|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona - RR chat!
20.3.2020 19:34:16   
Visnja RR
Ako je utjeha ...imaćemo svi :)

Evo i jedan bar malo optimističan video
https://www.youtube.com/watch?v=h-UIYWMEUf4

a sve nesto kuham za dva dana ...i dumam šta sam zaboravila...maloprije se sjetih da nemam paradajz pire u tubi :D


Malo me ova zabrana za kretanje preko 65 g bacilo u razmisljanje. Da li to znači da neko ko ima 65 g ne može sići u prodavnicu pred zgradu da kupi hljeb..
Ja rekla mami siđi s maskom nakupuj 3-4 dva ti mogu biti tri dana a druga dva zamrzni.... ako te vrate hbg... napravi domaći pa ćemo m za par dana dobaciti hljeba

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Korona - RR chat!
20.3.2020 20:14:37   
salmy
Neka je zabrana i treba....Gkedam cjeli dan stariji set_aju bez maski najnormlanime...kako im nije zao djece?Evo radili su dezinfekciju nase opcine...Mi cistimo nas ulaz..lift stalno dezinfijujemo vrata...Kazu da ih ima 100 zarzeno u sarajevu...samo kriju

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Korona - RR chat!
20.3.2020 21:57:50   
Visnja RR
Evo 3 u Sarajevu.
89 zaraženih....tj 87 aktivna ...2 su izliječena

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Korona - RR chat!
20.3.2020 22:07:51   
Amelaa RR
Koliko god se trudila da mislim da je ovo sve nesto politicki izazvano...namjerno ciljano na stariju populaciju ..toliko sve vise osjecam strah..kako sta gdje..al aBd kazem bit ce dobro moramo biti sabrani i sve..Sto se tice izlazaka iz kuce..izadjem svaki dan u dvoriste i proset_am malo s kolicima, sama s Alijom mislim da to je ok..Ljubim vas sve

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Korona - RR chat!
20.3.2020 22:26:03   
salmy
Citam da je jedan zarazeni sa c vilw..Talijan kupovao u Konzumu😂😂😂..joj sto ljudi lupajuDanas citam da je rekla neka "apotekarka da ih ima 100 zarazenih u Sarajevu....Covjek ne zna il citat il ne citat

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Korona - RR chat!
20.3.2020 22:50:33   
Visnja RR
ne čitati user posted image

važno je biti disciplinovan... a razmišljati pozitivno.... gledajte TV, čitajte, maštajte o ljetu i moru user posted image ....
proći će sve ovo djevojke

samo disciplina i odgovornost prema sebi ali i drugima...

user posted image
user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Korona - RR chat!
20.3.2020 22:51:36   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Koliko god se trudila da mislim da je ovo sve nesto politicki izazvano...namjerno ciljano na stariju populaciju ..toliko sve vise osjecam strah..kako sta gdje..al aBd kazem bit ce dobro moramo biti sabrani i sve..Sto se tice izlazaka iz kuce..izadjem svaki dan u dvoriste i proset_am malo s kolicima, sama s Alijom mislim da to je ok..Ljubim vas sve


ima tu svega mila moja...mi smo samo pijuni koji trebamo i hoćemo preživjeti ...
ljubni tetkino user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Korona - RR chat!
20.3.2020 23:30:25   
veeseelaa
O zene evo i mene🦠😬Prasi Koldzo ulice po N.SarajevuSve satjera u Centar 😬 Opasan Koldzo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Korona - RR chat!
20.3.2020 23:34:32   
veeseelaa
Sto se tice hrane, pa ima hrane da se kupi rekla biJa po navici imam pun zamrzivac i imam je’no 20 kg brasna 😬 pekare pune, nista brasno dirat’ dok pekare rade. Helem djeca ne mogu vise hodatVala mi i nismo hodali nigdje, samo do mame ja isla sa Zehrom, jer ona je zakacena za meneImal ko kakve info , sta veli Vlada ? Novalic?Mi koji nismo na budzetu nista jel 😟 Hoce li nas osloboditi od doprinosa za platu?👀🤭😀 jasta ce, porez/pdv? Nista, fol prolongiranjeZakupe smanjiti? Jasta radi? Ima da grohnemo🤭

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Korona - RR chat!
21.3.2020 9:47:51   
salmy
JutrooKonjic ubi ...samo se povecava brojveselaaa jel mislis da ce pekar da rade?...Btasna ima kupit gdje hoces....meni zao zena u bingu i mercatoru rade do nekih dobaAko nam uvedu policijski sat bice super...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Korona - RR chat!
21.3.2020 9:48:40   
salmy
Hadzibajric ce smanjit kirije rekao je

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Korona - RR chat!
21.3.2020 11:08:48   
Amelaa RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Sto se tice hrane, pa ima hrane da se kupi rekla biJa po navici imam pun zamrzivac i imam je’no 20 kg brasna 😬 pekare pune, nista brasno dirat’ dok pekare rade. Helem djeca ne mogu vise hodatVala mi i nismo hodali nigdje, samo do mame ja isla sa Zehrom, jer ona je zakacena za meneImal ko kakve info , sta veli Vlada ? Novalic?Mi koji nismo na budzetu nista jel 😟 Hoce li nas osloboditi od doprinosa za platu?👀🤭😀 jasta ce, porez/pdv? Nista, fol prolongiranjeZakupe smanjiti? Jasta radi? Ima da grohnemo🤭


Veselaaa❤️❤️❤️❤️❤️ U pravu si, kod nas u Vis su zabranili kretanje ispod 18 i preko 65 al opet ima svijeta... ne umjem Bgmi vlada bi trebala sve stopirat sto se tice obaveza porez i sl.. jer sve je stalo..poslovi .. al aBd ovo ce proci.. sto kaze Visnja..more i plaza u glavi.. i sve ce bit bolje nego sto mislimo❤️

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Korona - RR chat!
21.3.2020 11:34:04   
sporty mamaa
Pozz mame. Nisam se javljala sto godina na forum. Udem i vidim poznata lica poput veselee i visnje :)) Javljam se iz Mostara, ovdje je stanje panicno, lik je doslovno zarazio pola grada. Nema gdje nije isao i s kim nije bio....Za bolnicu da i ne pricam.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Korona - RR chat!
21.3.2020 11:36:04   
manuela RR


IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Koliko god se trudila da mislim da je ovo sve nesto politicki izazvano...namjerno ciljano na stariju populaciju ..toliko sve vise osjecam strah..kako sta gdje..al aBd kazem bit ce dobro moramo biti sabrani i sve..Sto se tice izlazaka iz kuce..izadjem svaki dan u dvoriste i proset__am malo s kolicima, sama s Alijom mislim da to je ok..Ljubim vas sve



Moram se sloziti sa tobom...Mislim da je ovaj virus osmisljen da bi se umanjila starija populacija ali da su ga sad lansirali da ujedno oslabe i ekonomiju...Nasa zemlja je ionako u teskoj situaciji i mislim da se necemo poslije ovoga oporaviti ekonomski gledano cak iako budemo imali srece pa izvucemo zivu glavu,bar nasi stariji i najmiliji...Masa privatnih firmi ce otpustiti radnike,zatvoriti preduzeca a vjerovatno ce i penzije biti upitne...Ko ce placati koga kad nigdje nista ne radi a drzva ne pomaze privrednike...

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Korona - RR chat!
21.3.2020 11:41:34   
manuela RR
Crkla mi masina za ves 😟😬



_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Korona - RR chat!
21.3.2020 13:19:08   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Pozz mame. Nisam se javljala sto godina na forum. Udem i vidim poznata lica poput veselee i visnje :)) Javljam se iz Mostara, ovdje je stanje panicno, lik je doslovno zarazio pola grada. Nema gdje nije isao i s kim nije bio....Za bolnicu da i ne pricam.


user posted image
Kako je u MO s nabavkom hrane, kretanje?

ja sam jako ljuta na te neodgovorne budale...

a pogotovo na onog direktora iz Konjica....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Korona - RR chat!
21.3.2020 20:46:49   
salmy
Komsinicin sin prije 8 dana dosao iz Svedske iz Amerike...I set_a normlano sa curicom...Mater mu ima 70 god...Nazavali je maloprije da je pitamo jel se testirao...bla blaaa....napede nas..i spusti slusalicu....ja u soku ne mogu da vjerujemKorsitimo isti lify ista vrata otvaramo...uzas

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Korona - RR chat!
21.3.2020 21:27:06   
Hanady RR
Važno je ostati pribran. Sad na zvala mamu tako joj velim kaže pa saberi se dijete moje😂 . Inače ona u karantenu od svog rođendana u oktobru. Imala je srčani belaj pa smo pregurali katatrizaciju nedavno. Sva sam u strahu. Sad je doma svom da joj smanjimo rizik zaraze . Uopće nam nie prijatno da joj na šteku hranu ostavljam al to jedino sam možemo.🤷‍♀️



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Korona - RR chat!
21.3.2020 21:28:48   
Hanady RR
Salmy prijavi gospodina. Strašno. Kod nas je komšija dosao iz Njemačke u ponedeljak. Stalno dolaze provjeravaju da li je na adresi. 



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Korona - RR chat!
22.3.2020 1:06:03   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Komsinicin sin prije 8 dana dosao iz Svedske iz Amerike...I set_a normlano sa curicom...Mater mu ima 70 god...Nazavali je maloprije da je pitamo jel se testirao...bla blaaa....napede nas..i spusti slusalicu....ja u soku ne mogu da vjerujemKorsitimo isti lify ista vrata otvaramo...uzas



imaš u ovom tekstu broj za prijavu
to je stvarno bezobrazluk
http://www.ringeraja.ba/clanak/servisne-informacije-za-gradane-corona-virus_3204.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Korona - RR chat!
22.3.2020 1:07:09   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Važno je ostati pribran. Sad na zvala mamu tako joj velim kaže pa saberi se dijete moje😂 . Inače ona u karantenu od svog rođendana u oktobru. Imala je srčani belaj pa smo pregurali katatrizaciju nedavno. Sva sam u strahu. Sad je doma svom da joj smanjimo rizik zaraze . Uopće nam nie prijatno da joj na šteku hranu ostavljam al to jedino sam možemo.🤷‍♀️



Nisam znala za mamu.... hrabra i jaka je ona .... ljubim vas obje

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Korona - RR chat!
22.3.2020 17:02:11   
Visnja RR
Kako me je jutros sve ovo sa Zagrebom šokiralo!
I onda neko kaže ne mogu da sjedim kući ... a oni moraju a ne smiju. user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Korona - RR chat!
22.3.2020 19:44:58   
salmy
Gdje ste zeneKakva je situacija...Brasna nije bilo danas nigdje....i procitah da je doslo u Robot ..uzeh hvala Bogu ..Do kad ce ovo sve trajat neka  nam je Bog na pomociJutros zemljotres

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Korona - RR chat!
22.3.2020 19:48:02   
salmy
Ubijam dosadu sijem maske😂...Platno oprat ispeglat i super su..amaterski al nisu lose

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Korona - RR chat!
22.3.2020 20:22:52   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Gdje ste zeneKakva je situacija...Brasna nije bilo danas nigdje....i procitah da je doslo u Robot ..uzeh hvala Bogu ..Do kad ce ovo sve trajat neka  nam je Bog na pomociJutros zemljotres


Navodno u Klasu ima kupiti brašna

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *