|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona - RR chat!
23.3.2020 21:08:30   
muaaa
Nisam zaboravila sifru....jeee

Cure moje...ljubim vassssuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Korona - RR chat!
23.3.2020 21:11:16   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Ljubim vas, cure moje!
Sve ćemo mi ovo izgurati samo da budemo discplinovani i odgovorni
A kad sve prođe organizujemo RR kaficu da vas sve zagrlim...

Nedavno sam jednoj drugarici prepirčavala šta smo svi mi prvih godina radile na RR...Eeeej koja smo ekipa bile!
Naša druženja u Zenici, Sarajevu, humanitarne akcije, prodaanje mafina po tržnim centrima, naš Baby bazar...

A tek ono takmičenje gdje smo dva puta pobjedile.... user posted image

I dnevna količina smijeha na Chatu user posted image

Niko to nije imao niti će

<3 <3 <3 <3


Visnja draga ....to takmicenje mi je neki dan palo na pamet...koja ekipa za humanitarne...mah.....a kafa..uvjek u tivotu i jedva cekam da ovo ludilo prodje

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Korona - RR chat!
23.3.2020 21:19:59   
muaaa
Nabavili smo hranu,pa sad nismo neke kolicine ali za neko vrijeme dosta.Ne diram brasno dok rade pekare i mogu hljeb kupiti.Mada sad kupim 2,pa da ne izlazimo bar dan-dva.Mene ova izolacija ne pogadja toliko,nisam panicar i polako kanalisem.Sta ce biti kasnije ne znam.

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Korona - RR chat!
23.3.2020 21:27:06   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: muaaa

Nabavili smo hranu,pa sad nismo neke kolicine ali za neko vrijeme dosta.Ne diram brasno dok rade pekare i mogu hljeb kupiti.Mada sad kupim 2,pa da ne izlazimo bar dan-dva.Mene ova izolacija ne pogadja toliko,nisam panicar i polako kanalisem.Sta ce biti kasnije ne znam.


muaaaaaa user posted image


ma ja se ovih dana često prisjećam lijepih i smješnih stvari s RR
Sjetih se kako sam te iz auta na Grbavici zvala MUUUUAAAAA .... nisam mogla da ti se pravog imena sjetim tada.... naravno nisi me skontala ....hahahaha al čuj MUUUA iz auta da te zovem user posted image user posted image

kako djeca? čuj djeca ??? veliki već....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Korona - RR chat!
23.3.2020 21:32:38   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: muaaa

Nabavili smo hranu,pa sad nismo neke kolicine ali za neko vrijeme dosta.Ne diram brasno dok rade pekare i mogu hljeb kupiti.Mada sad kupim 2,pa da ne izlazimo bar dan-dva.Mene ova izolacija ne pogadja toliko,nisam panicar i polako kanalisem.Sta ce biti kasnije ne znam.


muaaaaaa user posted image


ma ja se ovih dana često prisjećam lijepih i smješnih stvari s RR
Sjetih se kako sam te iz auta na Grbavici zvala MUUUUAAAAA .... nisam mogla da ti se pravog imena sjetim tada.... naravno nisi me skontala ....hahahaha al čuj MUUUA iz auta da te zovem user posted image user posted image

kako djeca? čuj djeca ??? veliki već....



haahhaah.....ma sjetim se ja cesto naseg chata do nekih doba pa se onako nasmijem sama u sebi....

Djeca....hmm....22 i 19,5 hahahah.....dobro su,zdravo...radili dok nije pocelo ovo sve.Danas je kcerka dobila otkaz,zatvara se firma,malac je u hotelijerstvu pa sta ce biti ne znam

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Korona - RR chat!
23.3.2020 21:38:29   
Visnja RR
eh :( žao mi je za curu...
ma samo da ovo sve izguramo pa će naći opet... neka se ne sekira...

zar već toliko godina !!! majko mila kako vrijeme leti

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Korona - RR chat!
23.3.2020 21:41:37   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

eh :( žao mi je za curu...
ma samo da ovo sve izguramo pa će naći opet... neka se ne sekira...

zar već toliko godina !!! majko mila kako vrijeme leti

ma ne sekira se...sta ce,jest malo guravo,navikla je bila...ali eto opet nije radila svoj posao pa i nije neka frka.

Ma godine lete....sad gledam 10 god.sam na rr

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Korona - RR chat!
24.3.2020 16:05:21   
Visnja RR
Gdje ste?
Smeta ovaj snijeg? user posted image
Koji đavo sada pada? Što nije kada je trebalo.

btw još nisam kupila brašno, sve kontam šta će mi , a opet bar još 3-4 kg user posted image



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Korona - RR chat!
24.3.2020 16:32:29   
salmy
Gdje su ženeNeka snijega...Dobila sam 5 iz muzičkog...Fino mi ide😂Ova nastava je cirkus...Bože do kad cemo biti u kućama?Dok stotine njih slijeću na aerodrom...Sta će bit od privatnika radnika...Koliko će ih ostat bez poslaI sta će bit kad počnemo hodati normalno?...Svi sterilizirani 😣

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Korona - RR chat!
24.3.2020 16:33:51   
salmy
Višnja biće brašna...Mi uzeli 10 kg neki dan...Imala oko 8 ..Dosta ...Kupujemo hljeb ...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Korona - RR chat!
24.3.2020 18:15:28   
Visnja RR
Ma samo Asja jede hljeb nas dvoje ne .... mi one vakumirane i krekere...toga imam tonu...
A ima 4 kg brašna user posted image ono kontam nekad za palačinaka, uštipaka, nešto...


a do kada će trajati? Pa ako završi do polovine maja bićemo na konju... a kasnije.... ništa više neće biti isto.....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Korona - RR chat!
26.3.2020 9:18:14   
Nedi
Dobar dan user posted image

Lijepo je vidjeti da ponovo tipkamo (mi koji nismo godinama). Ovdje je zaista bilo predivnih stvari i dešavanja i to je nemoguće zaboraviti. Nadam se da cemo se druziti kao nekadauser posted image


Sto se virusa tice....svaki dan idem na posao, sve zivo dezifikujem, kad dodjem kuci sve stvari odmah u masinu a jaknu i torbu našpricam. Iako se smanjio protok ljudi jos uvijek nas je cca250 na poslu a imamo i ljude koji uopce ne idu kuci nego su u sluzbenoj izolaciji na svojim radnim mjestima.

Brašna 5kguser posted image

Pogledala sam i vidim da sam na RR od 2008., pa to je bilo prije 100 godinauser posted image



< Poruku je uredio Nedi -- 26.3.2020 9:19:54 >


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Korona - RR chat!
26.3.2020 23:16:49   
Visnja RR
Nedi user posted image user posted image

lijepo te je vidjeti.



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Korona - RR chat!
31.3.2020 10:18:21   
bejbibi
Helooo
Pozz od mene za sve zenice
Jel ovo sad Top temauser posted image
Ja nikakve zalihe nisam pravila nit hocu da se sekiram..ne razmisljam previse o ovome .malo me ove zabrane u mozak...pogotovo sto djeca ne smiju vani..
Ne izlazimo hqman nigdje,samo do trgovine..al nesto mislim da cemo generalno svi u depresiju past zbog silnih zabrana.
Pazimo kad idemo vani,drzimo distancu itd... eto ...valjdq uakoro bude bolje ..
Pozz za sve user posted image cuvajte se ,buditw zdravo

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Korona - RR chat!
31.3.2020 16:22:18   
manuela RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Ma samo Asja jede hljeb nas dvoje ne .... mi one vakumirane i krekere...toga imam tonu...
A ima 4 kg brašna user posted image ono kontam nekad za palačinaka, uštipaka, nešto...


a do kada će trajati? Pa ako završi do polovine maja bićemo na konju... a kasnije.... ništa više neće biti isto.....


Istog sam misljenja...U maju ako bude gotovo trebamo biti  sretni.

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Korona - RR chat!
31.3.2020 16:26:05   
manuela RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Gdje su ženeNeka snijega...Dobila sam 5 iz muzičkog...Fino mi ide😂Ova nastava je cirkus...Bože do kad cemo biti u kućama?Dok stotine njih slijeću na aerodrom...Sta će bit od privatnika radnika...Koliko će ih ostat bez poslaI sta će bit kad počnemo hodati normalno?...Svi sterilizirani 😣


Ja sam tek sad ustvari shvatila koliko covjek ima kontakata kad ide u obicnu kupovinu...Mozak mi je toliko napet,sta sam doodirnula,a o bankomatu(ko sve to dira 😱) da ne pricam.Sad ustvari stalno smo sa maskama i rukavicama ako idemo u kupovinu,odjevu kad dođem skinem ispred vrata, obucu ostavim u kesu,do drugog puta...i tako...

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Korona - RR chat!
31.3.2020 21:39:11   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: manuela RR



IZVORNA PORUKA: salmy

Gdje su ženeNeka snijega...Dobila sam 5 iz muzičkog...Fino mi ide😂Ova nastava je cirkus...Bože do kad cemo biti u kućama?Dok stotine njih slijeću na aerodrom...Sta će bit od privatnika radnika...Koliko će ih ostat bez poslaI sta će bit kad počnemo hodati normalno?...Svi sterilizirani 😣


Ja sam tek sad ustvari shvatila koliko covjek ima kontakata kad ide u obicnu kupovinu...Mozak mi je toliko napet,sta sam doodirnula,a o bankomatu(ko sve to dira 😱) da ne pricam.Sad ustvari stalno smo sa maskama i rukavicama ako idemo u kupovinu,odjevu kad dođem skinem ispred vrata, obucu ostavim u kesu,do drugog puta...i tako...


user posted image user posted image

svi treba da se zaštitimo koliko možemo
pa šta bude...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Korona - RR chat!
12.4.2020 22:47:15   
Visnja RR
A cure me pitaju za temu o kuhanju ja je otvorim a njih nigdje ...Nemoj da vas prozivam :)
https://www.ringeraja.ba/forum/%C5%A0ta_KUHAMO_za_vrijeme_Korone%3F/m_2805824/tm.htm

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Korona - RR chat!
13.5.2020 14:50:38   
manuela RR
Ola ženice

Jeste li isle sređivati nokte il na frizuru?Planirate li u kakvu bastu na kafu..?Ja jucer isla radila nokte,a u petak frizeru,drago mi je kad vidim da se polako situacija smiruje i vraca u normalu.

< Poruku je uredio manuela RR -- 13.5.2020 14:56:07 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Korona - RR chat!
13.5.2020 23:58:39   
Visnja RR
Ja na pranje i feniranje.... jedva dočekala da mi lokalni frizer proradi...mrzim sama prati kosu...
ostalo mi nebitno..
otkrila sam čar pijenja kafe koju kupim na benzinskoj pumpi pa u obližnjem parku s drugricom oćeifim user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Korona - RR chat!
14.5.2020 11:41:07   
orhideja2505
Pozdrav zene, kako ste mi? Nadam se da ste svi dobro. Znam da mozda ovdje nije ta tema ali htjela sam da vas pitam uzela sam neki dan maca prah da vas pitam da li ste koristile? pomaze li pri zacecu?

user posted image

_____________________________

Twins&Boys A&D 27.07.2017.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Korona - RR chat!
4.6.2020 10:13:23   
vortex RR
Tuspas mene hehehehe.

Sad uletih i vidim kako ste ozivjele neke teme i vratile se stare clanice... Nadam se kako su popustile mjere da necete i vi popustiti forum :)

Pusa za sve

(odgovor članu orhideja2505)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Korona - RR chat!
5.6.2020 23:47:09   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: vortex RR

Tuspas mene hehehehe.

Sad uletih i vidim kako ste ozivjele neke teme i vratile se stare clanice... Nadam se kako su popustile mjere da necete i vi popustiti forum :)

Pusa za sve


Nedostajala si! user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Korona - RR chat!
15.6.2020 17:41:02   
manuela RR


IZVORNA PORUKA: vortex RR

Tuspas mene hehehehe.

Sad uletih i vidim kako ste ozivjele neke teme i vratile se stare clanice... Nadam se kako su popustile mjere da necete i vi popustiti forum :)

Pusa za sve


Kako bebac...slusa li?Sad smo svi vec veliki 😉

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Korona - RR chat!
15.6.2020 18:11:08   
Visnja RR
Upravo me ova brojka šokirala...Sve što mogu reći je budite oprezni!


user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *