|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se rijesiti podstenara- mrava??
31.7.2013 9:43:26   
Emmy
Kažu da je kreč (kreda) efikasan, informacija iz druge ruke, navodno netragom nestali.........

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Kako se rijesiti podstenara- mrava??
31.7.2013 10:11:59   
aidana

IZVORNA PORUKA: elvy

Neznam koliko ce vam pomoc al moj savjet vam je da kupite sebi Akvacid i njega koristite na prozore,balkone znaci komplet naprskate sa vanjske strane...ili neopitroid alfa.....a za u kucu neopitroid plv....nije otrovan...dezinsekcija jednog stana ako zivite u zgradi je samo bacanje para...jer ce vam se opet od komsije uselit neko....da bi bilo uspjeha u tome mora se cijela zgrada ocistit.....


Ma znam ja to, ali je nemoguce da se uradi u citavoj zgradi, ima 17 spratova. Ali smo dogovorili sa komsijama do nas da i oni urade isti dan kad i mi, pa barem nesto. A poslije toga cu staviti jos i neopitroid. Nego komsije mi nisu tu trenutno i doci ce samo taj dan pa treba ja da nadjem nekog.

A za krec prvi put cujem, iskreno meni zvuci kao da ce oni to prije pojesti nego sto ce ih otjerati.

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Kako se rijesiti podstenara- mrava??
6.8.2013 11:16:00   
Lalali
Ja sam mrave jedino uspjela istjerati onim kucicama iz DM-a, izadju iz nje kao pjani i samo se svaleuser posted image

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Kako se rijesiti podstenara- mrava??
6.8.2013 11:23:47   
Marija13

IZVORNA PORUKA: Lalali

Ja sam mrave jedino uspjela istjerati onim kucicama iz DM-a, izadju iz nje kao pjani i samo se svaleuser posted image


Je li to neki njihov proizvod!? Mogu li se te kućice redati po kuhinji? Svu hranu moramo držati u frižideru ! napadaju čak i kuhalo za vodu, grozno!


_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu Lalali)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Kako se rijesiti podstenara- mrava??
6.8.2013 11:50:52   
elmaL

IZVORNA PORUKA: Lalali

Ja sam mrave jedino uspjela istjerati onim kucicama iz DM-a, izadju iz nje kao pjani i samo se svaleuser posted image


i mene zanima, kakve su to kućice, taman bih mogla ostaviti u sobu, dok nismo u stanu nekoliko dana?

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Lalali)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Kako se rijesiti podstenara- mrava??
6.8.2013 11:58:05   
Lalali
male, bijele, ima ih u svakom DM-u, ima posebno za mrave. Mozes ih staviti ispod namjestaja ili kod mjesta gdje ti izlaze

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Kako se rijesiti podstenara- mrava??
6.8.2013 13:25:54   
elmaL

IZVORNA PORUKA: Lalali

male, bijele, ima ih u svakom DM-u, ima posebno za mrave. Mozes ih staviti ispod namjestaja ili kod mjesta gdje ti izlaze


super, hvala ti draga nadam se da ću ih se riješiti user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Lalali)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Kako se rijesiti podstenara- mrava??
6.8.2013 22:39:53   
Lalali
Nema na cemu. Vjeruj da sam ja svasta sipala od cimeta, soli, sode, domestosa i nista samo bi prejahali preko tog i nasatvili, te kucice su me spasile ali je trebalo jedno 2-3 dana da pocnu reagovati

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: kako se rijesiti podstanara- mrava??
14.6.2014 8:58:45   
MajkaTereza
Imas koliko znam dva nacina -u posudi dl borne kiseline i dl secera, ili sok limuna, nadam se da ces rjesiti brzo.. Mi zivimo u staroj austrougarskoj zgradi, vjeruj mi da znam kako je user posted image

(odgovor članu BulmaSoft)
Neposredna veza do poruke: 159
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *