slono
|
E vala sam se bas ismijala!!!! Svaka cast nasim muskima, sta bismo mi bez njih.... Evo jedna dobra provala, nije od mog muza, ali jeste od rodicinog. Isla ona kod ginekologa i imala neke upalice pa oboma dr-ca davala lijekove da piju, i ona i muz. Nakon izvjesnog vremena, otisla ona opet, ali ovaj put dobije samo ona lijek, i to jedna tableta koja je kostala cini mi se 18 KM. Dosla kuci, na brzinu mu rekla sta je bilo kod dr, spustila tabletu na sto i otrcala u wc. Kad se vratila, nigdje tablete. Pita ga gdje je, a on veli: "Pa popio". Toliko su se smijali, pa se on onda prepao da mu nece sta biti. Kad se vratila dr i pricala joj sta je bilo, svi pocrkali od šege u ordinaciji. Ja dok vam ovo pisem, sve se smijem ko luda, kao da se desilo danas. Samo mi padne na pamet sta je on radio dok je ona bila u wc-u. Ma muskarci su genijalci......!!!!!!!!!!!!
_____________________________
Mama ima dva slatka kolačića! I kolačić- ljeto 2003.god. II kolačić- zima 2008.god.
|