|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Spuzva za kupanje
27.2.2008 12:11:57   
bebano
Drage moje,

zanima me da li ste igdje u Sarajevu vidjele ovakvu spuzvu za kupanje bebe. Jako je prakticna.. Pokusala sam staviti slike, ne znam jesam li uspjela user posted image .

URL=http://img521.imageshack.us/my.php?image=spuzvazakupanjenr8.jpg]user posted image [/URL]

[URL=http://img401.imageshack.us/my.php?image=spuzva2yk8.jpg]user posted image [/URL]
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Spuzva za kupanje
27.2.2008 12:45:52   
rozi
Bas je super, ja sam samo vidjela tako nesto ali od plastike. Mogu misliti kako bebu zulja, kad ja ne bih mogla zamisliti da legnem u to. Ako vidim javicu.
Znate li ima li neka internet stranica sa baby opremom, a da dostavljaju za BiH.  Stvarno ima super stvari, recimo na amazonu,  kud su dosta jeftinije, pa bi se isplatilo platiti i postarinu. Ali oni ne salju ovamo.

Pozdravuser posted image

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Spuzva za kupanje
27.2.2008 13:04:09   
Visnja RR
ne vjerujem da te spuzve ima igdje u SA bebano....
prevrnula sam sve radnje i otprilike znam sta sve ima kupiti...
jedina normalna stvarcica za kupanje je onaj frotir preko zice koji sam ja kupila...sve drugo u vidu plastike nije prakticno jer se beba klize...
ja inace imam strah od kupanja bebe i sve kontam iskliznuce mi, al kad sam kupila ovo cudo strah je nestao...

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Spuzva za kupanje
27.2.2008 14:03:27   
bebano
Uh Rozi ta plastika zulja sigurna sam, a i klize se beba tako da to zaista nebih. Sto kaze Visnja i ja imam strah od kupanja (iskreno imam strah od svega user posted image ) tako da bi mi ovo bilo super. Jer je spuzva super udobno za bebaca, a ne klize se. Nista, narucicu od prijateljice iz Praga koja mi je i otkrila ovo. Rozi koliko ja znam Amazon isporucuje u Sarajevo, ja sam narucivala knjige preko njih i sve su mi uvjek stigle.
Visnja i onaj tvoj fol za kupanje je super user posted image .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Spuzva za kupanje
27.2.2008 15:04:17   
stella
eh i ja sam imala strah kupati bebu,brzo je prosao.mi smo naucili samo u rukama da se kupa.koga je strah moze prvih par puta bebu kupati baby sapunom,beba manje klizi

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Spuzva za kupanje
27.2.2008 18:21:38   
rozi
Nisam znala Bebano, ja sam nesto cackala,al slab mi je fond rijeci iz engleskog pa nisam skontala. Super ako je tako, jer sam vidjela super stvari, tooplomjeri ,, termometar za vodu, pa oni monitori , mislim izbor je stvarno super. 
Jesi narucivala sa americkog amazona ili neki evropski i bas me interesuje koliko otpilike postarine uzmu? Hvala puno user posted image

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Spuzva za kupanje
28.2.2008 14:12:02   
Cvrle
Vidjela sam u Turbo Limachu kadice sa vec ugradjenim plastičnim dijelom za oslanjanje bebe,a mislim da bi se klizanje moglo izbjeci da se stavi na taj dio pelena(ovlazena) pa tek onda osloni beba. I ja imam namjeru kupiti onaj frotirni kao kod Visnje, vidjela sam u gradu ali sam zaboravila koliko je to široko, da se beba ne nazulja i na te zice sa strane user posted image  koje pridrzavaju frotir.

_____________________________

No sikirli, be hairli!

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Spuzva za kupanje
28.2.2008 16:24:55   
Visnja RR
Cvrle : mislim da je dovoljno siroko (25 cm)...ja probala sa beba-celom :) ionako ce to koristiti samo dok ne steknemo sigurnost u kupanju bebca...

Jos nisam kupila kadicu ali nenamjeravam one male sa tim nekim lezistima jer se to preraste za dva mjeseca i onda opet treba druga kadica... dakle kupicu neku klasicnu kadicu koju mogu koristiti duze...

(odgovor članu Cvrle)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Spuzva za kupanje
28.3.2008 23:04:34   
rozi
Danas sam kupila neku mrezu koja se zakaci na kadicu za kupanje , tako da imam sigurnost , cisto da se oslobodim straha. Sad sam trazila po interetu makar link da ubacim da vidite, ( ali interesantno ne mogu upste da nadjem net stranicu te marke, niti spuzvu. Ako nekog interesuje mogu slikati pa staviti (ako mi uspije, hehe ) user posted image  

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Spuzva za kupanje
29.3.2008 13:08:51   
bebano
Rozi naravno da nas interesuje.

Slikaj nam to da vidimo kako izgleda user posted image

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Spuzva za kupanje
29.3.2008 18:55:12   
rozi
http://img100.imageshack.us/img100/2994/dsc01640yl1.jpg


Sad cemo vidjeti jel mi uspjelo, nesto nikad da otvori.

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Spuzva za kupanje
29.3.2008 18:57:18   
rozi
Uspjelo je. Ovo sam slikala karton na ambalazi da ne postavljam.  Sta vi mislite, meni se cini prakticno, al' eto , nemam iskustva. Smije li se tek rodjena beba staviti na ovo ?

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Spuzva za kupanje
29.3.2008 19:32:14   
Emina*
Rozi, super je stvar,
ja sam slicno kupila u Fis-u s tim da moje ide preko cijele kadice i od frotira je,
i prakticki bebea lezi iznad kadice na toj mrezi...
Eh beba smije,naravno na tu mrezicu,
ali ne kao na ovoj drugoj slici, nego bas da je stavis na mrezicu da lezi.......
user posted image user posted image Sta ove zene nece sve naci user posted image   user posted image   user posted image

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Spuzva za kupanje
29.3.2008 19:49:22   
rozi
Ti si sigurno kupila ono sto je Visnja kupila, pa nam je ubacila sliku , ono od frotira, a zice ga drze u kosom polozaju?  I ja sam kontala uzeti to, al slucajno nabasa na ovo i nisam smjela ostaviti , moze nestati. Super mi se uklopilo u kadicu.
Pretpostavljala sam da smije, ,al reko opet da pitam, sta ja znam. 
Heheh, u pravi si , mi smo ti neumorne u cunjanju, ja sam i danas neke robice kupovala, pocela sam gubiti kontrolu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Spuzva za kupanje
29.3.2008 19:52:29   
Emina*
Tu sto je Visnja kupila sam vec dobila, ali nisam tu kupila u Fis-u....
Ovu sto sam ja kupila,
na fazon je te tvoje mrezice, bas se razvuce na ivice kade, ali je frotirno......
Sad cu negdje da probam naci sliku,pa cu postaviti user posted image   user posted image .......


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Spuzva za kupanje
29.3.2008 19:55:17   
Emina*
user posted image


Evo ovo, mada ce meni trebati jako puno hrabrosti da ja bebu stavim na ovo....
Ali sam ja to kupila, neka to kod mene user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Spuzva za kupanje
29.3.2008 20:11:51   
rozi
Bas je super, nisam to vidjela u Fisu, al  nema veze tu je to sve , slicno je. Hehehee, u prevu si, ja cu prvo gledati kako je drugi stavljaju, pa onda ja. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Spuzva za kupanje
29.3.2008 20:26:03   
Emina*
Ja mislim da sam ga platila oko 3 KM user posted image  user posted image  user posted image
Mozda sam ga zato i kupila......


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Spuzva za kupanje
29.3.2008 21:20:47   
rozi
Ehhh, sad , kud mi rece.user posted image user posted image user posted image Ma salim se , hehe.  Vec ja sam ovo platila 17, 5 km, meni je izgledalo povoljno jer su oni plasticni bas skupi , a i ne svidjaju mi se.   Al nema veze ionako ovjde to nisam nigdje ni vidjela.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Spuzva za kupanje
29.3.2008 21:24:34   
Emina*
Ma vjeruj mi, ja sam to nasla tamo gdje je plastika, trazila neku plasticnu kantu user posted image  user posted image  user posted image
I vidim samo sliku,a mala kutijica pravo...
I ja kupim,a nisam imala pojma za sta je user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Spuzva za kupanje
29.3.2008 21:50:01   
rozi
user posted image Super sto si nasla. Jos jedna stvar sa spiska manjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *