|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porod
9.5.2015 20:06:57   
ilhanahajro
Drage forumasice, pozdravljam vas. 34 sedmica sam trudnoce i od pocetka trudnoce pijem letrox tablete za stitnu zlijezdu, zatim sam dobila i gestacijski secer i visok pritisak. Zanima me da li je neka od vas imala slicnu trudnocu i kakav bih porod mogla ocekivati? Unaprijed hvala.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Porod
9.5.2015 20:46:11   
Vanja88
Pozdrav....
CestitAm na trudnoci zelim ti svu srecu i da sve prodje super.
Ja sam 2011 dobila dijagnozu hipotireoze hashimoto tirioditis.... pocela sam sa .25 letroxa i na kraju 175 nJbolje reagovala...u trudnoci sam ga pila istu dozu posto sam svakako bila na jakoj dozi i najvise odgovarala
Secer nisam imala ali pritisak mi pred kraj skocio naglo tu negdje oko 34/35nedelje.
Rodila sam djecaka i Bogu hvala sve super proslo....Juce je napunio 5mjeseci:)
Bez stresa brige i sto manje foruma :) Ovdje covjek moze da naleti i na fine teme al ima i tuznih zato uzivaj odmaraj setaj i bice to sve ok


_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu ilhanahajro)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Porod
9.5.2015 23:41:49   
ilhanahajro
Zahvaljujem na odgovoru i pozitivnim komentarima koje ste mi uputili. Takodjer zelim Vama i Vasem djecaku svu srecu svijeta. Poslusati cu Vas savjet i provesti ovaj period bez stresa.

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *