|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: To je ljubav !!!
7.7.2009 17:50:33   
slono
E jest vala skvo, bas nas je u subotu obradovao, ali mu nista ne rekoh, bas sam grozna, a tek kad otvorih ovu temu , shvatih da je divan i da je to prava LJUBAV!!!!

Moj terso, ali mu sve oprostim kad vidim koliko je ustvari dobar!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: To je ljubav !!!
7.7.2009 17:54:53   
Mama1
heheh nek sam i ja otvorila korisnu temu koja nas posjeca koliko nas neko voli :) 

_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: To je ljubav !!!
9.7.2009 0:28:51   
Mama1
http://www.youtube.com/watch?v=ArAoqOZp4Oc&feature=related

_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: To je ljubav !!!
9.7.2009 8:40:26   
dana3
Kad nezaposlen momak iz Bosne, podigne kredit  ,pa sve pare posalje djevojci u inostranstvo

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: To je ljubav !!!
9.7.2009 9:47:13   
Anoniman
Našla sam ljubav u plakaru...
Da, da...
Čisteći mužev plakar, prije nekoliko dana, našla sam sve ukrasne papire poklona koje sam mu tokom naše veze poklanjala, a na svakom ukrasnom papiru je pisalo šta je bilo umotano u njega.  Našla sam i razna pisamca, ceduljice koje sam mu pisala.  Našla kutije cigara na kojima sam mu pisala kako je štetno pušenje (on puši, a ja ne i kad god bismo bili u nekom kafiću ili negdje ja bih na kutiji njegovih cigara napisala neku poruku). Našla sam i stare, poništene tramvajske karte na kojima piše kad i gdje smo išli zajedno...
Sve je to vrijedno sakupljao i čuvao dok se nismo vjenčali... a prije braka smo bili zajedno punih 7 godina...
Ostala sam zapanjena i tek tada shvatila koliko me voli i koliko sam sretna sa njim...

(odgovor članu dana3)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: To je ljubav !!!
9.7.2009 11:29:16   
slono
IZVORNA PORUKA: pingpong

Našla sam ljubav u plakaru...
Da, da...
Čisteći mužev plakar, prije nekoliko dana, našla sam sve ukrasne papire poklona koje sam mu tokom naše veze poklanjala, a na svakom ukrasnom papiru je pisalo šta je bilo umotano u njega.  Našla sam i razna pisamca, ceduljice koje sam mu pisala.  Našla kutije cigara na kojima sam mu pisala kako je štetno pušenje (on puši, a ja ne i kad god bismo bili u nekom kafiću ili negdje ja bih na kutiji njegovih cigara napisala neku poruku). Našla sam i stare, poništene tramvajske karte na kojima piše kad i gdje smo išli zajedno...
Sve je to vrijedno sakupljao i čuvao dok se nismo vjenčali... a prije braka smo bili zajedno punih 7 godina...
Ostala sam zapanjena i tek tada shvatila koliko me voli i koliko sam sretna sa njim...


Prave smo sretnice.................. user posted image user posted image user posted image I moj cuva sve porukice, a jedno stvarcicu koja nas je spojila je tako divno upakovao, oblijepio zlatnom folijom i napisao NAS datum, pa to izgleda kao upakovani nakit ili sl. Nas mali sejtan je to nasao u ladici i otvorio to da vidi sta je, pa onda sakrio iza igracaka. Bila sam ljuta i objasnila mu da tako nesto nikad vise ne radi!!!!!
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *