|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Posvjetljavanje kose
5.3.2008 9:50:16   
amdi
Ima li neko iskustva sa posvjetljavanjem kose, a da nije blajhao? Kako joj je to ispalo? Moj slucaj je ovaj:
otisla frizerki da mi posvjetli u pepeljasto plavo( inace sam kesten smedja sa nekoliko pramenova boje meda) i dobila sam nesto izmedju crveno i zuto-odvratno. Na to mi je ona rekla sad bi najbolje bili svjetli pramenovi na ovo.
Sta vi mislite, sta da radim? I dalje mi je zelja da budem platinasta plavusa

< Poruku je uredio acudesa RR -- 20.2.2010 21:45:30 >


_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: posvjetljavanje kose
5.3.2008 15:25:16   
M kao Mama
joj katastrofa, vidi šta se meni desilo imaš u albumima moje fotke pa vidi boju kose koja mije bila do prije nekoliko danas, odem ja kao i svaki mjesec da mi ofarba izrastak i po belaju ja ću kupiti farbe i uzmeme neke veline, svidi mi se vanilija  i nordijsko plava, da me vidiš kakva sam kukala mi mati, izrastak hajd i nekako neka plava malo tamnija, atamo gdje su bili pramenovi plavi lijepi žuti, sada je to sivo, kao da sam izvukla one sive pramenove, mnogi nisu ni primjetili, ali meni se čini katastrofa, jedva čekam da prođe barem dvije sedmice pa da idem na remont,

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: posvjetljavanje kose
5.3.2008 15:52:29   
Anoniman
draga moja... ja kad sam htjela da budem plavusa, kupila sam farbu na kojoj pise da skida boju,jer sam se farbala u smedje... e sad ne znam kako bi to u bosni bilo, uglavnom lorealovo je, plavusa naslikana, bise da je za skidanje farbe... poslije toga se naravno moras opet ofarbati, jer ispadnes sarena, ne sad toliko sarena... ja sam kupila bebi plavu, al sam koristila jaci hidrogen, a ne onaj sto dodje u farbi... i dobila sam boju koju sam htjela
meni je ispalo super jer inace mi je prirodna boja boja meda, pa tako da vrlo lagano postajem plavusa... ako ti je tamnija kosa i jos sa crvenim pigmentom (sto je vrlo vjerovatno cim si imala nakon posvjetljivanja te narandjaste dijelove) zao mi je sto ti to moram reci al mislim da nikad neces moci biti platinasta plavusa, jer ti je za to potrebno dosta puta blajhanje kose, a ako to budes radila... s vremenom mozes nedo Bog sprzit korijen i ostat bez kose... experimentisanje ti ne preporucujem
sretno sta god budes uradila
cmok

(odgovor članu amdi)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: posvjetljavanje kose
5.3.2008 20:45:22   
amdi
Mama alma, gledala sam tvoje slike i svidja mi se boja koju si imala. I curica ti je prekrasna. Hajde daj mi neki savjet kako si to napravila, tj.koja ti je prirodna boja kose i da li si odmah dobila rezultat kod prvog farbanja

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: posvjetljavanje kose
5.3.2008 20:49:57   
amdi
Dina_qa, hvala ti na savjetu. Vidjecu sta cu uraditi, jos cu malo razmisliti, ne isplati mi se puno tretirati kosu, tek se oporavila od poroda. U svakom slucaju, mogla bi se ofarbati u boju meda i izvuci bijele pramenove. Tek toliko da se malo osvjezimuser posted image ...ide ljeto

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: posvjetljavanje kose
6.3.2008 8:46:24   
M kao Mama
amdi frizer mi izvuče plave - žute pramenove na foliju, izrastak farbam godinama garnierovom plavom, u zadnje vrijeme je to ona 100 % sa crvenim okvirom broj 101, i svako pola godine izvlačim pramenove, eto tako je to kod mene s tim da i ja imam izražen crvenim pigment,

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: posvjetljavanje kose
14.3.2008 20:46:29   
Sonja
ja bas imam srece kad je kosa u pitanju
imam svijetlosmedju kosu a vecinom izvlacim pramenove ili se farbam u plavo
koristim paletinu farbu...kakva je na slici takva se i meni primi...
prije par dana sam imala pramenove ali sam se neki dan ofarbala u plavo i ispalo mi je lijepo samo sto nije bas kao sto zna jer mi je bila smedja farbana a ne moja boja kao podloga
ali kad se jos jednom ofarbam bit ce cool
pozzz


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *