4.2009 23:46:00   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emina85)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Prijateljica
6.5.2009 1:01:46   
lely
Vesela-svaka tebi cast zeno,ma sto me lijepo nasmijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Prijateljica
6.5.2009 1:15:17   
veeseelaa
e nek sam te nasmijala

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Prijateljica
6.5.2009 1:19:14   
mamine oci
gdje je veeseela tu je i smijeh ti nam svima produzujes vjekuser posted image ja opet u stihovima sta ces krenulo meuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Prijateljica
6.5.2009 1:20:17   
veeseelaa
neka, neka draga, lijepo ti pišeš, svaka častuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 48
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *