|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čuvanje djeteta /teta
3.4.2014 21:03:22   
emrea
I MENI JE POTREBNA TETA CUVALICA ZA MOG DVOGODISNJEG SINA U ZENICI PA KO JE ZAINTERESOVAN NEK SE JAVI

(odgovor članu sretna mama)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Čuvanje djeteta /teta
3.4.2014 23:27:18   
leki_4you
Zna li neko nek tetu s područja Starog Grada? Trebao bi mi neko da dolazi kući i čuva beb od 13 mjeseci, hvala svima user posted image

(odgovor članu emrea)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Čuvanje djeteta /teta
21.4.2014 21:04:52   
clexane
Pozdrav ,
Hitno mi je potrebna teta za cuvanje devetomjesecne bebe u mom stanu u centru. Svaka preporuka (kontakt) je dobro dosla.
Hvala!

(odgovor članu leki_4you)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Čuvanje djeteta /teta
15.7.2014 7:55:36   
bambika
Trazim djevojku ili zenu za cuvanje djecaka od dvije godine u Lukavcu. Ima li neko preporuke?

_____________________________

ADIAN 15.09.2012.

(odgovor članu clexane)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Čuvanje djeteta /teta
5.8.2014 14:16:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: sel.87

e zdravo drage moje posto volim puno djecu i uzivam i njihovom druzenje a trenutno ne radim pa bih volila cuvati ako kome treba neka se javi na br 062840292 samo Sarajevo veliki pooozzz



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bambika)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Čuvanje djeteta /teta
5.8.2014 14:22:24   
sel.87
e zdravo drage moje posto volim puno djecu i uzivam i njihovom druzenje a trenutno ne radim pa bih volila cuvati ako kome treba neka se javi na br 062840292 samo Sarajevo veliki pooozzz

(odgovor članu emrea)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Čuvanje djeteta /teta
13.8.2014 22:24:32   
enaa@
potrebna teta za cuvanje 18 mj djecaka u mom stanu.Svaka preporuka ili prijedlog je dobro dosao?Da li iko zna da li jos radi udruzenje Savrseni krug,na int sam nasla da oni pomazu pri pronalasku tete ali na njihov br se danima niko ne javlja i da li neko ima iskutva sa njima.Unaprijed hvala.pozzz

(odgovor članu sel.87)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Čuvanje djeteta /teta
19.8.2014 14:37:15   
tajruš
Pozz,da li neko zna finu tetu sa relacije dobrinje za čuvanje školskog djeteta (odvođenje/dovođenje u/iz škole ,pisanje zadaće )po otprilike četiri sata dnevno.Ukoliko neko ima tetu koja je odgovorna molim da mi poašalje podatke na pp,hvala
P.S Vaše mišljenje koliko bih trebala ponuditi mjesečno teti za te usluge dakle škola je blizu a djete treba čuvati opr.po 4 sata.
user posted image pozz

(odgovor članu enaa@)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Čuvanje djeteta /teta
24.8.2014 20:38:34   
Baby Siterica
Postovani roditelji,

Ozbiljna sam, udata zena, majka dvoje djece s velikim iskustvom u radu s djecom.
Odgovaralo bi mi cuvanje djece od 8:00 do 16:00/17:00 no, ukoliko vam je hitno potrebna pomoc preko vikenda ili uvece/nocu, mogu da radim povremeno.

Sarajevo,
Stari grad - Centar

(odgovor članu tajruš)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Čuvanje djeteta/teta
24.8.2014 20:57:26   
lala0606

IZVORNA PORUKA: Pikapolonica

Potrebna teta cuvalica za djevojcicu od 2,5 godine.
Lokacija: Dobrinja (blizu Mercatora)
Vrijeme: od 9 do 6
Svaka preporuka je dobro dosla :)

imam zenu sa iskustvom, fakultetski obrazovana... radila na istim poslovima, trenutno bez posla i zivi na dobrinji 5.. ako nisi nista nasla ostavi mi kontakt tel pa da vas nazove...

_____________________________

**mali zvrk**

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Čuvanje djeteta/teta
1.9.2014 15:07:52   
merima26
Dugo sam bila teta cuvalica i ima mjesec dana kako ne radim ako kome treba da se cuva djete moze da me nazove na broj telefona 062 268 458 zivim na Stupu-Bojnik unapred hvala..

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Čuvanje djeteta/teta
1.9.2014 18:27:11   
ljiljo
Zdravo, ja sam mama 5-godisnjaka trenutno ne radim pa akoi nekome treba cuvanje djeteta tu sam neka se javi u pp
Podrucje Stari Grad

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu merima26)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Čuvanje djeteta
2.9.2014 9:38:00   
merima26
Drage moje ja sam merima dolazim sa Stupa-Bojnik cuvala bi djete imam uskustva bila sam teta cuvalica ako ima ko zainteresovani mogu me kontaktirati na broj 062 268 458 unapred hvala...

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Čuvanje djeteta
27.10.2014 12:07:31   
Utjeha
Zdravo svima, cuvala bih dijete od godinu dana starosti, pozeljnije bi bilo negdje na lokaciji Dobrinje, Saraj polja, Mojmila ili Alipasinog polja. Imam iskustva, obrazovana, trenutno ne zaposlena. Drugi detalji u PP. Srdacan pozdrav :)

(odgovor članu merima26)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Čuvanje djeteta
28.10.2014 16:03:07   
škorpija
Drage ženice,

želim preporučiti svoju kumu za čuvanje djeteta, ima iskustva, već je čuvala djecu koja su krenula u vrtić (jednom su to bili i blizanci) znači vrijedna je pažljiva brižna, živi na Jezeru, kod pionirske doline i čuva dijete u svom stanu , kome treba više info može mi se javiti u pp

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Utjeha)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Čuvanje djeteta
28.10.2014 22:46:39   
MiciS
Ja se zovem Anida i zivim u centru Zenice.Imam 22 godine i vec sam ranije cuvala djevojcicu.Uzivam u radu sa djecom i i volim da se druzim sa malom rajom.Ukoliko niste nasli nikog i ako ste zainteresovani jos uvijek voljela bih kada bi me kontaktirali
Moj broj je 062191305.

Puno pozdrava

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Čuvanje djeteta
8.12.2014 21:58:09   
lannysa
Drage mame,trazim tetu za cuvanje djeteta (2 god) u SA. Molim vas ako imate preporuku,poznanstvo ili tetu koja je vama cuvala djete. Unaprijed hvala :)

(odgovor članu milenaa)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Čuvanje djeteta
16.12.2014 9:49:19   
novikolacic
Drage mame, ja se javljam sa istim problemeom, trebala bi nam teta cuvalica za dvogodisnjeg djecaka na Dobrinji. Idealno bi bilo da je osoba mladja...ima li neko preporuku? Unaprijed hvala...user posted image

(odgovor članu lannysa)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Čuvanje djeteta
1.1.2015 15:24:19   
novikolacic
Ja opet podizem temu, ako neko ima preporuku za tetu sa dobrinje, neka mi javi, treba mi za djecaka od 2 godine...

(odgovor članu novikolacic)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Čuvanje djeteta
2.1.2015 21:12:15   
Anida2010
Drage mame,
Uskoro bih trebala početi raditi pa sam u procesu traženja tete... Trebao bi mi vaš savjet o tome koliko se tete plaćaju. Naime, nemam iskustva i ne bih voljela nikoga ni podcjeniti, ali ni precjeniti - bit će vremena da se teta pokaže pa da je i nagradimo...Znači teta bi se isključivo bavila djetetom tj. svime vezanim za dijete - igra, hranjenje, izlasci, eventualno peglanje djetetove odjeće i sl.
Također, ako neko ima preporuku, dobro bi mi došla... Živimo u Centru i radi se bebici od 3 mjeseca - vjerujem da je to važno i za plaćanje, a i za preporuke :-)
Hvala vam puuuuno!

(odgovor članu novikolacic)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Čuvanje djeteta
3.3.2015 23:45:03   
mala_pusla
Drage mame dugo ali bas dugo nisam bila na forumima ringeraja da ne slazem,ja mislim da ima 3-4 godine.Tako da vas pozdravljam sve.Ako mi post nije na pravom mjestu nek ga moderatori prebace.Naime trazim posao tete cuvalice.Imam iskustva.Idem na Pedagoski fakultet-predskolski odgoj a i sama sam majka sina od 5 godina inace meni je 25.godina.Radila sam u vrticu i cuvala sam jedno dijete dvije godine.Nisam mahalski tip zene i moj dan se svodi na brizi o djetetu i igri.Cuvala bi dijete u mom stanu da se moze igrati i rasti sa mojim djetetom koji je inace mirno i povuceno dijete.I to sto kazem u svojoj kuci ne mislim da ce se moje dijete igrati sa vasim a ja pred tv-om il kompjuterom,ne taman posla.Mislim ljudi koji budu htjeli uvjerit ce se u ovom sto pisem.Npr.dijete od 1-2 godine ucim na tutu,rijeci sve kroz igru,malo starije dijete 4,5...ucim slovima,brojevima,bojama,pripreme za predskolsko i skolu.Svi zainteresovani mogu me kontaktirati na E-mail:zimba232@hotmail.com da se dalje dogovorimo i licno upoznamo,da upoznate moj dom i moja dva ukucana:muza i dijete.Ja sam u Hrasnici,pa eto opstina Ilidza ako je ko zainteresiran.Unaprijed hvala....Znam koliko vam je bitna briga i sigurnost,jer i sama sam majka.

(odgovor članu Anida2010)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Čuvanje djeteta
16.4.2015 23:39:54   
salmy
Zna neka od zena tetu cuvalicu koja je radila u Savrsenom krugu

zove se .Habiba Bozalija

hitno mi je

(odgovor članu mala_pusla)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Čuvanje djeteta
1.6.2015 9:46:12   
Hannah
Molim vas za preporuke za tetu čuvalicu po mogućnosti sa adresom stanovanja na području općina Centar i Novo Sarajevo.

Hvala :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Čuvanje djeteta
29.7.2015 13:13:26   
nidica

Trazim pouzdanu tetu za čuvanje dvogodišnjeg dječaka u Zenici...

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Čuvanje djeteta
13.10.2015 20:18:37   
merima_s
Tražimo tetu za čuvanje 3 djece od 8,4 i 1 god. Ukoliko znate nekog molim da pošaljete kontakt tel. u pp.

Hvala

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu nidica)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *