|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Notar u Sarajevu
12.10.2014 19:34:23   
idana_85
Drage moje treba mi preporuka za finog notara, da je povoljan i usluzan, da bi zakazao sastanak npr u 18h.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Notar u Sarajevu
12.10.2014 19:54:31   
bebaa
Uh draga Idana.....user posted image ima jedna što smo mi s njom surađivali...ne volim nikako notare...deru Bože sačuvaj....ne znam da li ima razlike u njihovim tarifama....ova je dobra.....i dobro nas je oderala kao i svi ostali notari s kojima su ostali stanari surađivali prilikom kupoprodaje stana....ako želiš dam ti ime u pp....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Notar u Sarajevu
15.10.2014 0:45:10   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: idana_85

Drage moje treba mi preporuka za finog notara, da je povoljan i usluzan, da bi zakazao sastanak npr u 18h.



aljem ti na pp

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Notar u Sarajevu
15.10.2014 8:51:24   
idana_85
Hvala vam drage moje
Ovo je ludilo. Nazoves istog notara dva puta, kaze ti oba puta sve razlicito, a tek od notara do notara...Moram jos nazvati ovog sto je vesela preporucila. Za sada nam djeluje najpovoljnije onaj kojeg nam je banka preporucila, uh da hoce ovo sve vise proci user posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Notar u Sarajevu
29.10.2014 11:45:31   
samuella
Ne postoji povoljan notar, zato sto svi notari imaju apsolutno identicne cijene bez ikakvih odstupanja, koje su odredene notarskom tarifom: https://advokat-prnjavorac.com/zakoni/Notarska-tarifa-FBiH.pdf

Svi notari imaju zakonom uredeno isto radno vrijeme (radi konkurencije), a ako hoces navece termin primjenjuje ti se tarifni model 27

Tarifni broj 27.
(1) Za posao koji notar na zahtjev stranke ili iz
opravdanih razloga obavi izvan radnog vremena
propisanog odlukom nadležnog organa ili neradnim
danima, notar je obavezan obraunati dodatnu
nagradu u iznosu od 50 KM za svaki zapoceti sat
takvog angažmana, ali ne više od 200 KM.

Dakle gore imas tarifi, pogledaj unaprijed koliko ce ti kostati notarska usluga.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Notar u Sarajevu
30.10.2014 0:18:29   
veeseelaa
meni su kao i mom bratu ,pri sklapšanju odredjenih ugoivora , par notara reklo različiti cijenu, možda su smanjili maržu i sl
nešto su ipak neki odradili pa smo prolazili povoljnije

Idana kontaktiral ti ovog štoti preporučih? šta bi?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu samuella)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Notar u Sarajevu
30.10.2014 9:55:48   
samuella
Neke radnje se mogu obracunati spram razlicitih clanova, ali ako je rijec o kupoprodaji, darovanju, bilo kojom radnjom koja je vezana za vrijednost predmeta, onda su cijene identicne.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Notar u Sarajevu
26.7.2022 7:09:44   
mircomm
I agree with you, thank you for sharing.
commercial real estate for sale

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *